וואו, איזה חור תרבותי השלמתי היום

וואו, איזה חור תרבותי השלמתי היום

יוריתמיקס. יהיו שיגידו: להקה ישנה. צודקים. יהיו שיגידו: מי? אל תטרחו לענות להודעות הבאות שלי... :) ויהיו שיגידו: Sweet dreams. עד היום אני הייתי מהסוג השלישי. פתאום קלטה עיני ב-VH1 את 20 הגדולים שלהם. שירים שלא ידעתי שהם בכלל הוציאו (כי כאמור אני הייתי שייך לסוג השלישי), שירים נהדרים. שירים חזקים, מחאה... הכל גרוע, הכל מלוכלך, מסריח, רע. כולם מושחתים. וזה היורתמיקס... להקה שעד היום אני ראיתי בה להקת קיטש. מעולה, אבל קיטש. אורו עייני וטוב שכך. אני כבר עסוק בשעתיים האחרונות בלהוריד איזה 3-4 שירים שראיתי היום ומצאו חן בעיני עד כדי כך. ומה למדנו מהמאמר שלי ילדים? אל תשפטו יוצרים לפי שיר אחד שלהם. מסתבר שיש להם כמה רבדים.

A.L (boy)

New member
וכמו שריקי לייק אומרת: Good For You

ובאמת! יוריתמיס להקה של קיטש?! מאיפה הבאת את זה?! אבל אני שמח שנתוודעת ליצירות הבאמת חזקות שלהם. יוריתמיקס בהחלט צמד מצויין מאוד, אגב תמיד sweet dream נראה לי שיר קונספירטיבי כזה, פרנואידי, הקליפ - קריפי... אבל מגנוב! הדיסק האחרון שלהם בהחלט שווה ומומלץ (בלילות הקרים הבאים עלינו לטובה), בעיקר השירים: 17 again I Saved The World Today Anything But Strong וכמובן קלאסיקות כמו: Here comes the rain again sweet dreams ורבים אחרים. האירוניה באלבום שלהם היא שבקליפים כמו I Saved The World Today ו-17 again אנני לנוקס לבושה במדי צבא, הקליפים של מלחמה, פיצוצים בלאגנוס, ואיך נקרא האלבום? Peace

למעלה