רנסנס או תחיית המתים !

רנסנס או תחיית המתים ! ../images/Emo122.gif

והפעם כדי שנוכל לפתוח שבוע טוב באווירה טובה, הגיע הזמן לקטול מישהו מת... Nirvava - Smells Like Teen Spirit זו ההזדמנות שלכם - רוקיסטים חביבים, להראות לנו למה בעצם הבלונדיני הזה יותר טוב מיתר הבלונדיניות.... let the battle begin !!!

כמדומני היה מישהו שחשב על זה הרבה

לפנייך... למישהו הזה קוראים Weird Al Yankovic וכל מי של שמע את הפרודיה שלו על הישר הספציפי הזה, פרודיה שנקראה: Smells like Nirvana ולקוחה מאלבומו: Off the deep end לא שמע קטילה ראויה מימיו!!!

Darkness Within

New member
לקטול! לקטול!

אמממ נירוונה, הם באמת היו יכולים להיות ממש טובים אבל : א. אני שונאת גראנג´ ב. סמלס לייק הפך למשהו נדוש כל כך שכבר אי אפשר לשמוע אותו יותר ג. אני חושבת שהאלבום כולו (הכוונה לנוורמיינד) היה משהו ממוסחר בטירוף ובאמת חבל, ברגע שלהקות טובות מתמסחרות (ע"ע צ´ילי פפרז עם קליפורניקיישן) זה כבר לא נחמד, ברור שהם ימכרו טונות של עותקים מאותו האלבום אבל מבחינתי הם נמחקים אוטומטית מהרשימה.

MARMELAD

New member
קטילה? לקרט? על גופתי(גופתו) המתה!

מה זה קטילה לקרט? בשום פנים ואופן לא. אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים אבל עד כאן. עד עכשיו שתקתי, חייכתי בנימוס, לא אמרתי מילה לא במקום (למעשה לא אמרתי מילה בכלל אבל זה בגלל שהייתי עסוק עם הפורומים שלי וגם יש לי פורום חדש וחוץ מזה כתבתי משהו ארוךךך נורא בפורום טלויזיה) אבל כל זה לא קשור. קרט קוביין היה ועודנו - אליל. לא פחות ולא יותר. אני לא רוקיסט. לא מתיימר להיות. לא אצליח להיות גם אם אני ארצה (רבאק, אני אוחצ´ה)... אבל יש דברים שהם קדושים בעיניי. נירוונה היא אחת מהן. אחרי כל כך הרבה שנים שאני הייתי שומע גיטרה ומעביר ערוץ.. אחרי כל כך הרבה זמרים שלא הכרתי רק בגלל שהם עשו משהו קצת רוקיסטי... פתאום הגיע קרט אהובי, התחיל לנגן - ואני - התעלפתי. קניתי את NEVERMIND קניתי את ה UNPLUGGED שמעתי אותם 24 שעות במשך חצי שנה. אז תגידו שזה מסחרי.. תגידו שזה לא רוק.. תגידו שאני קורבן אופנה.. תגידו מה שתגידו. אבל אם הייתי צריך להתאהב בקרט כדי להיפתח למוסיקת רוק, ואם הייתי צריך לשמוע את NEVERMIND כדי להתחיל לשמוע גם את guns & Roses, בון ג´ובי, אירוסמית´, לד זפלין, הדלתות, פינק פלויד, קיד רוק וכו´.... אז אני מצהיר בגאווה : כן, אני אוהב את נירוונה. ושאף אחד לא ייקח את זה ממני. יש..?

../images/Emo8.gif

אהבתי ת´הודעה..... האמת.. באמת למה לקטול???? קליפ מצווין שצוחק על כל תרבות התיכון האמריקנית עם הצירלייטרז(מעודדות) ושחקני הפוטבול הקוליים והמקובלים מול הגיקס&פריקס ...... לקטול?! no way!!!!!! בחייאת תנו קצת כבוד! אחלה להקה! זה כמו לרדת על קווין או על פינק פלויד(למרות שיש כאלה שממש יתעצבנו ממש שאמרתי) גלית

**Blue-Lagoon**

New member
לא הייתי אומרת שהקליפ גרוע

כי הוא לא ממש לא אבל לדעתי הוא גם לא קליפ טוב העובדה שהשיר טוב הופכת את הקליפ לטוב לדעתי אחרת הקליפ היה די משעמם הוא לא ממש מיוחד....

a_duck

New member
אליל בתחת שלי...

סתם איזה היפי שיודע לנגן בקושי שני אקורדים שהיה לו מזל והתפרסם... וגם הליריקס שלו ברמה של ילד בן שנתיים שמספר מה קרה לו היום...להקה עלובה שיותר מדי אנשים מתלהבים ממנה...אם הם לא היו מתפרסמים אז לא היו מתלהבים מהם ואומרים שהוא אליל...אני גם לא מבין במה הם שונים מבריטני...בזה שיש להם גיטרות? גם בריטני תוך שבוע יכולה ללמוד לנגן את השירים שלהם...

חולוני

New member
סתם קליפ.

הקליפים של נירוונה ממש לא משהו, בינוניים לגמרי. אם כבר אז הקליפים של גאנז אנ רוזס ופארל ג´אם.

OPERATi0N_iVY

New member
נירוונה....

הם מסריחים אבל לSMELLS LIKE TEEN SPIRIT יש קליפ לא כ"כ גרוע... הוא די פשוט וזה מה שמוסיף. לא חייבים להראות גופות מנוסרות ודם או איזה אפקטים מיוחדים שנראים כאילו הם יוצאים מהתחת כדי לעשות קליפ טוב...

vinelli77

New member
לצפניה: סחתיין על הפורום

סמק מיי ביצ´ אפ הוא אחד הקליפים המדהימים שנוצרו למען אחד השירים המרטיטים והמשוונגים ביותר שנוצרו. גם המסר של השיר מאוד חינוכי... הה הה הה

a_duck

New member
גם לRAMMSTEIN יש קליפים יפים...

יש את הLINKS 2,3,4 עם העיר נמלים שאיזה כמה ג´וים מתקיפים אותם והם מסתדרים בצורות שונות כמו הצבא הרומי ואז מתקיפים את הג´וקים...ויש גם עוד אחד ששכחתי את השם שלו שזאת פארודיה על השלגיה ו7 הגמדים...הגמדים עובדים באיזה מכרה סמים והשלגיה מתה ממנת יתר או משהו כזה...

למעלה