בוא נדבר על edging - לרקוד על הקצה.

planet5000

New member
בוא נדבר על edging - לרקוד על הקצה.
אחת הההה פנטזיות (שגם מומלץ להגשים)
אני חושב שכיף כמעט באותה מידה להעניק את החוויה כמו לקבל אותה.
אז בוא נפרט קצת
בעצם מדובר לקחת את הפרטנר\ית שלך קרוב לנקודת הקצה על סף גמירה ומשם לפצוח במהלך של טיזינג אינסופי שאמור להביא לתענוג על גבול הבלתי ניסבל לאורך זמן.
ולמה בעצם להישאר באזור של "על גבול הבלתי ניסבל?" , לחובבי הספקטרום הקינקי משהו מומלץ להעצים את החוויה באמצעות קשירת בן\בת הזוג - ואם אני מעיד על עצמי - לקשור את בת הזוג כך שתהיה אזוקה , פסוקה ונגישה לחלוטין לקראת החוויה המרטיטה
שבכוונתי להעניק לה . כיסוי עיניים זה כמובן must .
הדרך עד שמגיעים למשחק\ריקוד של צעד קדימה ושניים אחורה היא לפחות חצי מהחוויה, וחשוב לעבוד על כול החושים ולוודא שהצד המקבל מגורה עוד לפני שקושרים אותו (מה שכן - לפעמים רק הדיבור והפנטזיה על מה שמצפה כבר מרגשת ברמה קשה
ואפשר ישר לקפוץ למשחק) אז אחרי הקשירה אני אוהב להתחיל את ההעפלה לפסגה בסוג של גירוי\ליטוף top to bottom באמצעות צעיפי משי , אצבעות מרפרפות ונשיקות all over לעטוף את בת הזוג בכמה דקות של ליטוף אינסופי שכולל למשל צעיף
מטייל בין הירכיים ובמקביל עיסוי רגליים ומשם לזלוג לעיסוי שיער הראש במקביל לליקוק פטמות ואם הידיים מספיק ארוכות הצעיף יכול להמשיף לטייל במעלה ובמורד הירכיים. ממונטום מאד חשוב - להמשיך ברצף משלב לשלב (ולכן להכין את כול האביזרים מראש)
וכמובן מאד תלוי מה ה like and dislike של בר\ת המזל בצד המעונג .
השלב הבא מאד אינדבידואלי אבל יכול להתחיל בלתת ללשון לטייל בין שפתי הכוס (הנוזל ) ולאט לפתוח אותן לקראת ההמשך ולב העניין . ופה זה מאד אישי, אבל שילוב של אצבע (משומנת היטב) בתחת , אצבע בכוס באזור נקודת הגי וויברטור שמתחיל בעצמה
חלשה ובלחץ עדין באזור בדגדגן ולאט להגביר את העצמה והמיקוד .
ההמשך גם מאד גמיש לכמה כיוונים - אפשר למשל ללכת על טיזינג של 20 שניות on שזה גירוי מאד חזק וממוקד ו 20 שניות off , או לחילופין גירוי מתמשך עד לכמעט אורגזמה ואז לעצור לדקה או 2 של ליטופים\נשיקות\גרוי אנלי ומשם להמשיך.
וכמובן חשובה התקשרות - למשל סימן מוסכם בטווח 5-10 כש 10 זה "אני גומרת עכשיו אז אל תפסיק" ו 8-9 זה "אני על סף לגמור " . אופציה נוספת (מרושעת ושובבה משהו ו וכמובן שצריך להסכים עליה ולסכם מילת ביטחון של "באמת תפסיק" ) זה להמשיך את הגירוי
אחרי האורגזמה הראשונה לכיוון אחת נוספת כשבעצם אחרי הראשונה יש מצב שהדגדגן כול כך רגיש שזה אומר ענוג באמת בלתי נסבל ורק העובדה שבת הזוג קשורה מאפשר לך ולה לחוות סוג של כאב מענג שיכול להוביל באמת לעונג שמיימי .
וזה באמת רק תאור חלקי וממוקד בעיקר בחוויה של להעניק edging לבת הזוג - יש גם את ההפוך של לקבל כגבר חוויה כזו , אבל זה בטח לא מעניין אף אחד\ת (או שכן ? )
אז בינתיים עד העונג הבא - ביי :)

למעלה