אהלן, אני חדשה P:

ELLAnor Rigby

New member
אהלן, אני חדשה P:

(אין לי רעיון לכותרת טובה יותר להודעה ראשונה בפורום) אז... אני אלה, בת 16 וחצי, ויש לי כבר בערך 8 שנים ביטויים שונים של פסוריאזיס. (הבנתי שזה לא ממש נפוץ בגילי אבל עובדה שזה קיים P:) כבר כמה שנים שמצב הקרקפת שלי השתפר הודות ל"אלפוסיל" אבל נראה כאילו כבר אי אפשר להשיג אותו ואני מרגישה כאילו אני טובעת בקשקשים של עצמי. מישהו שמע על זה או מכיר תחליף טוב ומועיל? תודה מראש.

שלום רב../images/Emo24.gif

היי אלה , נערה שמעריצה את פול מקרטני זה נדיר במחוזותינו. אני דוקא איש של ג'ון לנון. אבל לא הכל מושלם בחיים. לשמחתנו אלפוסיל חזר למדפים. במידה ולא אפשר לנסות שמפו טי ג'ל או פוליטר ליקוויד. להורדת הקשקשת במידה והיא דקה אפשר למרוח בערב שמן תינוקות, לכסות את הראש בכובע של אמבט ובבוקר לחפוף, אחרי מספר טיפולים הקשקשת תעלם. לקשקשת עבה תמצאי שיטת טיפול באתר של אגודת הפסוריאזיס הישראלית קישור רצ"ב.

ELLAnor Rigby

New member
נדיר? הייתי מציעה לקפוץ לפורום הביטלס בתפוז

ולהיווכח אחרת P: ובעניין הפסוריאזיס- אלפוסיל חזר הכוונה מאז שהוא נעלם? אני אבקש מאמא שלי לבדוק שוב לגביו. אלפוסיל היה לי נורא נוח לעומת הטיפולים בשמן (שגם אותם ניסיתי, והם היו מייגעים כי ההורים שלי הם אלה שנאלצו לקלף לי את הקרקרפת), בעיקר כי אלפוסיל הוא שמפו שהשתמשתי בו במקלחת ובתור ילדה שעדיין הולכת לבית הספר בבקרים אין לי זמן להתקלח בבוקר כדי להוריד את השמן מהשיער באופן קבוע. אגב, בענייני פסוריאזיס במקומות אחרים- אחרי שהחליפו לי את המשחה לטיפול בפסוריאזיס בשאר הגוף מדייבונקס, לדייבובט, ואחר כך לקלציפטריול, שמבחינתי עשו את העבודה פחות או יותר באותה מידה. לפני פחות משנה גיליתי שקרם לחות עוזר להאטת הגדילה של פסוריאזיס (מה שעוזר לי כי ללכת לבית הספר עם קלציפטריול על הידיים בניגוד לקרם לחות זה דוחה לאללה) ואני מנסה כבר מאז כל מיני סוגים שונים של קרמים. יש למישהו המלצה על אחד אפקטיבי או שאני אמשיך לעשות ניסויים? P:

שלום רב../images/Emo24.gif

טוב , אני כבר לא כל כך בעיניינים, הקרמים של אהבה לפסוריאזיס טובים מאד אבל גם יקרים מאד. אני משתמש בקרם ניבאה בקבוק בצבע תכלת. ולהנעים זמנך קחי את פול

zepelin

New member
עם כל הכבוד ל4 המופלאים, עדיף לנצל את הזמן ול

ולהקשיב לפינק פלויד, לד זפלין, ג'נסיס, קאמל, בתולת הברזל, אניגמה,מטאליקה,U2, יס,קינג קרימסון,ג'יפסי קינג, פוליקר,חאריס אלקסיו,דייר סטרייטס, בטהובן, מוצארט, ורדי, ועוד איזה מאה אחרים לפני החפושיות. מוסיקה רדודה מסחרית ולא יצירתית. על טעם וריח....אפשר בלי סוף להתווכח

alona500

New member
היי אלה

אשמח לעזור אני חולה מזה זמן רב במחלת הפסוריאזיס ובמקרה ממש מצאתי את התשובה לפני חודש התחלתי לקחת קפסולה על בסיס צימחי וראה זה פלא פשוט לאחר כחודש התחלתי להראות סימני ריפוי אשמח לעזור ולספר יותר בהרחבה תפני אלי לנייד 052674101 אלי מלכה ביי

למעלה