אהלן

ocean22

New member
אהלן../images/Emo36.gif

שלום לחברי הפורום ולדוקטור קוותי אני אלרגית לקרדית אבק הבית מגיל 12 (אני כיום בת 23) ומטופלת כבר 3 שנים בחיסונים ,אני מודה שהמצב בהחלט השתפר משהיה לפני שהתחלתי את החיסון אבל לאחרונה התחלתי לחשוב על רפואה אלטרנטיבית על אף שאומרים שאין הוכחות שזה באמת עוזר,רציתי לדעת מה דעתכם בנושא ,מה עם דיקור סיני או חדר מלחים? יש מישהו שניסה תחליף לחיסון וזה עזר לו? בחודש האחרון המצב הרע קצת אבל מאז שאני לוקחת סטרואנז אפשר לנשום חוץ מזה יש לי גם כדורי לורסטין אבל אני לא מרבה לקחת אותם אלא רק ביום של החיסון כי אני חוששת שגם אחרי זמן מה לכדור כבר לא תהיה השפעה על הגוף וזה לא יעזור... ומה שהכי מענין אותי יותר מהכל זה העובדה שאבא שלי אלרגי גם הוא אבל לא בצורה כל כך חמורה כמו שאני וזה למה???למה אצלי הרגישות היא חזקה יותר? שיהיה לכולם המשך שבוע טוב אושן

נזלת אלרגית

שלום, אוכל לענות רק בנושאים שבהם אני בקיא לגבי החיסונים, אכן אלה טיפולים יעילים בעיקר בנזלת אלרגית ופחות באסטמה כל אשר הם עושים זה לשפר את מצב הסובל ולהקטין את תצרוכת התרופות. לגבי ההבדל מאביך, אין לי תשובה חד משמעותית מלבד זה שבגיל הצעיר ידע כי האלרגית קשות יותר ועם הגיל הן נרגעות. בהצלחה פרופ´ קיויתי

אלרגיה - טיפול

שלום לך אלרגית לאבק מגיל 12, אם את באמת רוצה להפתר מכל שתארת (כולל מהתרופות למיניהן, יש רק דרך אחת,שאני לפחות , מכיר לכך. שיטת א.י.פ.ק., זו שיטה אלטרנטיבית מדהימה . ממליץ לך להתקשר למרפאת שאנן מס´ טל´ 03 6420699 ולהתיעץ עם עדי שאנן אשר טיפל בהצלחה מדהימה בלא מעט מקרים שכאלה. הטיפול בשיטת איפק הוא טיפול אנרגטי המבוסס על טכניקות שונות כולל קינסיולוגיה (לאיבחון) אינו כואב כי אם נעים וללא תרופות. נשמע חלומי ודמיוני -זו המציאות אמת לאמיתה ! מומלץ בחום. לעניות דעתי זו השיטה היחידה היכולה לפתור את שתארת. ב ה צ ל ח ה. אבישי

למעלה