אהלן!

timboy123

New member
אהלן!

ברכות לפתיחת הפורום ובהצלחה למנהל/ת!

אז קודם כל-קצת על עצמי:

אני אסף, בן 14, מחור שבאיזור חיפה והקריות.
אני מת על עולם הקולנוע, כותב תסריטים לסרטים וסדרות, והחלום שלי הוא להיות במאי ותסריטאי קולנוע.

בשרלוק פגשתי לראשונה בסרט מ-2009, ואהבתי אותו מאוד. לסרט השני חיכיתי בקוצר רוח, אבל לצערי הוא איכזב מאוד... (אם אתם מתעניינים בחוות דעתי המפורטת יותר, תוכל ולקרוא אותה כאן http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=65&messageid=163517777).

אבל אז, כנראה בתור פיצוי, העלו את "שרלוק" לHOT V.O.D, שתפסה אותי חזק, ואצלי זה בכלל מחמאה-סדרות אצלי צריכות להיות ברף גבוה מאוד, כי אני ב-90% מהמקרים הרבה יותר בקטע של סרטים, והסדרה נחשבת בתור הסדרה האהובה עליי אי-פעם.

את החומרים הספרותיים לצערי עדיין לא יצא לי לקרוא, אבל בדיוק קניתי לחבר שלי את כל הסיפורים-כרך א' במהדורה המחודשת שיצאה, ואני בהחלט מתכנן להשאיל את זה ממנו אחרי שהוא יסיים...

אפרופו אותו חבר-במשך הרבה מאוד זמן ניסיתי לשכנע חברים לראות את הסדרה... את אף אחד במשך תקופה ארוכה לא הצלחתי לשכנע...
כמה זמן לאחר מכן, הייתי אצל אותו החבר, והצלחתי לשכנע אותו לראות את הפרק הראשון... הוא אמר שאולי הוא ימשיך לראות... כמה ימים אחר כך, אותו חבר היה חולה ליום, והוא החליט לנצל את הזמן כדי לראות את הסדרה...
באותו ערב אני מקבל ממנו הודעה בפייסבוק:
-אסף אני שונא אותך.
-למה?
-הרגע סיימתי לראות את העונה השנייה של שרלוק.
-נו ו...? לא אהבת?
-לא, ההיפך, זה בדיוק הקטע...
-אז כן אהבת?
-כן
-אז למה אתה שונא אותי?
-כי עכשיו בגללך אני צריך לחכות לעונה השלישית...

The LadyKiller

New member
ברוך הבא!

אני מורן, נעים מאד.
היה לי אותו דבר עם הסדרה שחברה אמרה לי מלא זמן לראות ואחריי שראיתי היא חשבה שאני כבר צינית מרוב שאמרתי שזה גאוני ואדיר

תהנה פה

shaharEB

New member
הסיפור
קרה לי גם ,הרבה

ברוך הבא

אין כמו שרלוק של הBBC

L e i a

New member
ברוכה הבאה!

אוי... השיחה בסוף... קבלתי אותה כל כך הרבה פעמים

pennylane11

New member

זה קורה הרבה עם שרלוק, ועם סדרות דומות במובן הזה

ברוך הבא D:

על הסיפור

אחלה סיפור, אצלי זה בדיוק כך דחיתי ודחיתי את הצפייה עד שראיתי הכל בבת אחת ונותרתי לחכות לעונה ה3 שאני מעבירה בצפייה בדברים אחרים איכותיים לא פחות.

למעלה