אז המטלות שלי להיום

אז המטלות שלי להיום

1. התעמלות בוקר |וי| עשיתי! 2. לסדר את הבית. 3. ללכת להחליף משו שקניתי בחנות, לא לקבל "לא" מקסימום זיכוי. 4. לעשות לפחות עוד שתיים מהעבודות לימודים שלי(אתמול עשיתי שתיים!) 5. לקחת את הילדים לסרט? אפשר גם מחר, נראה.

../images/Emo9.gif מדהים

כאילו בגלל שהתחייבתי פה ע"ג הנט.. אז ככה: חוץ מלקחת את הילדים לסרט <כי הם לא רצו!> עשיתי הכל ואפילו הספקתי לעבור על ניירת(חשבונות ויזה) שזה בכלל לא היה בתכנון אבל "ישב" לי על השולחן ובראש, ואיזו הרגשה כייפית להיפטר מזה. נשאר לי רק 2 עבודות <לימודים> וזהו! וחוצמזה הספקתי גם לעשות 2 טבעות<התחביב שלי זה לחרוז תכשיטים בחרוזים>

וואו, איזה יופי ירדנה

נשמע שאת חווה הרגשה של הצלחה ושמחה, כי עמדת בהתחייבות שלך לעצמך. זה זה? רוצה להגיד לנו וכמובן בעיקר לעצמך מה למדת מהסיטואציה הקטנה הזאת של הכתיבה כאן והמילוי של המשימות שהצבת לעצמך? (אני בדעה שלמידה מכל מצב קטנטן אפילו מסייעת לדברים נוספים להתרחש - ככה בעצם מתבצעת לדעתי למידה אמיתית, ולא ליד ספר ומחברת). יום נעים,

אני לא רוצה לפתוח עוד שרשור אז

המטלות שלי להיום: 1. לקחת את הילדים לסרט.<היום מוכרחים..> 2. לעשות ליטוש אחרון לעבודות שעישתי אתמול ושלשום. 3. להתחיל-רק להתחיל בקווים כלליים -עבודה נוספת. 4. ספורט יומי. 5. לחרוז משו? את זה אני עושה בין כך ובין כך, כי זה הכיף שלי.

מטלות להיום-יום רביעי

1. לסיים את שתי העבודות שנותרו. 2. להתחיל בנקיון הבית, 2 חדרים לפחות. 3. לחפש מאמרים בגוגל, לעבודת מחקר. 4. להתקשר לנגר(את זה אני דוחה כ"כ הרבה..) 5. להתקשר לבנק ולחברת ביטוח(כנ") מקווה לעמוד בזה. במטלות של אתמול, עמדתי כמעט בהכל...

אנילה1

New member
מחזקת אותך במטלות היומיות.

יש לי הצעת ייעול. מנסיון השבוע הזה הוא שבוע חנוכה, כול המבוגרים די הפוכים בגלל חופשת החג של הילדים והצורך לשהם לשעשע אותם. קשה לקבוע דברים רציניים עם בעלי מלאכה. ביום ראשון החיים חוזרים למסלולם, ואז לכולם יהיה קשב וריכוז מקסימליים כי כולם יהיו מבסוטים שהצאצאים כבר במסגרות שלהם. לכן נגר יכול להמתין עד שבוע הבא ואולי גם בנק וביטוח.. אני כותבת לעצמי את כל המשימות ומוחקת כאלה שכבר עשיתי, ואת אלה שלא עשיתי אני מעבירה לתאריך אחר. לא מרגישה רע אם לא ביצעתי הכל, כי מראש ידעתי שלא אוכל לבצע את כולן.

תודה רבה אנילה

יש דברים שאני לא עושה ,לא כי אין לי זמן, כי אין לי כח לויכוחים<כמו הטלפון לחב' ביטוח ...> אני מיד נכנסת למגננה, צועקת עליהם ואח"כ מרגישה בלי אנרגיות בכלל!

אנילה1

New member
ירדנה, מבינה אותך., שונאת דברים

כאלה. תשאלי את חברת הביטוח איך הם יכולים לעזור לך לצאת מהבוץ.

מטלות היום יום חמישי

1. נקיון וסידור הבית. 2. "ויש" אירון לעבודות\מצגות שהכנתי. 3. טלפונים לבנק\חב' ביטוח. 4. ספורט 5. לא לאכול קרמבו!<אתמול אכלתי 3 ובא לי להקיא מעצמי!>

חחחח... ../images/Emo6.gif

אחרי שאכלתי תוך כמה ימים חבילת קרמבו שלמה החלטתי שאסור לי להתקרב ליצורים הקטנים והמסוכנים האלו! בהצלחה במטלות היומיות.

אכן הגדרה נכונה../images/Emo13.gif

יצורים קטנים ומסוכנים

ניאו30

New member
וליצורים האלו יש אחים ואחיות

אלו בכלל...עם הריבה שלהם...מפתים,מפתים ה*** האלו...

דווקא סופגניות אני לא אוהבת

הריח של השמן דוחה אותי...אבל אני חולה על כאלו אנינות טעם עם ריבת חלב...יאמי!

אנילה1

New member
ירדנה כל הכבוד, אולי לא כדאי

לקנות קרמבו בכדי לא לעמוד בפיתוי?

את צודקת

אבל הילדים נורא אוהבים.. ובניגוד אליי הם כן מסוגלים לאכול 1 ביום..

למעלה