אחרי שנה של קורונה והפחדות בתקשורת, הציבור חוגג ומתקהל

Harrington

Well-known member
מנהל
הציבור מתקהל לאורך כל השנה. בפורים רק עשה את זה 'מהמקפצה'. זה שהתשקורת הישראלית בחרה עד היום לדבר רק או בעיקר על התקהלויות במגזר אחד דווקא, ממש לא אומר שלא היו כאלה בכל המגזרים, והיו.

רוב הזמן נח

Well-known member
הציבור מתקהל לאורך כל השנה. בפורים רק עשה את זה 'מהמקפצה'. זה שהתשקורת הישראלית בחרה עד היום לדבר רק או בעיקר על התקהלויות במגזר אחד דווקא, ממש לא אומר שלא היו כאלה בכל המגזרים, והיו.
אז איך אמרו אז שבגלל הסגר היתה ירידה בתחלואה?

רוב הזמן נח

Well-known member
א. השפעת החיסונים.
ב. הסגר חזק מההתקהלויות.
לא היו חיסונים בסגר הראשון והשני. ואז אמרו שהסגר הוריד תחלואה.

לא עוזר שהרוב בבית או שהמשטרה מפזרת או מונעת 1000 מסיבות. מספיק 3, 4 מסיבות בשביל התפרצות של גל חדש.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא היו חיסונים בסגר הראשון והשני. ואז אמרו שהסגר הוריד תחלואה.
נכון. הסגר מוריד תחלואה. אני ממש לא חולק על כך. אני גם לא זה שטוען שההתקהלויות בהכרח מגבירות תחלואה. זה 'הצד השני' שטוען זאת. כל שאמרתי הוא שהיו התקהלויות לאורך כל הסגרים.
לא עוזר שהרוב בבית או שהמשטרה מפזרת או מונעת 1000 מסיבות. מספיק 3, 4 מסיבות בשביל התפרצות של גל חדש.
מספיק כפוטנציאל, לא כמשהו ודאי ומוחלט.

רוב הזמן נח

Well-known member
נכון. הסגר מוריד תחלואה. אני ממש לא חולק על כך. אני גם לא זה שטוען שההתקהלויות בהכרח מגבירות תחלואה. זה 'הצד השני' שטוען זאת. כל שאמרתי הוא שהיו התקהלויות לאורך כל הסגרים.

מספיק כפוטנציאל, לא כמשהו ודאי ומוחלט.
הפוטנציאל הזה אחראי כל הזמן להתפרצויות. למה שעכשיו לא?

dory30

Well-known member

אחרי שנה של קורונה והפחדות בתקשורת, הציבור חוגג ומתקהל​

חוגגים אבל את מה? את הסגר הרביעי? זה מה שהם רוצים?

רוב הזמן נח

Well-known member
עם סגולה עאלק
הבעיה היתה אם היינו כמו רובוטים עושים כל דבר דפוק שהממשלה אומרת לנו. צריך להבין שלא מדובר בחוקים רגילים. מדובר בחוקי קורונה שצריך שיהיה בהם גם היגיון רפואי וגם שיהיה בהם פיצוי ראוי.
כי החוקים האלה פוגעים באזרח ובפרנסה שלו.

ובגלל שאצלנו לא היה בהם לא מזה ולא מזה, ברור היה שהציבור לא יכבד את החוקים האלה.

palmony1951

Well-known member
הבעיה היתה אם היינו כמו רובוטים עושים כל דבר דפוק שהממשלה אומרת לנו. צריך להבין שלא מדובר בחוקים רגילים. מדובר בחוקי קורונה שצריך שיהיה בהם גם היגיון רפואי וגם שיהיה בהם פיצוי ראוי.
כי החוקים האלה פוגעים באזרח ובפרנסה שלו.

ובגלל שאצלנו לא היה בהם לא מזה ולא מזה, ברור היה שהציבור לא יכבד את החוקים האלה.
התקהלות מביאה פרנסה?!-ההיפך: עוד סגר שפוגע בהכנסה (כאילו מתאבדים)

למעלה