אחת הפנטזיות שלי ------>

אוליי

New member
אחת הפנטזיות שלי ------>../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif

להתארח בטירה שמשקיפה ליערות אדומים ועננים סגולים .... אני לבוש בחלוק אפרסק נעים למגע ... ואת בשימלה פירחונית .... אח מחמם את האווירה ורוח קרירה נושבת ללא הפסקה ... את מביטה אלי במבט מיסטורי - החיוך המושלם נעלם .... אני פוער את פי ולוגם לגימה טעימה ... את מתקרבת אליי ולוחשת בשקט בשקט ...תעשה לי את זה ... אני מתרומם ובולעה את שארית המשקה ... ומשכיב אותה על ספת המשי ...מעיף מעלינו את הלבוש ...ו... וראשי בין רגליה ...אני מוצא עצמי יורד לה בטירוף -וכמה שהוא חלק .. אני חולה על הריח הקטיפתי שלו ... האנחות והרעידות שלה עשו לי את זה ...אבל יותר מזה שהייתי עם קוביית קרח בשיניי על הדגדגן שלה -אויי כמה שאני אוהב לעשות את זה ... הצמרמורות שלה צרמו עוד יותר ... לאחר כמעט מספר אוראלי ...אני נשכב והיא מתחילה במשימה ... איך שהיא מלקקת לי אותו ,מהתחלה ועד הסוף ... לא מחסירה אף פרט ואף את הביצים -זה כייף ... לאחר פינוק סובייטי אני חושב שאני דיי מוכן ... אני קם וניגשים לחלון שמשקיף על העולם ...בליווי עננים סגולים וציפורי עץ ...היא נשענת עליו ואני מאחור כמובן נכנס ומרגיש את החום -כמובן שהאנחה הראשונה ,הכי טובה !!! אני נכנס לאט לאט ידי בשדייה ופיטמותיה זקורות כלא היו מעולם ... אני לא מבין מה קרה וכבר 17 דקות אנחנו באותה תנוחה ... הרוח מקררת אותי ואני משתנה ... אנחנו עוברים לספה והיא על גבה רגליה על כתפיי ואני מכניס כמה שיותר עמוק ובלי מבוכה דופק אותה בכל הכוח ... -->צריך לראות אותה כמה שהיא נהנת ... אני מזיעה אבל זה לא משנה ... כי אני הוא איש האוליי... היא צורחת מהנאה ומוצצת את האצבע שלה ... ואני מגביר מהירות ... המשך יבוא ... איש האוליי....

איש אולי יקר:

מה שזה עושה... אני ממתינה להמשך דחוף! יש לך מזל שאותה בחורה זו לא אני!!!!!!
g99...

למעלה