איך ההורים מתייחסים לבעיה שלכם?

ניר4819

New member
איך ההורים מתייחסים לבעיה שלכם?

האם הם לוחצים? אולי כמו במקרה של בתולת הים, מציעים לממן לכם מין בתשלום? מנסים לשדך למכרים? ובכלל, עד כמה הבעיה של חוסר זוגיות מפריעה בקשרים עם ההורים שלכם?

אצלי זה נושא מאד חשוב. לא בגלל שההורים שלי מדברים עליו - הם לא - אלא בגלל שאני בן יחיד, ולכן תמיד הרגשתי שכל התקוות והציפיות שלהם בעניין הזוגי (וגם בכל עניין אחר) מוטלים עלי. לאחרונה אני מרגיש את זה בעיקר בנושא נכדים - לכל החברים של הורי וגם לכל קרובי המשפחה בגיל שלהם (כלומר של הורי) כבר יש נכדים. לחלק מהם אפילו כמה. ואני מרגיש שההורים שלי - בפרט אמא שלי, שהיא הגורם הדומיננטי בבית - מאוכזבים שלהם אין. וקשה לי עם זה. באופן כללי אני מרגיש שאני לעולם לא עונה על הציפיות שלהם, ותמיד היה לי חשוב מאד לרצות אותם (בפרט את אמא שלי. אני מקרה אדיפלי קלאסי, פשוט טקסטבוק), והנושא של נכדים וזוגיות זה רק ה"דובדבן על הקצפת". ושוב, הם טוענים שזה לא אכפת להם אם יש או אין נכדים. אני חושב שהם משקרים, רק שלא ברור לי אם גם את עצמם או רק אותי, כדי לגרום לי להרגיש טוב יותר עם מצבי ה(אי) זוגי.

מה איתכם? האם אתם מרגישים שההורים מפעילים עליכם לחץ בנושא, או שהם מאוכזבים מכם שאתם עדיין לבד?

A 26 cm Schlong

New member
אנחנו אף פעם לא עומדים בציפיות של ההורים

לא משנה מה נעשה, תמיד יהיו להם טענות. זה משהו כזה שרק הורים יכולים להסביר.

אני כבר מזמן למדתי לסנן.

מילים גדולות!
עד כמה שזה עצוב
שזה נכון

לקח לי שנים להבין את מה שאתה כתבת ב2 משפטים

והשנה אני למדתי לסנן
אך עדיין עובדת על זה

ניר4819

New member
אני חושב שזה תלוי בין השאר

בעד כמה ההורים דומיננטיים בחיים שלך, ועד כמה הם משפיעים. במקרה שלי, למרות שאני יודע שמה שנאמר למעלה נכון, ושאני צריך לסנן, אני לא מצליח. משהו בי רוצה תמיד לרצות אותם (או יותר נכון, אותה, את אמא שלי). כאילו שאם אני רק אעשה את הדבר הנכון ואענה על הציפיות שלהם, לא רק בזוגיות אלא בכלל בחיים, היא תאהב אותי. כי אמא שלי אדם מאד קר, שמתקשה להראות אהבה. והכי קרוב שהיא מגיעה לזה, זה כשאנשים הולכים בדרך שלה ועונים על ציפיותיה/דרישותיה. אבוי למי שלא. אז אולי זה נשמע פתטי, אבל גם היום בגיל 38, החלום שלי הוא לרצות אותה, ולזכות ממנה למילים של שבח ואהבה.

tull383

New member
ההורים שלי

הם לא מדברים איתי על זה. בגלל שמדובר בנושא כה רגיש אני חושבת שהם לא יודעים איך לעלות אותו מולי או אפילו חוששים.

ניר4819

New member
אבל הם מודעים למצב, נכון?

זה לא שהם באשליה לגבי הנושא? במילים אחרות, את לא מסתירה מהם את מצבך, נכון?

tull383

New member
היום הם יודעים

עד לא מזמן הם חשבו שאני בעיקר סגורה/לא משתפת.

מוזר לי להסביר את הנושא הזה לא עלה ואיך הם לא דיברו איתי על זה שנים על גבי שנים. כנראה עניין ההדחקה זה עניין גנטי. :)

Light18m

New member
עם המשפחה המורחבת לא דיברתי על זה

אמא שלי תמכה ועודדה אותי תמיד.

למעלה