אין אינטימיות

• פותח הנושא epy
  • פורסם בתאריך

epy

New member
אין אינטימיות

ואין פתיחות ושיחות בנושא נראה לי שאנחנו חייבים צד שלישי שיעזור לשקם את המצב איך מוצאים יועץ/ת/סקסולוג/ית או בעל מקצוע מתאים אחר שיהיה מספיק טוב??? מישהו יכול להמליץ???

bulb

New member
ורדה רזיאל ז'קונט מקבלת באופן פרטי

היא גרה אי שם בת"א ואת מספר הטלפון שלה אפשר בוודאי להשיג דרך 144. בהצלחה.

אורמור

New member
אני מניחה

שההמלצות עוברות מפה לאוזן תתעניני אצל חברים ואולי בפורום זוגיות במשבר יש סיכוי ששם תמצאי יותר מידע. בכל אופן אל תוותרי ובהצלחה

כפיר 38

New member
מנסיון אישי...תקראי:

יעוץ זוגי אמור לפתור בעיות תקשורת וזוגיות בין זוגות אבל התוצאה גם יכולה להיות להיפך ייעוץ זוגי גם נועד לבחון אם הקשר בין בני הזוג יכול להצליח , או לחילופין לא להצליח , ולהביא לידיעה שלפעמים עדיף להתגרש/להיפרד כשאין מוכנות ורצון וסיכוי בין שני בני הזוג יחד לעבוד על הקשר שלהם ולפעמים מגלים דברים מפתיעים על בן הזוג שלא ידעתם קודם הכל תלוי במידת שיתוף הפעולה והנכונות של שני בני הזוג לעבוד ולפתור את הפלונטר או הבעייתיות של מערכת היחסים אני ואישתי הלכנו לייעוץ זוגי - ואחרי כמה מפגשים היועצת הגיעה למסקנה שאין שיתוף פעולה ומוכנות מצד אשתי להשתנות ולעבוד איתי ביחד ולכן היום אנחנו בתהליכי גירושין - באופן אישי אני מודה שהלכתי לייעוץ שפקח את עיניי כידי לראות שהנישואין והזוגיות בנינו לא יצליחו בהצלחה לכם - ותמיד יש אור במנהרה - לא כל דבר הוא לרעה כפיר

למעלה