אלקטרודות להרזיה

shmum4410

New member
אלקטרודות להרזיה

אתמול ביקרתי במכון בו מתחברים לאלקטרודות במקומות הרגישים... והן עושות מסג שהוא גם בריאותי וגם מרזה. שמעתם על זה? ניסיתם את זה? אשמח לשמוע תגובות

Orrza

New member
המקומות הרגישים?? ../images/Emo12.gif

אני לא מתיימר להיות מבין גדול באלקטרודות, אבל... כדי לרזות, יש צורך במספר פעולות של הגוף. 1. הגדלת מסת השריר, ע"י פעילות מקומית (למשל בזרועות) וכך ל"המיר" את השומן בתאי שריר. 2. ביצוע פעילות אירובית וע"י כך לגרום לשריפת מטען השומנים הכולל בגוף, כשהגוף משתמש בתאי השומן לקבלת אנרגיה זמינה. פעילות אירובית נחשבת כפעילות לב-ריאה מעל ל20 דקות. האלקטרודות (ותסלחו לי כולם) המצחיקות והנמכרות בשוק, כמו בערוץ הקניות למשל, לא עושות מסאז'. תאמינו לי, אני מעסה למחייתי. מה שהן עושות הוא להעביר פולסים חשמליים לשרירים ובאופן פסיבי גורמות להם להתכווץ ולהשתחרר בקצב אחיד, דבר שדומה בפעולתו להרמת משקולות. זה הדבר היחיד שההמצאה הזו עושה. נכון, זוהי אכן פעילות שריר, אך ללא "תחושת הסיפוק" שיש לאחר אימון. הפעולה הזו אכן גורמת להגדלת מסת השריר, ואף ממירה תאי שומן בתרי שריר הנבנים. את הפעולה הרצינית שדרושה כדי לרזות, הפעילות האירובית, ההמצאה הזו לא יכולה להחליף, ומה שיקרה לבן אדם עם קרס רצינית שיחבר אותן לבטנו בסופו של דבר הוא בטן גדולה חזקה עם המון שומן מסביב. אין הנחות פה, מי שרוצה לרזות: או שנולד כך, ואין לו שום בעיה או שישמור על תזונה נכונה, ופעילות ספורטיבית מינימלית או שיאכל כל מה שהוא רוצה, ויתאמן ברצינות כדי לשרוף את כל השומנים שקיבל. אז למה לכם לחשמל את עצמכם?? זה לא שזה חוסך זמן, בלתי אפשרי לשבת ככה במשרד כמו שמראים בטלויזיה... זה נורא מציק, גם לא לקרוא. (אני יודע... פעם הכריחו אותי לנסות) מצטער שזה היה ארוך, אבל המסקנה שלי היא: תחייו חיים בריאים ונכונים ובצעו פעילות גופנית. את תחושת הסיפוק שיש אחרי אימון טוב, לא ניתן לקבל בצורה הזו (וזה חשוב) אז קדימה, לעבודה. בריאות ואהבה, אור.

Orrza

New member
ועוד דבר חשוב ../images/Emo62.gif

המחיר שעולה לך לשבת במכון הזה עם אלקטרודות... אולי בעצם עדיף לקנות זוג רולרבליידס ופשוט להתחיל לנסוע? אני עושה את זה פעם\פעמיים בשבוע 15 קמ' לפחות, זה תענוג, וזה לוקח שעה וחצי בערך עם הפסקות... פעילות אירובית מושלמת. או לעשות מינוי לבריכה באיזור ולשחות. או פשוט לקנות חבל קפיצה ב-5 שקלים ולקפוץ. או לא לקנות כלום, ופשוט לנעול נעליים טובות ולצאת להליכה מהירה שיכולה להפוך עם הגעת הכושר לריצה קלה... למה להוציא כסף ולתת למכונים האלה להתעשר מהתמימות שלנו? הנה, ארבע דרכים יקרות יותר ויקרות פחות לעשות כושר מצויין עם סיפוק. את עוד תודי לי. אור.

אלקטרודות להרזיה למקומות הרגישים

המקום הכי רגיש שהאלקטרודות יעשו לו דיאטה יהיה הארנק שלך את ההמלצות הנכונות כתבו כבר לפני בברכת בריאות ואושר איציק

למעלה