אלרגיה כרונית

אלרגיה כרונית

האלרגיה שלי נמשכת כל השנה, בטסטים שעשיתי שוב לאחרונה נמצאה רגישות קלה לאבק בית אבל אמרו שזה לא ממצא ודאי כי זה כמעט באותה רמה כמו נקודת היחוס, כך שאני לא ממש יודע למה אני אלרגי. מה שבטוח ששינויי טמפרטורה גורמים לתגובה מידית. האלרגיה מתבטאת כנזלת כרונית כל השנה ולפעמים גם קצת צריבה בעניים. אם אני לוקח Zylergy (השאר בכלל לא עובדים) זה מונע את התגובות המידיות יותר (גודש פתאומי) אבל מצד שני מונע התעטשות לגמרי והכל נשאר תקוע בפנים. הגודש הגיע למצב שהייתי במשך חודשי הקיץ עם כאבי ראש תמידיים עמומים, קצת כאבים חדים יותר בסינוסים ולפעמים סנוור בראייה וסחרחורת. משום מה, רופא אא"ג שלח אותי גם לבדיקת עניים שכמובן לא הניבה כלום, ברור לי שזה בגלל הגודש. לקחתי במשך תקופה ארוכה Clarinase או Sinufed יחד עם Zylergy (כמה חודשים) כי שום דבר אחר אפילו לא עזר במקצת. הרופא אומר שזה מסוכן להמשיך לקחת Sinufed או Clarinase האם זה נכון? מה זה עלול לגרום? ניסיתי כבר את רוב הכדורים והרבה מהתרסיסים גורמים לתגובה בעצמם כך שאני כבר לא יודע מה אפשר לקחת כטיפול קבוע? אם אני לא לוקח כלום תוך כמה ימים מתחילים כאבי סינוסים חזקים, מסיבה כלשהי הכל מצטבר אצלי בפנים. גם כשאני לוקח רק Zylergy עדיין נשאר מספיק גודש בשביל לגרום לכאבי ראש עמומים חלק מהזמן. לא הוצעה לי שום אבחנה לגבי בעיות במבנה האף הפנימי, האם יש דבר כזה? אני לא יודע אם זה רלוונטי לכאן אבל כבר עשיתי ניתוח כאוסטיזציה של רירית האף ושקלתי חיתוך אבל אומרים שגם אחרי חיתוך זה גודל חזרה. לא הגעתי אף פעם למצב של סינוסיטיס כי טיפלתי בזמן. אבל שלחו אותי כמה פעמים לצילומים. בתודה, דני

למעלה