אם הייתם יכולים לחזור

• פותח הנושא Kaya
  • פורסם בתאריך

Kaya

New member
אם הייתם יכולים לחזור

אחורה בזמן (שלכם - כעצמכם) האם הייתם משנים משהו בעבר שלכם?

Jerald_Admonds

New member
ובכן

כל הדברים הרעים כמו הטובים בחיים שלי עיצבו אותי למה שאני עכשיו.. ובשום פנים ואופן לא הייתי משנה שום דבר מעברי. שי.:)

אננדה

New member
שמעתי פעם

על סרט או ספר שמישהו רק ניסה לבדוק את העיניין, חזר אחורה בזמן והזיז צנצנת (!) ובכך שינה את ההסטוריה.....

~דויד~

New member
אילו הייתי יכול לחזור אחורה בזמן

הייתי הולך לרגעים הקשים של ילדותי בהם הייתי עצוב ובודד ונותן לעצמי כזה חיבוק, ואמר לילד הקטן שהוא בעצם אני, עד כמה אני אוהב אותו, עד כמה אני מעריך אותו ועד כמה הוא נפלא!!!

Kaya

New member
אוי.....

איזה חיבוק אתה הולך לקבל ממני היום !!!!!!!!!!!!!!

~דויד~

New member
תודה על החיבוק (במציאות!!!)

איך את מרגישה היום? נראית לי ממש עייפה אתמול....

לא!!!!!!!!!!!!

מתוך פחד, אני חושב... זוהי יצירה כל כך מופלאה ועדינה... הגעתי למקום של חופש יחסי, של יצירה, של השתנות, של אי-תלות באינרציה הקודמת שלי... זה מה שהכי חשוב!!! ברגע שהגעתי לנקודה אמיתית של חופש, העבר שלי כבר פחות חשוב. אני פוחד שלא הייתי מצליח לשפר את העניינים מהבחינה הזאת... אבל כן הייתי חוזר אחורה בשביל לראות וללמוד... זאת בטח חוויה עוצמתית שחבל על הזמן. שלך באהבה בן

deep ocean

New member
אכן גם אני לא הייתי משנה כלום

אני יודעת שמה שאני היום הוא לנוכח העבר שלי והייתי צריכה לעבור דברים בשביל להיות מה שאני היום- ואני מרוצה ממה שאני היום!!!!! אני חושבת שהמפתח הוא כזה: אנשים שלא מרוצים ממה שהם היום היו משנים את עברתם מי שמרוצה ממה שהוא היום-לא היה משנה כי טוב לו כרגע, והוא זנח את העבר, כי מה שחשוב זה מה שעכשיו. מי שלא טוב לו-שוקע בעבר. לא? נשיקות ובן, קיבלת את המייל שלי? יש שם שאלה מאד חשובה, ממש הרת גורל :))) חהחה

למעלה