אם כבר שלאונים. שאלון האוכל!!!!

מאיה911

New member
כנ"ללללל!../images/Emo45.gif

פווכססס.. קרמבו זה דוחה ועושה בחילה!

Chen Shesek

New member
סוף סוף פורום שמתעסק בדברים החשובים באמת

נכון שמעניין אתכם כיצד כל אחד מחברי הפורום אוכל את האוכל שהוא אוכל...? בוודאי!
ארוחת מקדונלדס
: קודם צ'יפס ואחר כך הלחמניה עם הבורגר, או הפוך, או בצורה חופפת? בצורה חופפת בד"כ. אבל מה שכן, לעולם לא קודם צ'יפס.
גלידה
: האם אתם אוכלים את כדורי הגלידה ומתחילים לאכול תוך כדי גם את הגביע, או שאתם מרוקנים את הגביע מתוכנו, ורק אחר כך בולסים את הגביע? בולסים גם את הכדורים וגם את הגלידה ביחד.
ביצת עין
:קודם את הלבן, או קודם את הצהוב? כמובן שקודם הלבן!
פיצה
: יש כאלה שאוכלים אותה הפוך? לא אני. מצד שני אני אוכלת פיצה עם סכין ומזלג בד"כ. חברים שלי אומרים שזה נורא מוזר.
מילקי
: קודם הקצפת ואז השוקולד? או קודם השוקולד ואז הקצפת? לא אוכלת מילקי. אבל כשהייתי קטנה ואהבתי (לא מאמינה שאני אומרת את זה) הייתי מערבבת הכל ואוכלת.
קרמבו
: קודם הביסקוויט ואז הקצפת, או קודם הקצפת ורק אז הביסקוויט? קודם הקצפת ואז הביסקוויט

לאיור

New member
יאאמי.. ../images/Emo9.gif

ארוחת מקדונלדס [או שאר הג'נקפוד הדומה]: קודם צ'יפס ואחר כך הלחמניה עם הבורגר, או הפוך, או בצורה חופפת ( בבאת אחת )? בבת אחת, זה הכי טעים ביחד
גלידה: האם אתם אוכלים את כדורי הגלידה ומתחילים לאכול תוך כדי גם את הגביע, או שאתם מרוקנים את הגביע מתוכנו, ורק אחר כך בולסים את הגביע?אוכלת את הגלידה וכשאני מגיעה לגובה של הגביע אני אוכלת ביחד ביצת עין (למי שאוכל)... קודם את הלבן, או קודם את הצהוב? את הלבן..1 פיצה....: למוזרים שבינינו: יש כאלה שאוכלים אותה הפוך? [מהקשה אל השפיץ?] לא מילקי. [מה לעשות אין פה סמייל אחר ] : קודם הקצפת ואז השוקולד? או קודם השוקולד ואז הקצפת? הקצפת הכי טעימה, אוכלת חצי מהקצפת לבד ואז בישביל שהמילקי לא יהיה מגעיל מערבבת את מה שנישאר קרמבו! [זה פשוט דומה קצת] : קודם הביסקוויט ואז הקצפת, או קודם הקצפת ורק אז הביסקוויט? קודם את הקצפת.. הביסקיוויט
זה עשה אותי יותר מורעבת ממה שאני

Peeeach

New member
../images/Emo9.gif

נכון שמעניין אתכם כיצד כל אחד מחברי הפורום אוכל את האוכל שהוא אוכל...? לא ממש :-\ [גם אם לא.... אין לכם ברירה אלא לענות על כל השאלות ] ארוחת מקדונלדס [או שאר הג'נקפוד הדומה]: קודם צ'יפס ואחר כך הלחמניה עם הבורגר, או הפוך, או בצורה חופפת ( בבאת אחת )? חופפת גלידה: האם אתם אוכלים את כדורי הגלידה ומתחילים לאכול תוך כדי גם את הגביע, או שאתם מרוקנים את הגביע מתוכנו, ורק אחר כך בולסים את הגביע? תוך כדיי ביצת עין (למי שאוכל)... קודם את הלבן, או קודם את הצהוב? יעק פיצה....: למוזרים שבינינו: יש כאלה שאוכלים אותה הפוך? [מהקשה אל השפיץ?] כןןןןן
הכי טעייםם מילקי. [מה לעשות אין פה סמייל אחר ] : קודם הקצפת ואז השוקולד? או קודם השוקולד ואז הקצפת? אי אפשר את השוקולד קודם... קרמבו! [זה פשוט דומה קצת] : קודם הביסקוויט ואז הקצפת, או קודם הקצפת ורק אז הביסקוויט? איכס איכס איכס

יופי, עכשיו אני רעבה

ארוחת מקדונלדס [או שאר הג'נקפוד הדומה]: קודם צ'יפס ואחר כך הלחמניה עם הבורגר, או הפוך, או בצורה חופפת ( בבאת אחת )? בצורה חופפת. בוודאי! גלידה: האם אתם אוכלים את כדורי הגלידה ומתחילים לאכול תוך כדי גם את הגביע, או שאתם מרוקנים את הגביע מתוכנו, ורק אחר כך בולסים את הגביע? רק אחר כך. ביצת עין (למי שאוכל)... קודם את הלבן, או קודם את הצהוב? את הצהוב קודם, את הלבן אני שונאת. פיצה, למוזרים שבינינו: יש כאלה שאוכלים אותה הפוך? לא, מהשפיץ לקשה. מילקי: קודם הקצפת ואז השוקולד? או קודם השוקולד ואז הקצפת? קודם הקצפת-היא למעלה! קרמבו: קודם הביסקוויט ואז הקצפת, או קודם הקצפת ורק אז הביסקוויט? הביסקוויט בסוף!

איך בא לי עכשיו סטייק...

ארוחת מקדונאלד'ס: קודם הלחמנייה עם הקציצה ואז את הצ'יפס עם מלא מל ארוטב אלף האיים ואז בסוף את הקולה. גלידה: אני אוכל בדרך כלל בקערה ואני אוהב אותה שהיא ממש נמסה כמו מילקשייק... ביצת עין: אני שונא חביתה וביצה מקושקשת אז כשיש ארוחת ערב של ביצים אני תמיד אוכל ביצת עין משתי ביצים עם שתי פרוסות לחם, קודם אני מסיים את שני הצהובים עם הפרוסות לחם ואז את הלבן... פיצה: האמת שאני לא כזה מת על פיצה אבל אם כבר אז רק פיצה בצל או תירס ואני אוכל מהשפיץ לקשה.... מילקי: (פעם הייתה לי כלבה שקראו לה מילקי.. כי היא הייתה בצבעים של חום-לבן..) אני אוכל את הקצפת לבד ואת השוקולד לבד... קרמבו: בדרך שלל אני דוחף אותו שלם לתוך הפה.. אבל כשבא לי להשקיע אני קודם מקלף את השוקולד ואז אוכל את הקצף ובסוף את הביסקוויט.... (זה מזכיר לי שבפגישה האחרונה בבית של מעיין אני סרי אמיר ושקד עשינו תחרות מי אוכל הכי מהר 3 קרמבואים בלי לקרוע את הנייר ואז שקד (שהכי שונאת בעולם תמרים לחים) אמרה שהמפסיד אוכל 3 תמרים לחים... בסוף אני סיימתי מקום שני אחרי אמיר (אין מה לעשות... הבן אדם הזה ענק ובהתאם גם הפא שלו מכיל פי שלוש מכל בן אדם אחר) ואחריי סרי וכמובן שבמקום האחרון שקד..... שעה ניסינו לשכנע אותה לאכול את התמרים ועד שהיא השתכנעה היא אכה רק אחד וגם אותו לא עד הסוף.. חחחח זה היה כיף...)

../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif

ארוחת מקדונלדס [או שאר הג'נקפוד הדומה]: קודם צ'יפס ואחר כך הלחמניה עם הבורגר, או הפוך, או בצורה חופפת ( בבאת אחת )? קודם ההמבורגר ואז הצ'יפס גלידה: האם אתם אוכלים את כדורי הגלידה ומתחילים לאכול תוך כדי גם את הגביע, או שאתם מרוקנים את הגביע מתוכנו, ורק אחר כך בולסים את הגביע? לא אוכלת בכלל את הגביע
ביצת עין (למי שאוכל)... קודם את הלבן, או קודם את הצהוב? לבן פיצה....: למוזרים שבינינו: יש כאלה שאוכלים אותה הפוך? [מהקשה אל השפיץ?]
מילקי. [מה לעשות אין פה סמייל אחר ] : קודם הקצפת ואז השוקולד? או קודם השוקולד ואז הקצפת? קצפת ואז השוקולד קרמבו! [זה פשוט דומה קצת] : קודם הביסקוויט ואז הקצפת, או קודם הקצפת ורק אז הביסקוויט? הקצפת ואז הביסקוויט

למעלה