אנאלי - כמה אפשר?

liraziraz

New member
אנאלי - כמה אפשר?

שלום לכולם ... זאת בסך הכל ההודעה השניה שלי בפורום אבל אני כאן הרבה כקוראת מהצד... אני מאוד מינית ואוהבת סקס עם בעלי ולא מתביישת בזה... - אני נשואה + ילדה בת 3 לאחרונה בזמן שבעלי מקיימים יחסים אנחנו בתנוחת הדוגי האהובה עליי.... מי שקרא את ההודעה היחידה שלי כאן הבין שאני די אוהבת זרע ורוק אז כמובן שבעלי יורק לי על התחת בזמן שאנחנו בתנוחה הזאת לאחרונה הוא התחיל להכניס לי אצבעות לפי הטבעת בזמן הסקס בתנוחה הזאת זה משהו שמאוד מאוד מאוד מגרה אותי אבל בו זמנית גם כואב אני מוצאת את הכאב יותר מגרה ממכאיב אני גונחת מעונג במהלך הסקס הזה ובעלי מבין ובצדק שאני מגורה מזה ומכניס את האצבעות שלו עמוק יותר כמה אצבעות אפשר להכניס ? כמה עמוק אפשר להכנס לשם? כמה אפשר להרחיב את האיזור בלי לגרום לנזקים? האם יש למישהו או מישהי רעיונות לגיוון בתנוחות אלו? תודה

אין חשש

בעיקרון פי הטבעת יכול להתרחב ואפשר להחדיר אפילו בקוטר של בקבוק בירה רק צריך להזהר כי אם משתמשים באביזר ולא אצבעות או פין, אז שיהיה לו פלאג, כלומר משהו שחוסם את החדירה באופן כזה שזה לא יכול להשאב פנימה לפי הטבעת להבדיל מלנרתיק אין צוואר רחם ששומר שדברים שלא אמורים להכנס פנימה לא יכנסו.... בכל מקרה, בסיסטרס יש סרט הדרכה מקסים על סקס אנאלי, ממליצה בחום

למעלה