אנאלי

א.ר

New member
אנאלי

ד"ר יקר שאלה חשובה אישתי סובלת מפיסורה אבל נהנת מחדירת אצבע אני לעומת זאת מאד מעוניין במין אנאלי אך כואב לה גם עם חומרי סיכה. מה עלינו לעשות שמעתי שיש ניתוח האם זה יעיל לשיפור המצב? תודה מראש א.ר

alfalf

New member
תשקול בשנית

לדעתי אין לקיים יחסי מין אנאלים כאשר יש בעיה רפואית. כמו כן, לא היתי עושה ניתוח רק על מנת שניתן יהיה לקיים מין אנאלי. אם הניתוח ישרת מטרות אחרות , למשל אם יש לאשתך כאבים או בעיות שהניתוח יפתור אז אולי יש לשקול זאת. ALF.

אחד הרופאים הכי טובים שאני מכיר...

זה הגוף ! למה אני מתכוון ? הגוף מאותת לנו בסימנים - הנאה וכאב, ז´תומרת שאם מופיע כאב ולא משנה אם זאת וגינה או רקטום (של גברים ונשים כאחד) - פשוט אין לשם כניסה. ואם מופיעה הנאה - אפשר ורצוי להמשיך. במידה ובכל זאת רוצים לקיים יחסי מין אנאליים - יש לתרגל את השריר והבעלים שלו לאט לאט וכמובן בהדרגה עם העובי- לפעמים ימים ושבועות בהרפיה... כל הדברים שאמרתי הם כמובן כשמדובר במישהו שאין לו טחורים, פיסורה וכו´ וכאן נראה לי שכדאי להתייחס לתשובה של מומחה בתחום.

מסכים עם כל מילה ../images/Emo127.gif

רפואית - ניתוח על מנת לאפשר חדירה לפי הטבעת הוא אפשרי באופן תיאורטי, עם זאת מדובר ברעיון שלדעתי מופרך לחלוטין ואף עשוי לגרום לפגיעות קשות, כגון, אי שליטה על מתן צואה. מיותר לחלוטין. אף מנתח שפוי לא יעשה זאת, כשהמטרה לאפשר לכם קיום מין אנאלי. באותה מידה לא הייתי ממליץ על ניתוח לעיבוי איבר מינך בשל העובדה שאשתך מעדיפה גדול, או הקטנת כף הרגל כי היא חולה על כפות רגליים במידה 33. שים עצמך במקומה של אשתך - אם היא היתה רוצה לדחוף לך ויברטור לישבן, כי זה מגרה אותה. ויברטור עבה. ניסיתם וזה כואב לך מאוד - מה הלאה?! מין צריך להיות כייפי ומענג לשני הצדדים ולא בכל מחיר.

למעלה