אני אדם בריא

galita123

New member
אני אדם בריא

בסך הכל נכון לעכשיו. הייתי רוצה לפנות לרפואה הסינית על מנת שתכוון אותי ל- מה מתאים לי אישית. אני כרגע מאוד מבולבלת בכל הנוגע לתזונה. סיפור קטן: לפני 3 חודשים בערך אבחנו לי תת פעילות בבלוטת התריס, כולסטרול מעט גבוה וחוסר ב B12. מצאתי מטפלת שעובדת בגישת ה"הגיינה הטבעית". היא הנחתה אותי לעשות ניקוי של 6 שבועות שבמהלכו אכלתי בעיקר פירות וירקות חיים, אגוזים, מעט ירקות מבושלים ונמנעתי מקפאין, אלכוהול, חומרים משמרים,מוצרים מעובדים,חומץ וכו') פלא פלאים רזיתי 10 ק"ג הגעתי למשקל תקני השתפר לי חילוף החומרים והכל טוב ויפה. עכשיו- סיימתי את הניקוי ואני ממשיכה לאכול בריא יחסית.. אבל מפריע לי שאני צריכה להימנע מהרבה דברים. רציתי לבדוק מה מתאים לי אישיתלפני הרפואה הסינית.. האם ניתן לגשת למרפא בשיטה הסינית כדי שילמד אותי - כיצד להמשיך ולהיות בריאה? האם אני חייבת לבוא עם תלונה רפואית? אני גם שמה לב שבגלל שמנעתי מעצמי מאכלים רבים יש לי קרייבינגס חזקים ואני שמה לב שאני נוטה לחזור לאכילה לא הכי בריאה .... אגב: מה דעתה של הרפואה הסינית על קפאין ? אני לא מצליחה להבין אם כוס קפה אחת ביום עם שתי כפיות סוכר וקצת חלב עושים לי טוב או רע . יש כל כך הרבה מידע מטעה בחוץ

שי C

New member
את יכולה לפנות לטיפול ברפואה סינית

גם אם אין לך "תלונה ממשית". מטפל סיני יכול להרגיש בבדיקת דופק ותשאול, חוסר איזון, לפני שהוא מתבטא בסימפטומים, ולטפל בכך. זה גם יכול להיות "טיפול תחזוקה" של אחת לחודש. בהקשר לקפאין, כוס קפה אחת ליום לא מזיק (אלא אם את צורכת גם תה רגיל ואין לך כאבי ראש/סחרחורות או בעיות לחץ דם). אך זה גם לא ממש מועיל.

למעלה