אני לא יודעת האם פורום זה גם קשור לנושא גמילת

אני לא יודעת האם פורום זה גם קשור לנושא גמילת

טיטול בלילה? אם כן ואז אני כותבת לכם, הבת בת שלוש ו4 חודשים יושנת עדיין עם טיטול בלילה. היא גימלה את הטיטול מאז שהייתה בת שנתיים ו4 חודשים (כן מוקדם יחסית לילדים אחרים בגן שלה אך זה היה רצונה להוריד את הטיטול) והיא שלטה להשתין לגמרי כשהייתה בת שנתיים ו-8 חודשים עד עכשיו. אני מתחילה להיות רעה כשנתתי לה לישון בטיטול בלילה עד היום ונתתי לה כך מפני שכל הזמן יש רטבות בטיטול כבד מאוד בלילה ולכן חשבתי שהיא לא בשלה לגמול את הטיטול ללילה אלא לחכות שיהיה פחות רטבות בלילה ועדיין לא הרגישה שיש לה פיפי בלילה. אני לא יודעת האם זה טוב ככה?...כי זה עלול להזיק בעתיד כשהיא רגילה על מצב זה ודבר שני לא הוגן להעיר אותה באמצע לילה בשביל לעשות להשתין בזמן השינה (לא נסיתי בקשר לזה...אלא דמיינתי לעצמי וחשבתי שזה עלול להיות חלק אחריותי למשוך אותה להגיע לאסלה.) האם הגיע זמן לעשות עכשיו? אם כן ואז איך להתחיל בשלב ראשון.... תודה רבה,

תשובה

שלום רב הגיל של ילדתך הינו צעיר למדי ולכן אין שום סיבה לדאגה או ללחוץ עליה לגמילה תני לזמן לעשות את שלו סבלנות בברכה ד"ר בנימיני

תודה על תשובתך ושאלה נוספת

מתי אדע שבתי תהיה מוכנה לגמילה ? שאלתי אותה אם היא רוצה להוריד את הטיטול בלילה? היא ענתה לי כן כן כן שאלה איך אדע שהיא תהיה מוכנה? פחות רטבים בטיטול או מה?

למעלה