"אני לא מתנשקת עם הסטוצים שלי. זה אינטימי מדי"

Gu987

Well-known member
אני אוהב נשיקות, מה הכללים שלכם אם יש בכלל?
מסתבר שלא כולם משלבים נשיקות במהלך המגע המיני
ואו נכון! נתקלתי בזה בעבר הרחוק. לפני מאות שנים עוד כשהייתי סטודנט ועוד לפני שהתחתנתי.
ביליתי עם השותפה שלי לדירה, ולמרבה הפתעתי היא לא הסכימה להתנשק.
מבחינתי זה מאד מוזר. אנחנו באירוע אינטימי, וזה מה שמפריע לך?

Ellis Murphy

Well-known member

טכנולוג

Active member
מכיר נשים שלא אוהבות שיורדים להן, מוזר מאד אבל תופעה ידועה :(

מה הן מפסידות...אבל כנראה שזה באמת לא חסר להן ו/או לא חלק מהסקס.
נתקלתי כבר בלא מעט נשים שמעדיפות באופן ברור זין על לשון..... אם להיות פסיכולוג בגרוש, נראה לי שזה קשור לרתיעה מאינטימיות. כמובן שזאת הכללה וכל אחת והגוף שלה ומה שגורם לה הנאה.

דקל נור*

Well-known member
נתקלתי כבר בלא מעט נשים שמעדיפות באופן ברור זין על לשון..... אם להיות פסיכולוג בגרוש, נראה לי שזה קשור לרתיעה מאינטימיות. כמובן שזאת הכללה וכל אחת והגוף שלה ומה שגורם לה הנאה.
עדיין, לנשים רבות יש עכבות לגבי הפותי שלהן. תוצר חינוך של דורות. לכן לא נוח להן כשהפנים של הגבר נמצאות בטווח אפס משם.
סיבה שניה היא שאורגזמה בחדירה היא הרבה יותר מטלטלת לפעמים מזו האוראלית. הן בעצם אומרות לך "אל תבזבז אנרגיה שם. גש לעיקר" 🙂

נערך לאחרונה ב:
עדיין, לנשים רבות יש עכבות לגבי הפותי שלהן. תוצר חינוך של דורות. לכן לא נוח להן כשהפנים של הגבר נמצאות בטווח אפס משם.
סיבה שניה היא שאורגזמה בחדירה היא הרבה יותר מטלטלת לפעמים מזו האוראלית. הן בעצם אומרות לך "אל תבזבז אנרגיה שם. גש לעיקר" 🙂
אין ספק שאלו שמעדיפות חדירה הן בנות המזל שגומרות מחדירה, וההפך.....

ממש ממש לא.
לאהוב חדירה זו הנאה ולא בכדי לגמור,לפחות עבורי.
אני מגיעה לאורגזמה בדרך אחרת.
זה לא סותר את מה שאמרתי. אני דיברתי על נשים שיש להם העדפה ברורה לכאן או לכאן. הנוכחית שלי למשל ממש יכולה להסתדר גם בלי חדירות בכלל..... מצד שני הכרתי גם אחת שאצלה לשון זה מקצוע בבגרות.

זה לא סותר את מה שאמרתי. אני דיברתי על נשים שיש להם העדפה ברורה לכאן או לכאן. הנוכחית שלי למשל ממש יכולה להסתדר גם בלי חדירות בכלל..... מצד שני הכרתי גם אחת שאצלה לשון זה מקצוע בבגרות.
מי שלא יודע לנשק לא מקבל כרטיס כניסה לתחנה סופית

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני גם חושבת שזו סוג של רתיעה מאינטימיות אבל אותי היה מעליב גבר שנוגע בי ומחרמן ואז "מדלג" על המקום..(כמובן שלא מתייחסת לריח רע וכאלה)עבורי זה בעצם העדר סקס טוב.

Safariguy

Member
אני אוהב נשיקות, מה הכללים שלכם אם יש בכלל?
מסתבר שלא כולם משלבים נשיקות במהלך המגע המיני
עם פרטנרית נכונה - לא מוותר על כלום.
יצא לי להתנשק עם מישהי פעם יותר משעה רצוף - אחת הנשיקות הכי מדהימות שהיו לי.

מצד שני יצא לי להיתקל פעם או פעמיים גם בכל מיני תנאים... מוזר, אבל כיבדתי את הבקשה..

עם פרטנרית נכונה - לא מוותר על כלום.
יצא לי להתנשק עם מישהי פעם יותר משעה רצוף - אחת הנשיקות הכי מדהימות שהיו לי.

מצד שני יצא לי להיתקל פעם או פעמיים גם בכל מיני תנאים... מוזר, אבל כיבדתי את הבקשה..
יש נשיקות שאפשר לגמור מהן

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
למעלה