"אני לא מתנשקת עם הסטוצים שלי. זה אינטימי מדי"

alongrin100

Well-known member
אתה יכול לומר שבכל המפגשים שלך היתה אותה רמת משיכה? מי שמכיר ברשת, בהליך מזורז לפעמים, לא יודע הכל מראש.
אני מראש לא נכנס למיטה אם רמת המשיכה היא כזו שלא בא לי לנשק את זו שאיתי.
ברוב המקרים הסטוצים האלה מתחילים בזה שמתחילים להתמזמז, להתנשק ומשם כבר הבגדים עפים..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני מראש לא נכנס למיטה אם רמת המשיכה היא כזו שלא בא לי לנשק את זו שאיתי.
ברוב המקרים הסטוצים האלה מתחילים בזה שמתחילים להתמזמז, להתנשק ומשם כבר הבגדים עפים..
גבר כלבבי!!!!!!!אני חשה בדיוק כמוך.

alongrin100

Well-known member
שמת לב שבזמן האחרון אתה לרוב "מתכנס" ..... ;) המונח התכנסנו המון..בפיך.
זה ציטוט ממגילת העצמאות.
לפיכך נתכנסנו, אנו חברי מועצת העם, נציגי הישוב העברי והתנועה הציונית, ביום סיום המנדט הבריטי על ארץ-ישראל, ובתוקף זכותנו הטבעית וההיסטורית ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל, היא מדינת ישראל
להזכיר לנו שהערכים שעליהם הוקמה המדינה, הולכים ונשחקים...

טכנולוג

Active member
אני, לא עושה סקס בלי תשוקה, בלי נשיקות, בלי אמוציות, גומר בפה באהבה :)

זאת לא שאלה הזויה... מבחינתי נשיקות זה חובה, אבל הכרתי פעם מישהי שנפגשה עם הרבה מאוד גברים, מן הסתם היתה חולת סקס (במובן החיובי של המילה) וסיפרה לי שהיא לא מתנשקת עם כולם מכיוון שהיא רואה נשיקה כדבר אינטימי מאוד שהיא לא יכולה לחלוק עם כל אחד.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זאת לא שאלה הזויה... מבחינתי נשיקות זה חובה, אבל הכרתי פעם מישהי שנפגשה עם הרבה מאוד גברים, מן הסתם היתה חולת סקס (במובן החיובי של המילה) וסיפרה לי שהיא לא מתנשקת עם כולם מכיוון שהיא רואה נשיקה כדבר אינטימי מאוד שהיא לא יכולה לחלוק עם כל אחד.
בדיוק כמו שעבורי נשיקה היא אינטימית מאד בדרך לסקס,והיה והיא גרועה ו/או לא מתחברת זה חסר סיכוי.

מאלף שבלולים

Well-known member
רק אם הורידה שיער.
אני תמיד שואל לפני אם אפשר לספור את שיני הבינה שלה עם הלשון שלי......פפ

למעלה