אני שונאת את החיים שלי

אני שונאת את החיים שלי../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif

ואני לא יודעת איך לצאת מהם. לפעמים אני גם מרגישה שאני שונאת את החיים בכלליות. מחשבות על דרכי יציאה כאלה ואחרים, ביניהם לקחת תרופות אנטידכאוניות, ואפילו התאבדות (ואל תתחילו להטיף לי שזאת לא הדרך) מתערבבות בראשי בשנה האחרונה ובמיוחד בזמן האחרון לכדי עירבוביה מעיקה שיוצרת אצלי בילבול וגועל. במיקרה שלי זה לא רק שמתחילה שנה חדשה, אלא גם שאני היום בדיוק "חוגגת" יום הולדת 20. ואני עצובה מאודדד. בא לי רק לבכות. אני מרגישה זקנה, אני מרגישה שהחיים התבזבזו לי, אני מרגישה שהם לא שווים כבר כלום, שאני לא שווה כלום, אני אובדת עיצות.

שלום טורפדואית,

מאוד הייתי רוצה להגיד לך שהכל יהיה בסדר, שאת עוד צעירה והחיים לפנייך, שההרגשה שאת נמצאת בה היום עוד תחלוף. אבל אני יודעת שכל מה שאומר כרגע לא יעזור. גם אין לדברים כאלו ערך בעיניי כשכל הכרותנו בשלב זה מסתכמת בכמה שורות שהשארת כאן בפורום, ואין לי מושג איך ולמה הגעת להרגיש כך. ייתכן שגם את לא לגמרי מודעת לכך. חשוב לי להגיד לך, שאין לנו כלים כאן בפורום, לא לי ולא לאחרים, וגם לא בכל פורום וירטואלי אחר, לעזור במצב כמו שאת מתארת - הרגשת דכאון, מחשבות על התאבדות ותחושת בלבול, גועל ועצב רב. אלו נושאים לליבון מעמיק עם עצמך, בלווית אדם שמכיר אותך היטב, רצוי איש מקצוע, שיוכל ללוות אותך בתהליך פנימי ותוכלי לפרט בפניו את המצוקה שבה את נמצאת. אני מקווה כי תאזרי את האומץ והכוחות לפנות לאדם שכזה, ושיום הולדת 21 שלך ייראה כבר לגמרי שונה. ובאופן כללי ביותר אומר לך, כי ניתן למצוא מוצא, גם כשהדברים נראים חסרי כל תקווה, אם רק באמת תרצי לצאת מהמצב שבו את נמצאת. שיהיה לך מזל טוב חמודה, שבת שלום,

hilalev

New member
מזל טוב לטורפדואית, שנה טובה ושפויה

ותרגישי טוב !

shushu10

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

לפעמים אנחנו ביאוש גדול וגם בבלבול ואנחנו לא מאמינים שנוכל לצאת מזה... אבל אני יודעת שהמרחק לפעמים בין יאוש ותקוה כל כך קרוב וצריך מעט אמונה להתחיל וכן להושיט יד למי שבכל זאת מושיט לך. לא להתבייש אם צריך עזרה כזאת או אחרת כי אנחנו כולנו יכולים להיות פעם למעלה ופעם למטה וכולנו גם זקוקים למלה טובה ותשומת לב . אז אני כבר מחבקת אותך ופתוחה לשמוע את כל מה שתרצי להשמיע כאן או במסר אישי ואולי אוכל להקל במשהו אפילו קטנטן . לא רוצה להטיף לך אבל אולי כן להמליץ על משהו שעוזר מאד במצבים קשים! יש בודאי לכל אחד איזושהיא משיכה או אהבה למשהו , למישהו, זה יכול להיות כל דבר. זה יכול להיות חתול רחוב שנותנים לו אוכל בשעה קבועה והוא מחכה לך , זה יכולה להיות שיחה טלפונית לחבר/ה כדי לומר בקר טוב או יום טוב. פשוט כדאי לחפש משהו קטן שיכול להפוך את ההרגל הזה לראות רק את הלא טוב - לאפשרות אחרת. מקווה מאד שלא תדחי את דברי על הסף ורוצה להציע לך לספר על דברים טובים שקרו לך בשנה האחרונה או בזמן האחרון. זו יכולה להיות התחלה טובה לשנה חדשה בחייך שלך וגם בלוח העברי. אשמח לשמוע ממך - שולה אחולים להרגשה טובה - שולה

The big man

New member
טורפדואית יקרה

את צריכה לאהוב את עצמך ואת החיים שלך. את בת 20, בחורה צעירה וכל החיים לפנייך.

drilllogic

New member
אני אוהב אותך

כמו שקל לנו ללטף כלב חמוד שיתן לנו להגיש אהבה וכיף... אני בטוח שאם הצעדים הפשוטים שאני ייתן לך את תרגישי פי 20 יותר טוב מזה... 1)את חיה בהכחשה- תתחילי לחשוב מה את מכחישה לגבי עצמך המדהים? (דברים שאת לא רוצה שאחרים ידעו מהם ואת מכירה בלי לשים לב) תחשבי על מה שהכי מבאס אותך ואיזה תלונות יש לך לאנשים ולחיים... 2)ההשפעה - איך כל זה משפיע עליך עכשיו? תגררי את זה 3 חודשים קדימה איזה זה ישפיע עליך אז? מה יקרה עוד שנה מעכשיו אם תמשיכי לחיות עם ההכחשה שלך? הדברים שאת שונאת? תמשיכי לחשוב... לפחות עוד 3 דקות... 3)את חושבת שאת ראויה לכל זה??? המטרה שלך כאן היא להרתח להגיע "לאדים" של רגש... רק שאת באמת מוכנה...תתחילי להרתח עכשיו כמו קומקום בוער שרוצה לאדים: תצעקי בכל העצמה והרגש: "נמאס לי", "מספיק", "אני לא יכולה יותר ככה" "זהו זה נגמר!" תגידי את זה עוד פעם עם יותר רגש... אם עשית את החלק הזה כמו שצריך 50% מההצלחה בידך... באוי נמשיך עוד קצת.. 4)תרשמי את כל הדברים שאת נהנת מהם בזמן שאת סבלת? כן דבר מוזר אבל כל עוד יש הנאה שבאה מדיכאון, לצאת מדיכאון זה בילתי אפשרי... תשימי לב ש בתת מודע את חיה את כאב הדיכאון שלך עד הרגע שבו את מרגישה שהדברים שאת נהנת מהם בזמן שאת סובלת הם הגיעו למיצוי שאת ראויה. למשל את אולי מראה לאחרים שאת לא לוקחת דברים בקלות ובאמת אכפת לך... אך תזכרי שאין טעות מרה יותר בחיים להנות מההנאות הצדדיות שבאות מהדיכאון והכאב... אז תתחילי להתלהב, כי את עכשיו הולכת לגמור עם הרווחים הקטנים שיש לך הבאסה שלך...! 5) תתני משמעות חדשה למה שקורה לך... למשל במקום: "איזה בעסה אני כבר בת 20" משמעות חדשה:"כל גיל הוא גיל מדהים" "שאני גודלת כל העולם גודל יחד איתי, זה לא שאני גודלת מהר יותר.." תתחילי לתת משמעויות חדשות, כי בתכלס אין משמעות לחיים מעבר למשמעות שאנו מותנים לחיים... 6)מה לדעתך בשפת בגוף שלך הכי מבאס? העיניים שלך? טון הדיבור? תתחייבי על שינוי חיובי של אלמנט משמעותי בשפת הגוף שלך מעכשיו. "אני מתחייבת..." אני מעכשיו בשפת גוף שלי .." זה ידרוש מאמץ אבל זה יפתיע גם את עצמך... 7) אני רוצה שתשימי את המוסיקה שאת הכי אוהבת, ותקחי דף נייר חלק ותתחילי לרשום דברים לא הגיוניים שאת רוצה... אבל רק דברים לא הגיוניים...דברים בילתי אפשריים.. 8)מיתוך מה שרשמת תגידי לנו 3 תוצאות ספציפיות שאת. תוצאה אחת שאת רוצה עכשיו. אחד שאת מצפה לה עוד חודש . ותוצאה חדשה שאת מצפה לה מאוד עוד 3 חודשים. 9)תכבתי 10 סיבות למה את ממש ממש ממש רוצה את מה שכתבת. 10)לכל תוצאה שרצית תכתבי אילו דברים ספציפים את צריכה לעשות כדי לקבל אותם ב 100%? 11) תתחילי לראות כמו תקציר של סרט איכותי את ה 3 חודשים הכי מדהימים שהיו לך בחיים...מעבר לכל מחסום...מה את רוצה בתקציר של הסרט? אלו הם ה 3 חודשים שלך... תתחילי לחשוב שונה... האם כל זה אומר שלא יהיו לך אתגרים יותר? תתחילי לשגע את העולם! הוא שלך בייבי We are our repeated actions" – Aristo" באהבה דורון!

למעלה