אסטמה ומורה לספורט

effigy

New member
אסטמה ומורה לספורט

אני חולה אסטמה מאז שאני קטן, במשך כל השנים האחרונות (ז-ח) הייתי פטור מריצות .. השנה המורה החליט שאני צריך להביא לו עוד אישור רופא.. הבאתי לו אישור של רופא ותיק ומוסמך שמכיר אותי מאז שאני קטן.. הרופא אמר שזה נשמע לו חובבני ושהוא נאלץ לקבל את זה... האם דעתו מוצדקת.. (בכל מקרה אני אמשיך להיות פטור מריצות)

אסטמה וריצה

שלום, אחוז גבוה מחולי אסטמה מפתחים קצר נשימה לאחר סיום הפעילות הגופנית. מאז ומתמיד הומלץ לחלים אלו לא להימנע מפעילות גופנית אלא להקפיד על טיפול נכון--כגון שימוש בונטולין לפני הפעילות-ולא להיות פטורים מפעילויות אלו. תמיד מדגישים את העובדה כי כ- 20% מאלה המשתתפים באולימפיאדות הנם ם אסטמתיים עם קצר נשימה לאחר מאמץ. כך שניתן להגיע אף להישגים תחרותיים עם אסטמה. אם כך אני מסכים עם רופאך ואיני ממליץ על פטור מפעילות פיזית, אף אם היא תחרותית. פרופ´ קויתי

effigy

New member
לא הבנתי...

אתה מסכים או לא
אם כך אני מסכים עם רופאך ואיני ממליץ על פטור מפעילות פיזית, אף אם היא תחרותית. הרופא נתן לי אישור.. יש להוסיף שהפעילות של בית ספר היא קשה לי ולעיתים קרובות אני מקבל התקף אחרי פעילות בבית הספר בעוד שבמכון האימון (דוג´ו של אומנות לחימה) אי פעיל ועובד...

למעלה