אסיסטנט

MMNC

New member
אסיסטנט

היי לכולם, קיבלתי הצעה להיות אסיסטנט בקורס שנה א´ מהמורה שלי (נשמע מעניין) כששאלתי מה תפקידי יהיה נאמר לי לסייע בכל הנושא המעשי בכיתה. יצא לי לדבר על כך עם מישבי שלא קשורה לתחום הרפלקסולוגיה והיא אמרה לי שעד כמה שזה מעניין וללא תשלום (דבר שלא מפריע לי) המורה חייב למלא לי כרטיס עובד ולשלם ביטוח לאומי על השעות שלי שם למקרה שיקרה משהו חלילה האם משהו מבין בזה? אם אפשר לקבל תשובה מהעוסקים בהוראת הרפלקסולוגיה במידה והיו להם אסיסטנטים אני לא רוצה לפנות אל המורה בדרישה לא נכונה היה וזה הקשה מיותרת. תודה רבה :)

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

במשך מספר הייתי אסיסטנטית בקורסים שונים ברפלקסולוגיה ובעיסוי רפואי ואני מאמינה שאמשיך להיות אסיסטנטית מאחר והתפקיד עוזר מאוד בתהליך הלמידה, והתפתחותי בתחום. לעזור לתלמידים ותוך כדי כך ללמוד מכל אחד ואחד מהם זו זכות ולכן לא התעסקתי בעניין התשלום, מבחינתי החלטתי להתנדב למען הידע וההתפתחות האישית שלי... אני ממליצה בחום למי שיכול להיות אסיסטנט לעשות זאת ולהנות מחווית הלמידה מחדש. לגבי כרטיס עובד ו/או ביטוח לאומי- אני מאמינה שהמכללה/בית ספר לא משלמים עבורך ביטוח לאומי כי אתה לא שכיר תחתם אבל אתה יכול לבדוק הנושא הביטוחי, מה עושה תלמיד בבית הספר שנפצע? בד"כ בתי ספר מבטחים את כל התלמידים שתחת קורת הגג שלהם. לא חושבת שיש לך סיבה לדאגה. כשמגיעים ממקום טוב, הכל טוב
בהצלחה!

למעלה