בבקשה עזרה

• פותח הנושא tyfon
  • פורסם בתאריך

tyfon

New member
בבקשה עזרה

לא מזמן קניתי את משחק המחשב No Limits Rollercoaster וכעבור כמה זמן שקניתי מחשב חדש וניסתי להכניס שוב את המשחק לא הצלחתי מה לעשות אם ניתקלתם באותה בעיה בבקשה לפנות אלי באוטמייל פליסס זה דחוף!!!

עמיתוש

New member
כן אני יודע, ואין דרך לפתור את

זה, חוקית. אני מה שעשיתי, זה כשקניתי את המשחק רשמתי את הקוד שהם נתנו על דף ואת התוכנה והסימולטור צרבתי על דיסק, אז כשהחלפתי מחשב היה לי הכל. מצטער, אין דרך אחרת לפתור את זה (ושוב, אין דרך אחרת חוקית)
.

tyfon

New member
לעמית

תראה העניין הוא שיש לי את כל הקודים ורק שאני מנסה להוריד את הסימולטורים הוא לא נותן לי אלא רק דמו עכשיו השאלה שלי היא אם אתה תוכל לשלוח לי את הסימולטורים כי יש לי סיסמה וקוד אני גם רשמתי לי בבקשה עמית תנסה לעזור לי

kfcrlz

New member
אפשר גם בדמו

אם כבר יש לך את שתי הסיסמאות אז אתה יכול לשים אותם גם בדמו הרגיל, ואז הגרסה תהפוך לגרסה המלאה. אם גם זה לא עובד, למרות שלפי דעתי זה אמור לעבוד, אז אתה יכול לשלוח להם אי מייל והם ישלחו לה קישור למקום שדרכו תוכל להוריד את הגרסה שמקבלים ביחד עם הסיסמאות כשקונים את המשחק.

tyfon

New member
ל- kfcrlz

זה העניין שהגרסאת דמו לא נותנת לרשום את הקוד ניסיתי והם מפנים אותי לקנות את המשחק אז אם למישהו יש את המשחק אני רק מבקש לשלוח לי את הגרסאת דמו!

למעלה