בדיקת אלרגייה לסוגי מזון

ציפי א

New member
בדיקת אלרגייה לסוגי מזון

לפרפ´שמואל קויתי שלום רב! בני בן 14.5 ,במשך שנה וחצי יש לו כאבי בטן והיו לו דימומים מהאף,אני(אמא) חולת קרון ,לכן עשינו בדיקות דם מקיפות, אולטרסאונד בטן,מעברי מעיים דקים בצילום, הכל נימצא תקין. נותר לנו לערוך מיפוי ליקוציטים-במכון איזוטופים וקולונוסקופיה. חשוב לציין ! במקביל אני נותנת לבני אקטימל ואיימי-חיידקים פרוויוטים,מולטיוויטמין(כי תזונתו גרועה אוכל בעיקר פחממות וחלבונים לא ממוצרי חלב). ו"כבדלי" לניקוי רעלים וזה באמת שיפר את מצבו (כאבי בטן ופצעי אקנה),כי הוא היה במצב שלא יכול לשתות מים. כעת כשראיתי שמצבו הישתפר,אני פוחדת ללכת לעשות קולונוסקופיה בדיקה פולשנית לילד והכי חשוב אני רואה שכל פעם שאוכל ג´אנק מתפטל מכאבי בטן. למשל אכל בורגראנצ´,או פיצה,פופקורן,מלוואח וכו..יש לו כאבי בטן נוראים. זה מביא אותי למחשבה לבדוק אלרגיות למזון לפני הבדיקה הפולשנית. אנא מימך! האם תאכל לומר לי היכן אני עושה בדיקת אלרגיות למזון ומה הפרוצדורה? ומה דעתך על השתלשלות במיקרה בני? הרבה תודה לך ויום נעים ציפי

אולי לפני כן,,,

אוכל להפנות אותך,, למשהיא מירושלים,, שלפני שנתיים עשתה לבת שלי בדיקה אלרגיה לסוגי מזון,, כיוון שהיא אסטמתית,,, אם תרצי פרטים,,אפילו רק לשוחח עימה,, אתן לך את כל השאר,,, בהצלחה

ציפי א

New member
בדיקת אלרגיות

שולינקה שלום! כן אני מעונינת לקבל פרטים על זו מירושלים ומה אמרה לך כמה עולה וביתך בת כמה היא ואם זה עזר? הרבה תודה ציפי

בדיקות אלרגיה למזון

שלום, בדיקות אלו מבוצעות כיום על ידי כל הקופות. יש להגיע לאלרגולו הקופה והוא יכוון אותך אנו עושים זאת גם במעבדה שלנו לאלרגיה בהצלחה פרופ´ קויתי

למעלה