בוקר טוב,הניתוח אושר לי ע``י קופ``ח

שלגיה**

New member
בוקר טוב,הניתוח אושר לי ע``י קופ``ח

היום בצהריים אני אקבע תור למרפאה בוולפסון,כי אני לא מתכוונת לחכות שנה שד``ר סובחי ינתח אותי,למרות שאני מאד רוצה שהוא ינתח אותי כי זה חשוב שהמנתח יהיה אדם נחמד וסובחי הוא אכן כזה. לא הופתעתי מאישור קופת החולים לביצוע הניתוח אני רק מקווה שלא ינתן לי תאריך רחוק מהיום. לגבי הפורום השכן בIOL ,אני החלטתי לא להכנס לשם עד שלא יהיה מנהל טכני לפורום,כי לכוחה של מילה יש יכולת להרוס יחסי חברות של שנה,ומנהל טכני יכול להעיף את כל ההשמצות נגד נושאים/אנשים כאלו או אחרים ,והמהומה שהיתה שם לפי כמה זמן פשוט הרסה לי את הרצון להתחבר לפורום,למרות שיש שם אנשים טובים. וכמו שמישהו אמר לפעמים תפוח אחד מקולקל יכול לקלקל את שאר התפוחים בסל... אני עוקבת אחר כל הכתוב כאן בפורום,צר לי לשמוע על מה שקרה לגלית מחד אך טוב לשמוע גם על סיבוכים ועגמת נפש שיכולים להגרם בעקבות הניתוח מאידך ,כך שאני די מכינה עצמי לקראת הניתוח,לטוב ולרע ... שבוע טוב שלגיה

שירז29

New member
שלגיה**,קודם כל בשעה טובה.....

שמחתי לשמוע,שאישרו לך,את הניתוח דרך קופ``ח. זה כבר סימן טוב. מאחלת לך בהצלחה,ומחזקת אותך בכל החלטה שלך.... באהבה שירז..........

רוייקו

New member
אני שמח לשמוע, שלגיה. אם התור ב

בוולפסון קצר בהרבה - וכמו שאני יודע, מחכים שם לכל היותר חודש, אז כדאי ללכת היכן שקצר יותר, לא ? למה לחכות שנה ? גם בוולפסון יודעים את העבודה הייטב. אני סומך עליהם. יש להם נסיון נירחב. אבל בעצם נדבר מחר בטלפון, לא ? להשתמע

למעלה