בלדה לעוזב קיבוץ - כיף התקווה הטובה

התמ-ים

New member
בלדה לעוזב קיבוץ - כיף התקווה הטובה

בלדה לעוזב קיבוץ - כיף התקווה הטובה, עם פירוש התמי"מ לפני חמש שנים עזב את הקיבוץ - לפני חודשיים עזב את הפורום עם מזוודה אחת ובלוריתו המתנפנפת - עם חידון לא מוצלח, והודעת "עם ישראל חי" אמרו עליו: "נראה איך יסתדר בחוץ, - אמרו שהוא יחזור, אין לו מה לחפש בפורומים אחרים תראו שעוד יחזור על ארבע אל הרפת". - מהפורום משחרר רק המוות עבד בסטקייה אחת נידחת - חיפש את מקומו בפורומים נידחים גר אצל הדודה וחי בהקפה - כמו הסטנד אפ, וכדורגל ישראלי במשק אירגנו משלחת - בפורום הבינו שהוא רציני לא יכלו לשאת את החרפה - ואז החלה ההטרדה :) פעם ביובל הגיע לביקור - מידי פעם הוא היה מוסיף הודעה היה חומק בשביל, ועם הוריו יושב בחדר - מוסר ד"שים לאלו שעוד הכירו אותו מסמיק מעט נבוך ולא מרבה דיבור - כששואלים אותו: "חזרת?" "כן" ו"לא", "אל תדאגו, אצלי הכל בסדר" - ו"רק רציתי לומר לכם משו קטן ..." אומר שלא צריך, אבל לוקח - מוסיף מספר תגובות, ומגיב במספר מסרים קילו אלכסנדר וכמה יונתן - רק להודעות נבחרות וממלמל: "תודה, אתה יודע, - וחותם: "אני לא פה, רק בשביל הדרך, כמובן". - אז אין צורך להגיב ..." הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא, הוא עוד ישוב איך השנים חולפות, קשה להאמין - והוא הפסיק קצת להגיב "שם" הוא ללא בלורית, מפה לשם מעט מקריח - וכותב רק "פה" אומרים חושב בשמאל, וחי לו בימין - מפגין את שליטתו ברזי הפורום בוילה שבנה, אי שם בהרצליה - בפורום 70 ... שפעם ביובל הוא לביקור מגיע - מידי פעם הוא חוזר לימי ילדותו ... על זרועו אישתו השחקנית - ולפעמים גורר לשםאי אלו כותבים מעברו >כן, בטח< יושבים עם ההורים על אבטיח - קורא מספר הודעות וכבר לא בוער לו להגיב הקיבוץ מביט במכונית - וזה ממש לא איכפת לו
הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא, הוא עוד ישוב איזה בן קיבוץ בא לבקר בעיר - גלאטי אחד בא לבקר פה בפורום נבוך עם התרמיל ובלוריתו המתנפנפת - מוסיף הודעת: "שלום, על מה מדברים פה?" הוא ויסקי טוב מוזג, תשתה בחור צעיר - ומוסיף תגובה: "ברוך הבא בצל פורומנו הקט" ומחייך: "ספר, אז מה נשמע ברפת" - נו, אז מה נשמע אצל Kיציק? אוהב לשקוע בכורסא בנחת - אוהב להתרפק על ימי הנוסטלגיה העליזים ... להזכיר כל פעם גם אם לא נחוץ - ולהעלות מארכיון הפורום ההוא כל מיני הודעות ישנות בשיחה שמסביב קולחת - תראו, תראו איך היה שם פעם "כשאני הייתי בקיבוץ" - כשאני כתבתי שם בפורום ... הוא לא ישוב, הוא לא ישוב ולמה לא ולמה לה ולא חשוב הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב ולמה לא ולמה לה ולא חשוב הוא, הוא לא ישוב

מוגג

New member
מדוע רפת?../images/Emo80.gif../images/Emo119.gif

האם אתה רומז לריח הזבל ניחוח השיר? ואולי אתה מכוון למנהל רשף? לא נאה ולא יאה! וכרגיל מספר השלמות: חי אצל הדודה - פורום מוזיקה ישראלית בניהול דודה מותק. יושבים עם ההורים על אבטיח - אתר השרוגיות (שורות שגויות) הנפלא. זה ג´וק קטן - ראה פרשנות שלי לשירה של שלי (ואיגי וקסמן) כאן למטה....

מוווג אילו רק אהבת קולה....

קראתי את המשפט "גר אצל הדודה" ונכנסתי לכתוב את הפירוש שלי שאגב, במקרה או לא, תואם את זה שלך...! הרי אי אפשר שלא לראות את זה. אגב, הוא עוד ישוב נאמר אצלנו על אחד שלא אוהב לראות אדום בעיניים. אנחנו כולנו מקווים שזה נכון. מוסיפים הסובלים בשקט.

התמ-ים

New member
למה באמת רפת ...

בגלל כל הפרות שהיו שם ... ואסתי תוכל לפרט קצת הרבה יותר ... לכשהיא תחזור ... ולא, אין הכוונה למנהל רשף. כל קשר בין המנהל לריח - מקרי לחלוטין :)

אכן כך ! ודובר על כך בזמנו בפורום

משכונה אחרת. אומרים שמדובר ביעקוב אגמון ואילו אישתו השחקנית המוזכרת בשיר היא לא אחרת מאשר גילה אלמגור.

התמ-ים

New member
זה אולי במציאות הוירטואלית

שמחוץ לחיים האמיתיים ... בקהילת הצ´אטים והפורומים ... אני מדבר על הסיפור, ע"פ פירוש התמי"מ ... :)))

אופס.... אם כך סתם הוספתי מידע?

לא חשוב תייקו נא במאגרי הזכרון למשחקי טרווייה. שימושי לא?

למעלה