בלט דיסק C3

I Was Hoping

New member
בלט דיסק C3

שלום! אובחן אצלי בלט דיסק ב-C3 לפני 6 שנים. מאז לא עברתי צילום רנטגן או משהו יסודי. יחד עם הצילום הראשוני עברתי EMG שהעלה פגיעה שורשית בעצבים של כתף ויד שמאל, ואני שמאלית. עברתי פיזיותרפיה במשך שנתיים, זה לא עזר לי. עברתי לכירופרקטיקה, עשיתי טיפולים פעם בשבוע במשך שלוש שנים. גם זה לא עזר. עמוד השידרה שלי ישר מאוד ולא בצורת S, ולכן השרירים מצויים במצב של מתח תמידי. עם כל זה חייתי בסדר גמור ובהבנה עד לחצי שנה האחרונה. המצב מחמיר. מדי שבוע-שבועיים נתפס לי הצוואר יחד עם הכתף השמאלית, עד למצב שאפילו הזזת רגל שמאל מכאיבה לי בצוואר. לפני שבועיים נתפסתי דיי חזק, וחשבתי שאין גרוע מזה, והנה ביום שישי האחרון זה שבר שיאים ואני לא מסוגלת לצאת מהבית. גם לאסוף את השיער זה כרוך בדמעות. אני בת 24 וחצי בסה"כ. הבלט לא נגרם מתאונה ולא משום דבר אחר. אני פשוט גבוהה מאוד. האם יש פתרון למצבי? אני נואשת וסובלת מכאבים... תודה

בלט דיסק

ישנם פתרונות טובים החל מטיפול תרופתי ופיזיותרפי, דרך טיפול במרפאת כאב ועד לניתוחים במקרים קיצוניים שטיפול אחר לא עוזר. אם תפני לאורתופד בטוח ששיוכל להקל את מצבך. אם הפיזיותרפיה לא עזרה בעבר זה לא אומר שלא תעזור כיום שווה נסיון נוסף.

למעלה