במחנה...

Daphne Z

New member
במחנה...

אני אמורה להתגייס באוגוסט הקרוב ואחד הדברים שהכי הייתי רוצה לעשות בצבא זה להיות כתבת ``במחנה`` או ``בטאון חיל האויר``. יש למישהו פה מושג איך הולכים המבחנים, איך כדאי לי להתכונן וכו` וכו`...

after@after

New member
תשובה לבמחנה

תהליך המיון לתפקידים מסוג זה הוא מורכב רב שלבי ודורש תכונות ואיכויות בחתכים שונים. כמו בכל התמודדות על תפקידים יוקרתיים, הדרישות גבוהות והתחרות גדולה, אך עם זאת אין להתייאש- מידי שנה מתקבלים כמה עשרות לתפקידים אלה. מניסיוני כעורך ראשי ומפקד של עיתון במחנה במשך שלוש שנים, אני יכול להעיד כי התפיסה הרווחת שפרוטקציה עוזרת להתקבל אינה נכונה. עצתי אלייך היא כזו- כדי לשפר את סיכוייך כדאי לך להתנסות בכתיבה באחד הערוצים האפשריים כגון: עיתון בי``ס, מקומון, עיתון נוער או במגאזין באתר אפטר. אם את מעוניינת להצטרף לכתבינו הצעירים נשמח אם תיפני אלינו ע``פי הכתובת המופיעה באתר. בהצלחה, אורלי להט.

Daphne Z

New member
ניסיון יש...

בנוגע לכתיבה בעיתון... אני כתבת של מעריב לנוער בארבע השנים האחרונות. השאלה עד כמה זה עוזר... קיבלתי את המנילה אתמול, ולא היה שם את התפקידים שקשורים בכתיבה ועיתונאות. מה עכשיו?

after

New member
מה עכשיו?

עומדות בפנייך שתי אפשרויות: האחת, לשלוח פקס עם בקשה מיוחדת לקורס כתבים,למיון של הקד``צים (ולקוות שתיעני) והשנייה לעשות טירונות כלל צה``לית ולנסות להגיע לתפקיד פקידות בחיל חינוך. כך תוכלי להגיע לתפקידי הפקה בעתיון. המפיקים המוכשרים, מבצעים גם תפקידי כתיבה לעיתים. בהצלחה, צוות אפטר.

למעלה