במסגרת חיפושי אחרי תשובות עשיתי היום צעד קטן

elitp

New member
במסגרת חיפושי אחרי תשובות עשיתי היום צעד קטן

החלפתי את מרפאת קופת החולים שלי. עד היום הייתי במרפאה בבת ים, שרחוקה מכל תחבורה , וכל ביקור קטן לחידוש מרשמים היה כרוך ב20 דקות הליכה. היום העברתי את עצמי לסניף ביפו, שיותר נוח לי להגיע אליו. אז עכשיו אני כבר לא נמצאת באותה מרפאה שבה נמצאים ההורים שלי, ואני מקווה שככה הם לא יוכלו לדעת איפה אני מטופלת ומה קורה איתי. רוצה להשאיר אותם בחוסר ידע כמו שהם השאירו אותי. האמת היא שאני לא בדיוק בראש מעייניהם בימים אלו. אז בשבוע הבא אני אלך לפגישה ראשונה עם רופאת משפחה חדשה (המזכירה הבטיחה לי שהיא נחמדה). הלוואי שאני ארגיש מספיק בנוח בשביל לשוחח איתה על העבר שכל כך מציק לי. בביקורת החצי שנתית של באינדו' אני מאד רוצה לפתוח שיחה כזאת, אבל עד היום לא יצא לי. אולי השבוע זה יקרה, ואני כמובן אמשיך לעדכן פה.

בהצלחה !

אני חושבת שהקשר שלך עם ההורים צריך להפתר ע"י משהו מקצועי. בכל זאת, כל הכבוד על המהלך ואם את צריכה עזרה או מענה את מוזמנת לכתוב לנו. דרומית

elitp

New member
תודה!

עוד צעד שאני שוקלת ברצינות זה לפנות למחלקת הרשומות הרפואיות בשניידר, ולנסות להשיג את התיק שלי מתקופת הילדות. בזמנו החזקתי בשיא המפוקפק של "התיק הכי שמן באינדו" , ואת זה קבעה האחות שלקחה אותי לשקילה. ככל הידוע לי, עוד לא שברו את השיא. אני לא יודעת אם התיק עוד קיים, ואם הוא קיים לא בטוח שירשו לי לעיין במסמכים. אני גם לא יודעת כמה זה חכם לקרוא את זה לבד בלי הסברים של רופא, למרות שאת המונחים המקצועיים לא קשה להבין. את הניתוק מההורים, שהיום הוא די קשה ומוחלט, יהיה מאד קשה לפתור. מה גם שההורים שלי מקדישים היום 80-90 אחוז מהזמן לסבא ולסבתא ומסרבים לקבל עזרה. וגם כשהסבא והסבתא היו בריאים אז הם לא בדיוק לקחו אותי ברצינות. את כל הבלאגן שיש לי בחיים אני אצטרך לפתור ללא עזרת ההורים,וזה בוודאי הרבה יותר קשה.

להילית

את יכולה להוציא משניידר מסמכים שאת צריכה את משלמת על הצילומים והם נותנים לך את המסמכים. אני מאמינה שהתיק קיים בארכיון שלהם. שבוע טוב

elitp

New member
כן,השאלה אם יתנו לי סתם להסתכל בשביל הסקרנות

נראה לי שתיק רפואי מעבירים אך ורק למרפאה אחרת, ולא לידיים שלי.

להילית

את כן יכולה את מראה להם תעודת זהות שלך ומשלם על המסמכים שאת צריכה והם נותנים לך

דלית0408

New member
הילית

קודם כל אני מאחלת לך הצלחה רבה בכל הצעדים שלך למען התפתחות אישית, סגירת מעגל והבנת העבר. אני חושבת שאם את רוצה להתייץ עם מישהו ולשתף ולחלוק את האבים והתסכולים שאת חווה את כמובן יכולה לעשות את זה בפורום וגם שמעתי ונפגשתי פעם אחת עם הצוות הפסיכולוגי של שניידר. אני לא יודעת עם את רוצה ללכת לכיוון הזה אבל זאת רק עצה חברית מפני שאני יודעת כמה חשוב לדבר על הדברים. בהצלחה דלית

למעלה