בן 35 רווק ובתול

Bitter Chocolad

New member
בן 35 רווק ובתול

לא היה לי קשר עם משהי. כשאני יוצא עם משהי ואחרי חודש היא לוחצת לכיוון סקס אני נבהל וחותך.
מחפש משהי שתוכל לעזור לי להשתחרר בקצב שלי. בבקשה אל תשלחו אותי לטיפול מקצועי.

Light18m

New member
ישנן עוד בחורות כאלה

מאחל שתמצא בת זוג תומכת.
אולי אפילו דרך הפורום הזה.

לי התמזל המזל ומצאתי :)

not lonely

New member
אבל למה אתה חותך ישר?

אם כבר יש מישהי כזאת שהיא דוחפת לכיוון הזה, אז למה אתה לא מנסה לדבר איתה קודם ושהיא תנסה להבין?

קודם כל זה יפה שיש כאלה בחורות שקשה אתה יוצא איתן אז הן דוחפות לכיוון הזה
יש כאלה שזה לא קורה להם.
למשל אני. למעשה לא סגור מה הבעיה שלי. אולי אני לא מנסה מספיק לצאת עם בנות.

"בבקשה אל תשלחו אותי לטיפול מקצועי." - חחחחחחחח הרגת אותי. אתה נראה נשמע לי נורמלי לגמרי.
מדבריך נראה לי שאתה נראה טוב ויכול להשיג מה שאתה רוצה. האם אני טועה?

למצוא מישהי שתעזור לך "להשתחרר"

כפי שביקשת לא אשלח אותך לטיפול מקצועי אך משהו חשוב בעיניי.

כך בחשבון שאתה אמנם יכול למצוא מישהי שלא תלחץ עליך אך יש בכך סכנה רבה. בכלל לא בטוח (או ליתר דיוק כמעט בטוח שלא) שיהיו לה את הידע והכלים כיצד לפעול איתך בכל שלב של התפתחות האינטימיות והתוצאה של זה היא שאתה עלול לחוות חוויה קשה שרק תקשה עליך עוד יותר.

לפעמים צריך הרבה יותר מרצון טוב, לא ללחוץ, לעזור להשתחרר וכו' כדי שאדם שאין לו ניסיון מיני כלל יגיע למצב של מיניות שלמה ונעימה. צריך לדעת להכיל, לטפל בחרדות, להדריך, להתייחס לאמונות מגבילות, למצב הביטחון העצמי של הבחור ועוד ועוד ועוד

אז מה לעשות...

בהודעתך היה ניתן להרגיש שאתה מתנצל על משהו...
אתחיל בזאת ואומר שאין לך על מה להתנצל..
אתה לא אמור להרגיש רע עם עצמך שאתה עדיין רווק ובתול..

היתה פעם תוכנית דוקומנטרית בטלוויזיה שעסקה בסוגיה של גברים ונשים בגילאים ״מבוגרים״ שעדיין נשארו רווקים/רווקות,בתולים/בתולות.
התוכנית הביאה את הסיפורים האישיים שלהם ואת תגובות הסביבה שבה הם נמצאים שיודעת שהם בתולים/בתולות.
הסביבה היתה תומכת,מרגיעה,מנחמת ומעודדת וצר לי על כך שפה,אצלנו,בארצנו הקטנטונת,אנשים אינם יודעים להכיל את ״השונה״ מהם וישר מדביקים עליו סטיגמות כאלה או אחרות...

לגבי מה שכתבת...
אתה צודק שאתה צריך מישהי שתדע להכיל אותך כפי שאתה.
כל אחת שלוחצת עליך להכנס למיטה באמת אינה מספיק טובה עבורך..
עליך לבנות מערכת אמון כנה ואמיתית קודם כל עם הבחורה שניצבת לפניך.אחרי חודש,הכל עדיין טרי וחדש..
אל תכנע ללחצים סביבתיים כאלה או אחרים.המשך להאמין בדרכך ומי שבאמת תרצה אותך-תקבל אותך כפי שאתה.
תקבל אותך בהבנה מלאה.בלי לחץ.

אל תוותר על בניית הקשר שמבוסס על אמון וכנות.עליך להרגיש בנוח ועליך להבין שמי שבאמת ״לוחצת״ עליך אינה מתאימה לך.
ישנן הרבה נשים טובות שיודעות להכיל ולקבל..
ישנן הרבה נשים שגם אינן ממאנות להכנס למיטה ״מהר״..
עליך לאזור סבלנות עד שתמצא את אותה אחת שמתאימה לך..
אל תוותר ואל תתייאש!

שיהיה בהצלחה

למעלה