בעיה ללא פתרון

scubado

New member
בעיה ללא פתרון

ערב טוב ראשית ברכות לפתיחת הפורום ובהצלחה. לעינייני: אני סובל כבר למעלה מעשור מפצעים בעור בחודשי החורף המגרדים מאוד. בהיותי חייל נבדקתי ב"איכילוב" ואף נלקחה דגימה מהפצע וקיבלתי טיפול במשחה (dermovate). כיום אני משתמש במשחת "דיפרולן". כמובן שטיפול במשחה הינו חיצוני ולא יעיל במיוחד. הסבר לא קיבלתי למהות הבעיה וכשהעלתי את הסברה שאולי מדובר באלרגיה כלשהיא נענתי בשלילה. האם יש לך עצה איך לשכנע את הרופאים לבדיקות נוספות? הבעיה הזו מפריעה גם אסתטית (הפצעים בולטים) ויוצרים בעיה בהתקשרות עם נשים... תודה מראש א.

ברר את האיבחון ורק אז יבחן הסיוע

שלום רב ברר את האיבחון באמצעות רופא המשפחה בשיחה טלפונית רגילה רק אז יבחן הסיוע. הח"מ מטפל בהצלחה בתסמיני עור שונים באמצעות רפואה משלימה. בברכה רמי מור הומאופט אי מייל לשאלות : [email protected]

יסמין43

New member
אני לא מכירה את הבעיה, אבל...

אם אתה אומר שהבעיה מופיעה בחודשי החורף, האם אין פירוש הדבר שהעור שלך רגיש מאוד ליובש? ואם כך הדבר, הרי שאנחנו בסירה דומה, ואני רק יכולה להציע לך לעשות מה שאני עושה: בכל פעם שאני יוצאת החוצה אני לובשת כפפות-חצי, כלומר, כפפות שלא סוגרות את האצבעות בפנים, אלא מותירות את קצות האצבעות חשופים. מצד אחד, זה מאפשר לתפקד בלי בעיה (בניגוד לכפפות שלמות), ומצד שני זה שומר על העור. אז נכון שאני שומעת הערות כגון - מה, כל-כך קר לך? וכולי. אבל מה איכפת לי?

פצעים בעור

שלום, על פי רב פצעים מסוג זה שצינת לא ניתן לאתר גורם ספציפי כמובן תלוי במקרה שכן יש לעתים מקום לבדיקות מבחינה טיפולית יש היום משחה חדשה, לא סטרואידלית, בשם אלידל שיכולה לסיע לבעיה בברכה, פרופ´ קויתי

למעלה