בעיה

dontlook

New member
בעיה

שלום לכולם, ראשית אני רוצה להודות לפלאי הטכנולוגיה- המחשב, האינטרנט והפורום שמאפשרים לי להיות פחות ביישנית מכרגיל:) אפשר להגיד שבדרך כלל אני בנאדם שמח ואופטימי, אבל כשאני מגיעה לתחום הרומנטי אני נהיית אטומה לגמרי. אני לא יוצאת הרבה ומתביישת להכיר בשידוכים. גם שכבר התחילו איתי כשיצאתי פעם ב, או שבקושי דיברתי אז זה לא הגיע ללקיחת המספר או שכן יצאנו פעם אחת אבל גם אז הייתי די שקטה ולא נתתי בכלל שיגעו בי. אני מתחילה לחשוב שזה בגלל שאני מפחדת ממה שיקרה בהמשך, בפן האינטימי. יש לי בעיה של הזעת יתר. אני כל כך מתביישת בזה שקשה לי לפנות אפילו לרופאים בנוגע לזה אז אני פשוט מסתובבת עם כל מיני חולצות להחלפה ודיאורדורנטים ממש חזקים. מה שבדייט זה בעייתי לעשות ("הנה החלפתי חולצה כדי שתראה מגוון מייצג של המלתחה שלי הערב") בקיצור אני מבואסת מזה ממש. כי אני רוצה אהבה. מה לעשות?

מחפש669

New member
בעיה נשית

גברים הגם שהם מזיעים יותר בד``כ, מחקרים הוכיחו שנשים נמשכות מינית לריח הזיעה הגברית

מה שקורה לך, אולי...

יתכן שספגת חינוך שמרני מידיי. אולי זה מה שמשפיע עלייך בתת ההכרה וגורם לך לחוסר בטחון אטומי. עלייך להיות אמיצה ולעשות צעדים לא שיגרתיים, כדי לנסות להגאל מהמצוקה שלך. האם ניסית פסיכולוג?...

shocco24x

New member
פלאי הטכנולוגיה והמסתורין של המוח

מה שאת מתארת זאת מצוקה גדולה. את חיה לכאורה במילכוד. תת המודע שלך משדר חרדה ואת מרגישה שזה מפריע לך בחיים בתחומים החשובים. כדי שתזכי באהבה את חייבת להשתפר בתחום הבטחון העצמי. כשהתחום הזה מתוקן גם יתר המערכות בנפש מסתדרות אחריו. מדברייך אני מבינה שאת עדיין בבתוליך? זה נכון?

xorgad

New member
לא פשוט, אבל...

קל לומר לך ש"תתגברי" על חששך ממגע של גבר. לכן לא אציע זאת לך. הזעת היתר איננה מקילה על הרגשתך ויש להניח שרוב הגברים לא היו מתלהבים מזה. אבל תוכלי לנסות ליצור קשר מהכיוון ההפוך: אינך חייבת להתאמץ כדי למצוא גבר באינטרנט שישוחח איתך דרך המסנג'ר - על כל נושא שבעולם ואם בתהליך הזה תסבירי את "פחדייך" יתכן שתימצאי לך גבר אוהד ומפרגן, דבר שיגביר את בטחונך העצמי. לכי על זה!

הזעת יתר

הילה יקרה, פנייתך נגעה לליבי, משום שגם אני כמוך סובלת מהזעת יתר חמורה. זה התחיל מהזעה בכפות הידיים שלאחר ניתוח עברה לכל הגוף בחוסר פרופורציה (זיעה מפצה). אני כבר עברתי את גיל ה-40 ויש לי 3 ילדים, אז את יכולה להבין שאמנם הזעת היתר פוגעת באיכות החיים שלי אך למדתי לחיות איתה. מעולם זה לא הפריע לי ביחסים בינאישיים או זוגיים. אני מציעה לך שני דברים: 1. להשתמש בדאודורנט קרם של חלאבלין. הוא מחזיק לאורך זמן של כמה ימים, שלא כמו דיאודורנטים אחרים בשוק. במשך שנים אני משתמשת רק בזה, פעמיים בשבוע. 2. לפגישות, אין לך ברירה, פשוט תלבשי רק שחור או לבן או מקושקש ואז לא תהיי מוטרדת אם רואים... ובעניין המגע, היום בעידן המזגנים והמאווררים לא צריכה להיות בעיה. ושלא יספרו לך סיפורים, בחור שיאהב את מראך ואישיותך, לא יתייחס להזעת היתר שלך, אם את בחורה אסתטית. רשמת כאן המון מניעים אישיים ואז בסוף ציינת את הזעת היתר. יתכן ואת חוששת מ"רגע האמת" וכל זה מוביל לביישנות והסגירות שלך. אם זה מה שתוקע אותך בקשרים הזוגיים ואת רוצה לשוחח במסר אישי, אשמח! ליבי איתך, ותזכרי - לרוב רק את מרגישה מזיעה, ויש בגדים שלא מראים זאת.

dontlook

New member
תודה תודה

אתם מדהימים, באמת, כל מי שענה ריגש אותי מאד. בכלל זה מרגש שאנשים מוצאים את הזמן כדי לעזור לאחרים
נסעתי לי לסופ"ש לצפון...להתנתק קצת. לחשוב מה אני יכולה לעשות כדי לצאת מהמלכוד הזה.ניסתי להיזכר איך הייתי מתנהגת לפני שהזעת היתר התחילה (לפנה שנה וחצי בערך). מן הסתם תמיד הייתי ביישנית וזה שאף פעם לא היה לי חבר רציני לא עזר לביטחון שלי בתחום הזה גם לפני (אבל כן שכבתי עם בחור אחד ,למי ששאלה, שגם איתו היה לי סיפור לא כל כך טוב). אבל אתמול חזרתי מהצפון עם כמה תובנות חדשות שגם התגובות שלכם עזרו לי להגיע אליהן: 1- להפסיק להתבייש וללכת לטפל בהזעה, רופאים בטח כבר ראו דברים מגעילים כאלו קודם...אז קבעתי לחמישי פגישת ייעוץ בכללית אסתטיקה 2-לנסות להיות חמה יותר כלפי אנשים שאני מכירה ואוהבת (יותר לחבק, לנשק, ללטף) ואולי זה יעזור לי להפתח לאט לאט לאנשים חדשים. וכן, אולי האינטרנט הוא המקום בשבילי גם לזה. אני באמת מרגישה יותר משוחררת פה. האנונימיות הטובה
תודה לכם, באמת, הראתם לי טיפ טיפ אור בקצה המנהרה.

אורמור

New member
כמו שאמרו כאן

באמת רצוי לעזור לעצמך ולטפל בהזעת היתר, זו ממש לא בושה, הבושה מתחילה כשמזיעים הרבה ולא טורחים להתקלח בהתאם. הזעה "על נקי" לא מפיצה ריח, אני בכלל ממליצה לך לנסות להבליט ולקדם את מה שטוב ויפה בך (ואני בטוחה שיש) במקום לדחוף לקדמת הבמה את הבעיה הזאת (שלדעתי היא בכלל בעיונת) לטפל כן, להתעטף בה-לא מאחלת לך המון הצלחה

דוד44

New member
דעה נוספת

לא חושב שזעה זה מגעיל. אני עושה ספורט כל החיים ואשתי גם. לא שאני אוהב להזיע אבל מכאן להסיק שאישה שמזיעה זה מגעיל זה רחוק. אני דיי טבעוני ולא מרבה להשתמש בדאודורנטים. פשוט מתרחץ יותר (סבון אקולוגי עדין). בקיצור, אני חושב שאת יכולה להוריד מעצמך את הפחד לגבי ההזעה. אולי יש לך דברים אחרים להלחם בהם אבל תני לעצמך להזיע בשקט. לא כל הגברים מזדעזעים מזה כל כך. ודרך אגב, אם תעשי ספורט לפחות תהיה לך סיבה לזיעה. ז"א תמיד תוכלי להגיד שבאת מריצה וכו'. זה מתקבל מאד יפה. אני אישית מאד מעריך נשים שעושות ספורט. חולה על הבת שלי שזה מה שהיא עושה עכשיו. חוץ מזה שהיא התאמנה איתי 5 שנים באומנויות לחימה. אני הייתי רוצה להריח את ריח האישה ולא את הדיאודורנט שלה. ויש רבים כמוני.

למעלה