בקשר למי שחושב לשדר סרטים ואו סדרות

בקשר למי שחושב לשדר סרטים ואו סדרות

בבלוג טיוי של תפוז אנשים, אמרו לי שעכשיו מחפשים לתבוע גם גולשים שהם לא מנהלי אתרי אינטרנט שמפיצים סרט ואו סדרה בשידור חי כלומר סטרימינג, יכול להיות שזו רק הפחדה?

gilriv

New member
?

יש לי רעיון ?,למי שלא יכול בפקודת פקחי תפוז -ולא יכול לשדר סרטים אמיתים -אני לא יודע עם זה כולל סרטים מצוירים רק # שיביא כל בוקר מבזקי בוקר שזה יתנהל כמו מגישי חדשות ,,אני מת על ההמצאה הזות שידברו על עניני מזג האוויר על מה שקורה בחו'ל נגיד מבינים מת על שיחות בין משיוב בצפון הרחוקה ומתנהל שיחה רצינית

gilriv

New member
אגב מה שלומה של אינה ברוורמן ..

-האם אינה בארץ בקרוב לחנוכה הוא היא בחו''ל מה עם אתר FLIX שתצלם תמונות חדשות משם לראות אותה הרבה

אמרו בתוכנית בערוץ 2 של מדינת ישראל

שיש כבר מבחני קבלה לקראת העונה השניה של האח הגדול במדינת ישראל

gilriv

New member
Big brother {2{ in israel white

ראיתם כמעט כול מודחי האח הגדול הצביעו כשארז טל שאל הם עם מעדיפים -אינה ..כמובן שרצתה גם שהיתפרסמה לראשונה שהולכים לעשות את העונה2 גם {היא אמרה כול הזמן גם בעונה2 יששששששש הלוואי שאינה תיהיה בעונה2 רשמית בטח בטח ידעו אחרי יום שלישי הזה {יהיה בטח פרומו כמו שעושים בכול אירופה מראים קטע מהחדש

תן לה בתפוז בקונטז

/tapuzforum/images/emo6.gifתן לה ביועצת המשפטית של תפוז שמפחידה גולשים ע``י פתיחת תיק ללא עדים שיעידו תןןן לה במנכ``ל של תפוז שהפסיד המון בבורסהחחח

gilriv

New member
לילות בוגי -הלוואי המון קונז כאלו

הם עושים אנשים חולים לבריאים
אווי הסקסיות של שיפרה ומי שהלכה לג'קוזי אווי אני יתן ליעצת של תפוז מונעים מהגולשים -זכר נקבה לראות ע'יפ סוגרים את הבלוג מה נעשה בלילה
-ולמשהו אחר ..?וואלה היום יוהוא לצד השמחת המתמודדים >הפגנות בעכו בבאר שבע מתוך YNET טלוויזיה בידור טוב נו זה כמו באנגליה עם ההודית שיל"בה שנטי

gilriv

New member
אאה כיוונתה הזה ללווין של הצאט ../images/Emo43.gif../images/Emo4.gif

למעלה