ברוכים הבאים לפורום אומנות בחרוזים

פורום אומנות בחרוזים

אנו מברכים על פתיחתו של פורום אומנות בחרוזים
ומוצאים לנכון לציין שהפורום נפתח ללא קשר לקומונה הקיימת. הפורום פתוח לכל הגולשים בתפוז, הן לגולשים ותיקים והן לגולשים חדשים וכולם יתקבלו בו בשמחה. יחד עם זאת, הודעות אשר יכללו השמצות והתלהמויות ימחקו, עד כה מחקנו מספר הודעות מסוג זה. בברכת המשך גלישה נעימה, ויצירה פוריה לכולם
תפוז
אנשים

ברוכים הבאים לפורום אומנות בחרוזים

אז מה מתוכנן להיות לנו כאן. סדנאות וירטואליות סדנאות בלוק TV פרוייקטים שונים שירשורי אתרים מיוחדים מפגשי יצירה משותפים ועוד המון הפתעות...

טלשל3

New member
ברכות והצלחה לפורום החדש

אני סמויה ותיקה בפורום אמנות שימושית ואשמח להיות כאן אוהבת לעבוד בחרוזים, בעיקר לסרוג אותם

shula23

New member
עירית - המון ברכות חמות ../images/Emo49.gif

על ניהול הפורום החדש. עכשיו אתבלבל בין ה'שימושית' שבה אני נמצאת מזמן לבין ה'חרוזים' שלך. אשמח לקחת חלק, כי מה שאני עושה, זה בעיקר... חורזת. אז... בהצלחה ו
ענק.

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

את מוזמנת להצטרף ולקחת חלק וכמובן אשמח מאוד לראות את עבודותייך.

פששש סחטיקה אחותי

המון מזל טוב ובהצלחה בפורום הדנדש... אוהבת נחשי מי אני

p a l o m a

New member
יופי ... ובהצלחה... למרות שלי

אישית קצת קשה להבין רק מהכתובים... אני צריכה לראות בעיניים... אבל יופי של פורום ומתכוונת לבקר בו...

p a l o m a

New member
יופי ... ובהצלחה... למרות שלי

אישית קצת קשה להבין רק מהכתובים... אני צריכה לראות בעיניים... אבל יופי של פורום ומתכוונת לבקר בו...

zs1957

New member
ברכות חמות ואיחולי הצלחה לפורום

החדש אומנות החרוזים. אני עוסקת בתכשיתנות להנאתי . שמחה שנפתח פורום כזה.אני כותבת בפורום אלצהיימר ומנהלת את פורום טיניטוס ,סחרחורת וורטיגו בתפוז. זהבה שחם

למעלה