ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

R 1 3

Well-known member
שיר מהמגרה של הורי ז״ל נכתב ב 1945
נכתב חודשיים לפני בצל עץ תמר
לפני כ 10 שנים הלחנתי וחיכיתי וחיכיתי
אמש יצאתי מאזור הנוחות ונעזרתי במעבד יאיר סתווי לשיר
פרידה באביב
השם שבחרתי לו ונהניתי מטכניקות האולפן אחרי שנים
שעבדתי בתחזוקה והתקנות שונות.
בקטע הזה 20 ערוצים של כלים שונים הכל מנגינה על מקלדת
את השירה עורכים כמו בפוטושופ בתוכנה קיובייס ניתן לתקן
כל זיוף להזיז לחתוך ולמתוח למרות שיצאתי סביר בשני טייקים
לדברי סתוי גם זמרים מפורסמים נעזרים במתיחות פנים כאלו..

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
שיר מהמגרה של הורי ז״ל נכתב ב 1945
נכתב חודשיים לפני בצל עץ תמר
לפני כ 10 שנים הלחנתי וחיכיתי וחיכיתי
אמש יצאתי מאזור הנוחות ונעזרתי במעבד יאיר סתווי לשיר
פרידה באביב
השם שבחרתי לו ונהניתי מטכניקות האולפן אחרי שנים
שעבדתי בתחזוקה והתקנות שונות.
בקטע הזה 20 ערוצים של כלים שונים הכל מנגינה על מקלדת
את השירה עורכים כמו בפוטושופ בתוכנה קיובייס ניתן לתקן
כל זיוף להזיז לחתוך ולמתוח למרות שיצאתי סביר בשני טייקים
לדברי סתוי גם זמרים מפורסמים נעזרים במתיחות פנים כאלו..
נפלא!! וואוווווווו.

XמX של Wון

Well-known member
מעניין, לא היית היחיד עם הדעות המטורללות אך רק אתה וסבא נחסמתם בגלל זה, מעניין מאוד, לא?
ניבלתם את הפה בפורום, קיללתם את המנהלת בפורום ובפרטי, לעגתם לה על העובדה שבנה הומוסקסואל, לעגתם לה שאינה עובדת, לעגתם למקצוע של בעלה
אבל נחסמתם בגלל הדעות שלך?
לקלל ולאיים על אשה בת שבעים פלוס בשפה של עולם תחתון ואחר כך אתם עוד מעיזים להציג את עצמכם כקדושים מעונים?
ראיתי מה כתבת לה אז אל תיתמם עם מי שמכיר אותך, עם האחרים זה בהחלט אפשרי.
נכתב ע"י poseidon111
במקום אחר

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
מעניין, לא היית היחיד עם הדעות המטורללות אך רק אתה וסבא נחסמתם בגלל זה, מעניין מאוד, לא?
ניבלתם את הפה בפורום, קיללתם את המנהלת בפורום ובפרטי, לעגתם לה על העובדה שבנה הומוסקסואל, לעגתם לה שאינה עובדת, לעגתם למקצוע של בעלה
אבל נחסמתם בגלל הדעות שלך?
לקלל ולאיים על אשה בת שבעים פלוס בשפה של עולם תחתון ואחר כך אתם עוד מעיזים להציג את עצמכם כקדושים מעונים?
ראיתי מה כתבת לה אז אל תיתמם עם מי שמכיר אותך, עם האחרים זה בהחלט אפשרי.
בן של איזו מנהלת הומו?
למה שאישה בת +70 תעבוד?

פולגאר

Well-known member
נערך לאחרונה ב:

poseidon111

Active member
הרגה את החתול :-):
את הודעת הפתיחה בשרשור אני כתבתי במקום אחר. היא הועתקה משם ומשום מה עובדה זו לו צויינה על ידי פותחת השרשור.
לגבי העובדות, שני הליצנים מפורום הליכוד אמנם מנסים להצטייר כשני אנשים אמינים, ישרים ונאורים אבל בפועל מי שמכיר אותם מתקופתם בפורום הזה ובקומונה הכושלת שפתחו בזמנו, יודע עם מי יש לו עסק. שני אנשים שניסו בכל מאודם לקבל הכרה כלשהי מהכותבים אך בפועל היו במהרה ליצני הפורום.
השלב השני היה שקיללו, איימו, לעגו והטרידו את המנהלת המבוגרת עד שבשלב מסוים היא התייעצה איתי אם לפנות למשטרה.
אחסוך ממך את כל דברי השיטנה כלפיה אך אומר שהם עשו כל מה שהם יכולים להיות רלוונטיים לתפוז כולל הבטחות שיחדלו ממעשיהם.
אבל שני לוזרים המנסים להיות מקובלים תמיד ישארו לוזרים.
רק שתבין, שחר ביקש ממני כמה פעמים שאדבר אל ליבה של המנהלת כדי שתוציא אותו מרשימת החסומים.
שאל אותו אם זה נכון.

XמX של Wון

Well-known member
את הודעת הפתיחה בשרשור אני כתבתי במקום אחר. היא הועתקה משם ומשום מה עובדה זו לו צויינה על ידי פותחת השרשור.
לגבי העובדות, שני הליצנים מפורום הליכוד אמנם מנסים להצטייר כשני אנשים אמינים, ישרים ונאורים אבל בפועל מי שמכיר אותם מתקופתם בפורום הזה ובקומונה הכושלת שפתחו בזמנו, יודע עם מי יש לו עסק. שני אנשים שניסו בכל מאודם לקבל הכרה כלשהי מהכותבים אך בפועל היו במהרה ליצני הפורום.
השלב השני היה שקיללו, איימו, לעגו והטרידו את המנהלת המבוגרת עד שבשלב מסוים היא התייעצה איתי אם לפנות למשטרה.
אחסוך ממך את כל דברי השיטנה כלפיה אך אומר שהם עשו כל מה שהם יכולים להיות רלוונטיים לתפוז כולל הבטחות שיחדלו ממעשיהם.
רק שתבין, שחר ביקש ממני כמה פעמים שאדבר אל ליבה של המנהלת כדי שתוציא אותו מרשימת החסומים.
שאל אותו אם זה נכון.
ועדיין לוזרים הרודפים אחרי זנבם.

XמX של Wון

Well-known member
שאל אותו אם זה נכון.
גם היום כבעבר הצעיר מניע את הזקן והופך אותו ללעג.

poseidon111

Active member
גם היום כבעבר הצעיר מניע את הזקן והופך אותו ללעג.
הזקן נלעג בפני עצמו בלי קשר ל"צעיר".
מדהים איך אדם מבוגר מתייחס לצעיר יותר, שלא פחות לוזר ממנו ביראת כבוד ומנסה למצוא חן בעיניו בכל הזדמנות.
תראי מה קורה שם עכשיו בעקבות פוסט אחד שלי, הם שיחקו לידיים שלי כפי שעשו בעבר כי הם שני לוזרים המנסים לשחק בליגה של הגדולים.
זה היה כך, זה עכשיו כך וזה יהיה כך.
אני עשיתי את שלי.
מיציתי אותם.

XמX של Wון

Well-known member
הזקן נלעג בפני עצמו בלי קשר ל"צעיר".
מדהים איך אדם מבוגר מתייחס לצעיר יותר, שלא פחות לוזר ממנו ביראת כבוד ומנסה למצוא חן בעיניו בכל הזדמנות.
תראי מה קורה שם עכשיו בעקבות פוסט אחד שלי, הם שיחקו לידיים שלי כפי שעשו בעבר כי הם שני לוזרים המנסים לשחק בליגה של הגדולים.
זה היה כך, זה עכשיו כך וזה יהיה כך.
אני עשיתי את שלי.
מיציתי אותם.
מיצו אותם בכל הפורומים.

XמX של Wון

Well-known member
שאל אותו אם זה נכון.
|כן|

למעלה