ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

XמX של Wון

Well-known member
הזקן נלעג בפני עצמו בלי קשר ל"צעיר".
מדהים איך אדם מבוגר מתייחס לצעיר יותר, שלא פחות לוזר ממנו ביראת כבוד ומנסה למצוא חן בעיניו בכל הזדמנות.
תראי מה קורה שם עכשיו בעקבות פוסט אחד שלי, הם שיחקו לידיים שלי כפי שעשו בעבר כי הם שני לוזרים המנסים לשחק בליגה של הגדולים.
זה היה כך, זה עכשיו כך וזה יהיה כך.
אני עשיתי את שלי.
מיציתי אותם.
|כן|

XמX של Wון

Well-known member
מעניין, לא היית היחיד עם הדעות המטורללות אך רק אתה וסבא נחסמתם בגלל זה, מעניין מאוד, לא?
ניבלתם את הפה בפורום, קיללתם את המנהלת בפורום ובפרטי, לעגתם לה על העובדה שבנה הומוסקסואל, לעגתם לה שאינה עובדת, לעגתם למקצוע של בעלה
אבל נחסמתם בגלל הדעות שלך?
לקלל ולאיים על אשה בת שבעים פלוס בשפה של עולם תחתון ואחר כך אתם עוד מעיזים להציג את עצמכם כקדושים מעונים?
ראיתי מה כתבת לה אז אל תיתמם עם מי שמכיר אותך, עם האחרים זה בהחלט אפשרי.
נכתב ע"י poseidon111
במקום אחר
בהחלט אפשרי.

XמX של Wון

Well-known member
כמו שאמר סבא,
אובססיבית...
אובסיסי האחד שרודף אחרי מהפרדס הישן.
אני החלטתי מראש להפסיק לכתוב כאן אבל בכל זאת
החלטתי להביא הבוקר לידיעתכם סוגיה שבה דנו בה בעבר בפורום הזה.
אני טענתי שכוכבית ואמא של שון הן אותה כותבת.
וכעת אני טוען שאמא של שון וכוכבית מצויה וגם נוסטלגיה טרום קורונה, הן כותבת אחת בלבד. Screenshot_20230425-235413_Chrome.jpg

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
גם היום כבעבר הצעיר מניע את הזקן והופך אותו ללעג.
1. אל חשש! לזקן יש את הטיפשויות של עצמו והוא לא ממש זקוק לצעיר כדי להפגינן.
2. לזקן יש את הסטיות המיניות וההזויות משל עצמו, שלגביהן אין הצעיר שותף.
3. שני אלה יחדיו, הם צמד לוזרים שמהדהדים את עצמם לדעת, ועם סגנון כתיבה כזה, מוזר שההנהלה מאפשרת להם להמשיך ו"לנהל" את הפורום העלוב
שהם הקימו לתחיה. סביר שההנהלה מודעת לכך שהם תוקפים שוב ושוב מנהלים קיימים ומנהלים לשעבר, אך הם מתעלמים מכך.
4. מאד יתכן, שיש מקום להגיש נגדם תלונה במשטרה גם כיום >>> לאור סגנון כתיבתם, אבל למה להתעלל בגוויות שכאלה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אובסיסי האחד שרודף אחרי מהפרדס הישן.
אני החלטתי מראש להפסיק לכתוב כאן אבל בכל זאת
החלטתי להביא הבוקר לידיעתכם סוגיה שבה דנו בה בעבר בפורום הזה.
אני טענתי שכוכבית ואמא של שון הן אותה כותבת.
וכעת אני טוען שאמא של שון וכוכבית מצויה וגם נוסטלגיה טרום קורונה, הן כותבת אחת בלבד. צפה בקובץ המצורף 74898
יאפ...
1. חדלת לכתוב בפרדס הישן.
2. אמאשלשון הייתה טיפוס בפני עצמו, ובמרבית הזמן, היא הייתה בכלל תחת חסימה בפורום זה.
היא נחסמה ע"י המנהלת דאז לצמיתות, אבל כאשר אני ניהלתי את הפורום (כן כן. היו זמנים שכאלה), ניסיתי ללכת לקראתה ולשחרר אותה מחסימתה.
מדי פעם היו לה "יציאות" נאות, אבל קרו גם מקרים שבהם היא התנהלה כמו תחת קריז... ולכן, לבסוף גם אני נאלצתי להחזירה לעולם שכולו חושך.
3. ועל כן, מה שברור זה, ש- XמX של Wון הנוכחית אינה אותה אמאשלשון ההיסטורית. כי א. זה לא סיגנון הכתיבה שלה. ב. העכשווית נרשמה לתפוז ב-12/5/22. כלומר: גם אם היא הייתה רשומה בתפוז בעבר, הרי הנוכחית היא דמות שממנה התנשלה קודמתה.
ג. מה שברור ובטוח, זה שלנוכחית אין כל נגיעה או קשר לכוכבית ו/או לנוסטי, כך שהתיאוריה של שני השוטים אינה תקפה כלל ועיקר. ד. מה שעוד ברור זה, שכשם שחשדתי כמעט מראש מי היא הנוכחית, כעת היא הוכיחה לי שצדקתי. שאפו לי.

אבח"י

Well-known member
הבנת הבן של הומו?
והבן של מי גוי?
למה אני אמור לדעת מי את, מיהם שני כוכבי ההודעה שלך?
אין לי שמצוצ של מושג לגבי כל הפוליטיקות כאן, אישית חסמתי שני אדיוטים עוד לפני הקורונה, משהבנתי ששניהם מנצלים את הטקסטים שלי להפיץ מררתם בעולם.
הדיון דכאן הסביר לי מי הם שני הדפוקים האלה.
לגבייך - איך אדע מי את?
הרמזים שנתת לא אומרים לי כלום.
שתהיה שבת נהדרת. יש לך בלוג? רוצה קהל קוראים מעולה, ממליץ להצטרף לבלוגיה "פרפרים - הבלוגה ספרה שלנו"

תגובה זאת נכתבה במקור ליבגני בפורום אקטואליה בשרשור "כתומיש נעלם ! מישהו יודע אם עשו אותו איזה עציץ בלשכה כלשהי ?" (כתומיש נעלם ! מישהו יודע אם עשו אותו איזה עציץ בלשכה כלשהי ? | Page 2 | תפוז פורומים (tapuz.co.il)) בתגובה לתגובה של יבגני בשרשור המדובר שהולכת כך:

"אין טעם לזלזל הוא כותב מאוד רציני, וחבל מאוד שהוא נעלם."

ועכשיו לתגובתי:

"אין טעם לזלזל"? "הוא כותב מאוד רציני"? "חבל מאוד שהוא נעלם"? זהו? זה כל מה שיש לך להגיד? זה כל מה שיש לך לעשות? להגיד את הדברים האלו? וזהו זה? עשית את זה ועכשיו אתה חושב שהראית שאכפת לך? ועכשיו אתה חושב שאתה שם זין? זה לא נקרא שבאמת יהיה לך אכפת. זה לא נקרא לשים זין.

אתה אחראי על ההרס המוחלט והטוטאלי של הפורום הזה לא פחות ממשה מכיוון שראשית כל הסכמת לקבל אותו כמנהל שותף ומכיוון ששנית כל נתת לו להרוס את הפורום בשתיקתך. עד לפני חצי שנה פורום אקטואליה היה תוסס ביותר, ובתקופה של 24 שעות הייתה תעבורה ונושאים בכמות שממלאת שש עמודים. עכשיו יש בקושי שתי עמודים ביום וגולשים רבים נעלמו או נחסמו. דפי64. מוטי. שטרן. רון. ג'ו. קצה11. סתוונית333. כתומיש. ועוד ועוד.

אחרים הפסיקו לכתוב כאן או צמצמו מאוד את כתיבתם כאן וברחו לפורומים אחרים כמו סבא של כיפה אדומה ושחר.

וזה הכול באשמתך. שחר לועג לך. קורא לך בציניות "האסרטיבי", כמתייחס לאופייך הנעים מידי והיד החופשית שנתת למשה לעשות ככל העולה על רוחו ולהרוס את הפורום (כי משה מנהל כושל, ולתת לו לשלוט כפי מה שעשית זה לתת לו להרוס את הפורום עם הניהול הכושל שלו).

אז עכשיו אחרי שהפורום נהרס וממשיך להיהרס, בדיוק כפי מה שמשה הרס את פורום ציפורי לילה, אל תשב לך שם, כולך יפה נפש, ותגיד "אוי. חבל. ההוא נעלם וההוא נעלם. איזה חבל. איזה באסה. הם היו נהדרים. הם היו מדהימים" ותחשוב שזה מה שנקרא שבאמת יהיה לך אכפת. ותחשוב שזה מה שנקרא באמת לשים זין. כי זה לא.

אתה באמת רוצה שהמצב יחזור לקדמותו? באמת אכפת לך? באמת-באמת? לא סתם ולא רק בצורה של להשליך אל חלל העבר כמה מילים ריקות ולהזיל דמעות תנין?

אז תעשה את הנדרש. תעשה את מה שצריך.

מספר פעמים פניתי להילה בכתובת האימייל "[email protected]‬" וסיפרתי לה על ההתעללות הקשה של משה בכל הגולשים אבל היא אפילו לא ענתה לי. שמה עליי אלף זין.

אולי אם המנהל השני של פורום אקטואליה יקום ויגיד משהו אז משהו באמת יזוז. בתור מנהל יש לך מחויבות מסוימת לפורום שלך ולגולשים בפורום שלך. לא יכול להיות שכל העולם מתלונן וכולם חסומים/נחסמו/הפסיקו לכתוב/ברחו לפורומים אחרים וכולם לא בסדר ורק משה בסדר. זה לא יכול להיות. זה פשוט לא יכול להיות. תעשה את המוטל עליך ותחסל את הרודן השנוא. אתה לא יכול לחשוש לחברות שאתם חולקים. יש לך מחויבות קודמת אלינו.

עליך לעשות את מה שאני עשיתי ולשלוח הודעה בנידון לכתובת האימייל המדוברת ולבקש מהילה להוריד ממשה את סמכויות הניהול.

אם תבחר בחברות שלך עם משה על פני טובת הפורום וטובת המשתמשים (שיחזרו בו בשנייה שמשה לא יהיה יותר מנהל הפורום כולל סתוונית וקצה וכתומיש וכולם) אז אתה תבגוד בתפקידך ובמחויבותך אלינו ולא תהיה לך שום זכות לזיין לנו בשכל על כמה שאכפת לך וכמה שחבל שכולם נחסמו/ברחו כאשר אתה חלק מאוד מהותי בכל זה, דרך "האסרטיביות" שלך, כפי מה ששחר היה קורא לזה בציניות.

evglev1

Well-known member
מנהל
תגובה זאת נכתבה במקור ליבגני בפורום אקטואליה בשרשור "כתומיש נעלם ! מישהו יודע אם עשו אותו איזה עציץ בלשכה כלשהי ?" (כתומיש נעלם ! מישהו יודע אם עשו אותו איזה עציץ בלשכה כלשהי ? | Page 2 | תפוז פורומים (tapuz.co.il)) בתגובה לתגובה של יבגני בשרשור המדובר שהולכת כך:

"אין טעם לזלזל הוא כותב מאוד רציני, וחבל מאוד שהוא נעלם."

ועכשיו לתגובתי:

"אין טעם לזלזל"? "הוא כותב מאוד רציני"? "חבל מאוד שהוא נעלם"? זהו? זה כל מה שיש לך להגיד? זה כל מה שיש לך לעשות? להגיד את הדברים האלו? וזהו זה? עשית את זה ועכשיו אתה חושב שהראית שאכפת לך? ועכשיו אתה חושב שאתה שם זין? זה לא נקרא שבאמת יהיה לך אכפת. זה לא נקרא לשים זין.

אתה אחראי על ההרס המוחלט והטוטאלי של הפורום הזה לא פחות ממשה מכיוון שראשית כל הסכמת לקבל אותו כמנהל שותף ומכיוון ששנית כל נתת לו להרוס את הפורום בשתיקתך. עד לפני חצי שנה פורום אקטואליה היה תוסס ביותר, ובתקופה של 24 שעות הייתה תעבורה ונושאים בכמות שממלאת שש עמודים. עכשיו יש בקושי שתי עמודים ביום וגולשים רבים נעלמו או נחסמו. דפי64. מוטי. שטרן. רון. ג'ו. קצה11. סתוונית333. כתומיש. ועוד ועוד.

אחרים הפסיקו לכתוב כאן או צמצמו מאוד את כתיבתם כאן וברחו לפורומים אחרים כמו סבא של כיפה אדומה ושחר.

וזה הכול באשמתך. שחר לועג לך. קורא לך בציניות "האסרטיבי", כמתייחס לאופייך הנעים מידי והיד החופשית שנתת למשה לעשות ככל העולה על רוחו ולהרוס את הפורום (כי משה מנהל כושל, ולתת לו לשלוט כפי מה שעשית זה לתת לו להרוס את הפורום עם הניהול הכושל שלו).

אז עכשיו אחרי שהפורום נהרס וממשיך להיהרס, בדיוק כפי מה שמשה הרס את פורום ציפורי לילה, אל תשב לך שם, כולך יפה נפש, ותגיד "אוי. חבל. ההוא נעלם וההוא נעלם. איזה חבל. איזה באסה. הם היו נהדרים. הם היו מדהימים" ותחשוב שזה מה שנקרא שבאמת יהיה לך אכפת. ותחשוב שזה מה שנקרא באמת לשים זין. כי זה לא.

אתה באמת רוצה שהמצב יחזור לקדמותו? באמת אכפת לך? באמת-באמת? לא סתם ולא רק בצורה של להשליך אל חלל העבר כמה מילים ריקות ולהזיל דמעות תנין?

אז תעשה את הנדרש. תעשה את מה שצריך.

מספר פעמים פניתי להילה בכתובת האימייל "[email protected]‬" וסיפרתי לה על ההתעללות הקשה של משה בכל הגולשים אבל היא אפילו לא ענתה לי. שמה עליי אלף זין.

אולי אם המנהל השני של פורום אקטואליה יקום ויגיד משהו אז משהו באמת יזוז. בתור מנהל יש לך מחויבות מסוימת לפורום שלך ולגולשים בפורום שלך. לא יכול להיות שכל העולם מתלונן וכולם חסומים/נחסמו/הפסיקו לכתוב/ברחו לפורומים אחרים וכולם לא בסדר ורק משה בסדר. זה לא יכול להיות. זה פשוט לא יכול להיות. תעשה את המוטל עליך ותחסל את הרודן השנוא. אתה לא יכול לחשוש לחברות שאתם חולקים. יש לך מחויבות קודמת אלינו.

עליך לעשות את מה שאני עשיתי ולשלוח הודעה בנידון לכתובת האימייל המדוברת ולבקש מהילה להוריד ממשה את סמכויות הניהול.

אם תבחר בחברות שלך עם משה על פני טובת הפורום וטובת המשתמשים (שיחזרו בו בשנייה שמשה לא יהיה יותר מנהל הפורום כולל סתוונית וקצה וכתומיש וכולם) אז אתה תבגוד בתפקידך ובמחויבותך אלינו ולא תהיה לך שום זכות לזיין לנו בשכל על כמה שאכפת לך וכמה שחבל שכולם נחסמו/ברחו כאשר אתה חלק מאוד מהותי בכל זה, דרך "האסרטיביות" שלך, כפי מה ששחר היה קורא לזה בציניות.
הודיה או הילה מי שעומדת בראש הפורומים מתעלמת ממני וממשה בדיוק כמו שהיא מתעלמת ממך. את הכול הצלחתי להעיף רק בחלום הזדמנויות של חילופי הנהלה וגם להנהלה נוח לא לעשות כלום, כי בפורום הזה שאין בו מנהל כשההנהלה רדומה כל אחד יכול לאונן, להטריד מינית ואף לקרוא לרצח ראש ממשלה ופוליטיקאים אחרים או לטרור או למלחמת אזרחים, ולאף אחד לא אכפת עד שמי שמישהו יתלונן להנהלה הבכירה ורק אז היא תעשה את עבודתה. לכן דיקטטור ככל שיהיה לא יעיפו אף מנהל, כי גם המנהל הגרוע ביותר וגם המנהל הטוב ביותר מאפשר להם להתנער מאחריות.

כתומיש לא כתב חודשים מאז המעבר לפורמט החדש, עד שסתוונית טענה שהנרינגטון הוא למעשה כתומיש ובגלל העמדות הדומות האמנתי, עד שהגינגטון הבהיר שמעולם לא כתב בפורום הישן ואכן כתומיש חזר והסתבר שמדובר בשני כותבים שונים עם עמדות דומות. רוב הסיכויים שגם הפעם כתומיש הפסיק לכתוב ביוזמתו.

בנוסף שתי ממשלות הימין האחרונות גם אם האחרונה נקראת ממשלת שמאל אכזבו את הימין, קודם בנט, אלקין, סער ושקד ועכשיו בן גביר וסמוטריץ' שלא מצליחים לא להפסיק את מדיניות כפפות המשי מול הטרור ולא את פינוי המאחזים הבלתי חוקיים. אז ימנים מתייאשים ומפסיקים לכתוב, אולי עבור מוטי בן גביר או כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.

donald9

Member
הודיה או הילה מי שעומדת בראש הפורומים מתעלמת ממני וממשה בדיוק כמו שהיא מתעלמת ממך. את הכול הצלחתי להעיף רק בחלום הזדמנויות של חילופי הנהלה וגם להנהלה נוח לא לעשות כלום, כי בפורום הזה שאין בו מנהל כשההנהלה רדומה כל אחד יכול לאונן, להטריד מינית ואף לקרוא לרצח ראש ממשלה ופוליטיקאים אחרים או לטרור או למלחמת אזרחים, ולאף אחד לא אכפת עד שמי שמישהו יתלונן להנהלה הבכירה ורק אז היא תעשה את עבודתה. לכן דיקטטור ככל שיהיה לא יעיפו אף מנהל, כי גם המנהל הגרוע ביותר וגם המנהל הטוב ביותר מאפשר להם להתנער מאחריות.

כתומיש לא כתב חודשים מאז המעבר לפורמט החדש, עד שסתוונית טענה שהנרינגטון הוא למעשה כתומיש ובגלל העמדות הדומות האמנתי, עד שהגינגטון הבהיר שמעולם לא כתב בפורום הישן ואכן כתומיש חזר והסתבר שמדובר בשני כותבים שונים עם עמדות דומות. רוב הסיכויים שגם הפעם כתומיש הפסיק לכתוב ביוזמתו.

בנוסף שתי ממשלות הימין האחרונות גם אם האחרונה נקראת ממשלת שמאל אכזבו את הימין, קודם בנט, אלקין, סער ושקד ועכשיו בן גביר וסמוטריץ' שלא מצליחים לא להפסיק את מדיניות כפפות המשי מול הטרור ולא את פינוי המאחזים הבלתי חוקיים. אז ימנים מתייאשים ומפסיקים לכתוב, אולי עבור מוטי בן גביר או כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.
כלומר אתה המנהל השני, ואפילו לך אין שום דבר לעשות וזה לא קשור בכלל למה אתה רוצה או לא רוצה. כלומר אנחנו ברשות עצמנו. וכאשר אף-אחד לא עושה שום מאמצים אקטיביים להביא להדחתו של משה, אז זאת אומרת שבעצם אני היחיד פה שיכול לעשות ושעושה משהו, הרבה דברים בעצם, בשביל להביא להדחת העריץ, כאשר כולם או חוטפים ממנו וסותמים או חוטפים ממנו ופורשים "מרצונם" מהפורום ובכך הם חושבים שהם "ניצחו" או "הראו לו מה זה".

הבנתי אותך. אבל העיקר שאחר כך המומחה אומר לי שאני סובל משיגעון גדלות כשאני מציין בפשטות ובצנעה את עצם העובדה שאף-אחד לא רוצה ולא יכול להציל את גולשי פורום אקטואליה חוץ ממני.

טוב, בכל מקרה, תודה על כך שלפחות התייחסת ברצינות ועל התגובה המושקעת.

evglev1

Well-known member
מנהל
כלומר אתה המנהל השני, ואפילו לך אין שום דבר לעשות וזה לא קשור בכלל למה אתה רוצה או לא רוצה. כלומר אנחנו ברשות עצמנו. וכאשר אף-אחד לא עושה שום מאמצים אקטיביים להביא להדחתו של משה, אז זאת אומרת שבעצם אני היחיד פה שיכול לעשות ושעושה משהו, הרבה דברים בעצם, בשביל להביא להדחת העריץ, כאשר כולם או חוטפים ממנו וסותמים או חוטפים ממנו ופורשים "מרצונם" מהפורום ובכך הם חושבים שהם "ניצחו" או "הראו לו מה זה".

הבנתי אותך. אבל העיקר שאחר כך המומחה אומר לי שאני סובל משיגעון גדלות כשאני מציין בפשטות ובצנעה את עצם העובדה שאף-אחד לא רוצה ולא יכול להציל את גולשי פורום אקטואליה חוץ ממני.

טוב, בכל מקרה, תודה על כך שלפחות התייחסת ברצינות ועל התגובה המושקעת.
רק אנשים שמכירים את הנהלת תפוז היכרות אישית ולא רק וירטואלית יכולים לעזור, שום מאמץ שדרך התכתבות וירטואלית ואולי גם דרך שיחות טלפון לא יכול להושיע. ולא משנה אם מדובר במנהלים או בגולשים.

DORON788

Member
הודיה או הילה מי שעומדת בראש הפורומים מתעלמת ממני וממשה בדיוק כמו שהיא מתעלמת ממך.
אתה צודק. קוראים לה הודיה. לא הילה. טעות שלי. תודה על התיקון.
רק אנשים שמכירים את הנהלת תפוז היכרות אישית ולא רק וירטואלית יכולים לעזור, שום מאמץ שדרך התכתבות וירטואלית ואולי גם דרך שיחות טלפון לא יכול להושיע. ולא משנה אם מדובר במנהלים או בגולשים.
אם כך אז אני כנראה בכיוון הנכון, כי הצעד המתוכנן הבא שלי הוא פנייה והגעה פיזית למשרדי תפוז בתל-אביב. אולי אם הם יראו בן-אדם בשר ודם מול הפרצוף שלהם זה ממש יזיז משהו.

אתה בחור טוב, יבגני. שתדע לך. אתה לא כמוהו. איך אמר פעם קצה11? "איזה בדל ברמה בין המנהלים. האחד חף מכל אגו. השני אין מילים לתאר את נבזיותו"? אז ככה :)

דיברגנט חדש

Well-known member

כנראה שזה עוד אחד משקריו המרובים כי הוא (הרינגטון) בפורומים כבר משנת 2008 (הצטרף ב 11/4/08), לכן הוא כתב בפרדס גם בפורמט הישן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כנראה שזה עוד אחד משקריו המרובים כי הוא (הרינגטון) בפורומים כבר משנת 2008 (הצטרף ב 11/4/08), לכן הוא כתב בפרדס גם בפורמט הישן.
האמת? אותך אני זוכר מהפורמט הישן. את הרינגטון? נדמה לי שלא. אבל זה לא מעיד על כלום.
קודם כל, זה עשוי להיות פגם בזיכרון האישי שלי.
שנית, יתכן גם, שהוא לא הופיע בפורומים שאני "הסתובבתי" בהם.

ouioui

New member
האמת? אותך אני זוכר מהפורמט הישן. את הרינגטון? נדמה לי שלא. אבל זה לא מעיד על כלום.
קודם כל, זה עשוי להיות פגם בזיכרון האישי שלי.
שנית, יתכן גם, שהוא לא הופיע בפורומים שאני "הסתובבתי" בהם.
אתה עבריין מרשתת. הטרדות, אלימות מילולית, פגיעה בחופש הביטוי, איחולי מוות לגולשים ועוד ועוד.

אתה תחדל מכל אלו תכף ומיד. התנהגותך לא מקובלת ואנחנו לא נסכים לסבול את זה. אני גם לא מוכן לסבול את עצם ניסיונותיך הכושלים למנוע פה את נוכחותי. אז מה אם אלו ניסיונות כושלים? אז מה אם אימייל זה שתי דקות וחשבון חדש בתפוז זה עוד שתי דקות? אז מה אם יש לי חברים מנהלים שמשחררים לי את החשבונות?

זה עצם הניסיונות עצמם לזיין אותי שלא מקובלים עליי ואתה תחדל מזה תכף ומיד.

החשבון הנוכחי הוא המבחן שלך. אתה לא תחסום אותו או שהתגובה תהיה קשה.

לא נסכים לקבל את ההתנהגות העבריינית שלך כנגדי וכנגד כל שאר הגולשים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה עבריין מרשתת. הטרדות, אלימות מילולית, פגיעה בחופש הביטוי, איחולי מוות לגולשים ועוד ועוד.

אתה תחדל מכל אלו תכף ומיד. התנהגותך לא מקובלת ואנחנו לא נסכים לסבול את זה. אני גם לא מוכן לסבול את עצם ניסיונותיך הכושלים למנוע פה את נוכחותי. אז מה אם אלו ניסיונות כושלים? אז מה אם אימייל זה שתי דקות וחשבון חדש בתפוז זה עוד שתי דקות? אז מה אם יש לי חברים מנהלים שמשחררים לי את החשבונות?

זה עצם הניסיונות עצמם לזיין אותי שלא מקובלים עליי ואתה תחדל מזה תכף ומיד.

החשבון הנוכחי הוא המבחן שלך. אתה לא תחסום אותו או שהתגובה תהיה קשה.

לא נסכים לקבל את ההתנהגות העבריינית שלך כנגדי וכנגד כל שאר הגולשים.
"לא נסכים"? מי הם הרבים בסיפור שלך?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני חושש שאתה קצת מתבלבל. אם יגיע עו"ד ראוי שייצג איזה רופא שנפגע מדברי בלע שנכתבו בגנותו? הוא יוכל בקלות לתבוע את הנהלת הפורום ואת בעלי הפרדס, וזאת (גם) לאחר שאני כמנהל התרעתי בפניהם על מה שקורה פה. ובקיצור: הם לא יוכלו להתנער מאחריותם על הקורה בפורום הלא מנוהל הזה.

למעלה