ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

ozi33

New member
דאגרו "יקרה"...

מזה זמן רב , אני נבוכה בשבילך, והיום הרבה יותר מתמיד. אני מחפשת דרך להיות ברורה
אך לא פוגענית מדי. כהרגלך בקודש, את מגייסת את כל העולם ואחותו כדי להסביר לשווא
לעצמך ולאחרים את תחושותייך ההזויות. יש עדיין מי שלא מבין שלא שמאל וימין עמדו אצלך על הפרק,
וגם לא התנשאות או ענוה ? האם עלה בדעתך שאותו ערך חברות אצל ראי, בשל ובוגר מכדי
שייקח חלק במחול הקוצ'-מוצ'י המעושה שייסדת? גם כשיוצאים במחול, צריך לדעת לעצור לפני
שמתחילים לדרוך במגושמות על האחרים. (כרקדנית את אמורה להטיב לדעת זאת).
אולי אכזבתך באה מתובענות יתר, ומציפיות שאינן במקומן? ואולי, כאשר תשתחררי מן הצורך
האובססיבי שכל העולם יאהב אותך ויצדיע לך, תהיי גם הרבה יותר חופשייה, וגם תמצאי קצת יותר חיבה ?
מביך ביותר שאת מדברת על קנאה. האם לא התחננת לפני זמן קצר לראי שלא תהיו "צ'ילבה" ?
(רפרנס)
מה רבה הייתה אכזבתך כאשר ראי לא הרים את הכפפה, וענה לך באדיבות שאין לו כל כעס אליך...
ושוב ושוב לחצת להחזיר עטרה ליושנה... משהבנת שהוא לא יחולל לחלילך, נתמלאת כולך טינה, ויצאת נגדו.
כמה לא אצילי להגיב באופן שכזה על היותך דחויה. אז את מדברת על קנאה...?
אני מציעה לך לדבוק בחברויות הנפש הוירטואליות הזמניות שלך שמן הסתם לא עמדו עד כה בשום מבחן אמיתי
ולהניח לו לנפשו. בכל מקרה, הרי ההפסד כולו שלך.

ואגב, קחי בחשבון שמה שנראה חינני בקטן ולזמן מה, הופך עם הזמן להיות גס ומעיק לעייפה.

אוזי, אני מבינה את הצורך שלך להגן עליו.

עשיתי את זה לא פעם בעצמי, ואף מאחורי גבו.
אינך בקיאה בפרטים על מנת לומר לי את שאת בטוחה.
וגם על כך אני לא באמת אתייחס בכעס.
ואגב, אל תתיימרי לומר או לדעת מה סוג החברויות שלי.
זה מעט מגוחך, בכנות.

ozi33

New member
הנאמנות שלי לרעי

איננה נאמנות אוטומטית (מטומטמת...),
היא מושתת על יסודות חזקים יותר ממה שאת מכירה.
ראי את תשובתי לפומה , אני בקיאה במספיק פרטים
כדי להפעיל אינטואיציה בריאה.
לגבי שאר החברויות שלך, אני מוכנה לחזור בי, מדובר
רק בהשערה על סמך הדפוס שאני רואה.
אמרתי קודם את דבריי ללא כעס. רק באכזבה.

אוסיף רק שאני מאוד רגישה לגבי עניין של "יושר אישי",
ואני עומדת על כך שלראי יש ממנו בשפע.
לצערי, "דין התנועה" ואפס הסובלנות הובילו אותו לבטא
את יושרו - בסרקזם שהתעקשתם לראות בו פוגעני.

אוזי, אני שוב אומרת

על אף הביטחון שלך שאת יודעת במה מדובר, התמונה שלך
מוגבלת מטבע הדברים.
אני מבינה את הצורך שלך מנסיונך האישי לדבר בשבחו.
תביני, שקיים צד נוסף נעלם מעינייך.
ואין לך שום סיבה לתקוף, כי איש לא ערב אותך.

ודבר נוסף שאולי כדאי שתדעי.

לפחות 6 אנשים רצו לעזוב את הקומונה בגלל
ההתעמרויות של חברך הנפלא.
כמו גם, בכל הפעמים התחננתי למי מהם שנפגע ממנו שיתן לו הזדמנות
נוספת, שינסה לדבר עימו.
וכן אוזי, זה כלל בקשה אישית מהם ליצור איתו קשר טלפוני, ולו על מנת
שיווכחו אחרת. ואת יודעת מה?
הם צדקו לעזאזל. זה דפוס נתעב שגם לי נמאס ממנו.
ואיני יודעת מה רמזת שם, אבל דבר אחד אני יכולה להבטיח לך
אני בקשתי מראי להפסיק את הקשר האישי איתו מסיבה שלא אמנה כאן.

puma141

New member
אוזי-תקשיבי לי..לרגע:) למרות שאני לא מאלה שאת

אוהדת-
יש לך ממני-שאפו ענק!:) לא יכולת לנסח טוב יותר את האמת הצרופה.
שוב- אני לא מעורה-אבל יש לי השגות משלי לגבי העניין הזה. ומבלי להיות נוכחת במקום שלך ושל ראי-אני משוכנעת באיזה צד הצדק.
ובאיזה צד ה"עליונות" המעושה הדביקה והמיותרת.
זהו:)
אז...שאפו!

ozi33

New member
פומה, אין לך מושג כמה את

טועה לגבי מידת אהדתי.
אם יש משהו שאני מאוד גאה בו, זו האינטואיציה המעולה שלי
לגבי טבעם של אנשים. אני מודה שכאשר מדובר בעולם הוירטואלי,
הדרך ארוכה ומפותלת יותר. לוקח לי יותר זמן, אבל בסוף אני קולטת
את הניואנסים הכי קטנים.
וכך, קבלי שאפו בחזרה יקירה !

puma141

New member
אוזי, קראתי שוב:)באמת!!! שאפו חחח ואת

בעיני-חברה אמיתית,אין לי ספק.
חברה ללא תנאי-אפילו וירטואלית! חברה=תוך כבוד לחבר שלך:) כבוד לתחושות,לדיעות,ולמעשים שלו.
אשרייך על היותך אדם כזה:)
ופתאום חוזר לי משפט שראי אמר לי בהתחלה כשהגעתי לפורום-
"פומה, על כולם אני יכול להבין מה את עושה-אבל על אוזי?!" ואז הוא אמר איזה משהו דומה ל..."גמרת את הקריירה אצלי" :) או משהו שמתשתווה לזה!
כנראה שהעומק האמיתי היה כבר אז שם:)
מה שקורה פה כרגע, מסקרן אותי-וזה כמו סגירת מעגל, שהקצה שלו הוא האמת. ויש אמת אחת בכל דבר.

poseidon111

Active member
הייתי מצפה לפחות ממך אוזי לדבוק באמת. זה לא

שלא גונבה שמועה לאזני, מזה זמן, לגבי הסלקטיביות שבה את בוחרת את האמת שלך, אך אין טוב ממראה עיניים. הרי עם יד על הלב את יודעת
מתי הכל החל. מאז שאת וחבר מרעייך למילייה השמאלני חשתם פלצות למראה העובדה שגם למעוז ההוא בקומונה התגנבו אנשים שלא עשו מסער אליל כמוכם.
אנשים שהעזו להצביע על החורים במשנה הסדורה שלכם. מעשה מסוג זה הצריך כמובן תגובה "הולמת". סדרה של נאצות מילוליות שמתאימות רק לאנשים
בפאניקה שאיבדו את הרסן ואת הדרך להתדיין. "דיעות אחרות לא בבית ספרנו". מזלה של האוהדת החדשה שלך שלא היתה באותו דיון. הרי בנוסף להלצות הקבועות על חשבונה הייתם מוסיפים גם את העניין הפוליטי, כי כפי הזכור לי היא היתה שק החבטות של ראי במשך חדשים לא מעטים.
את מדברת על התחננויות או על תהיות בעניין היחסים הוירטואליים? את לא שאלת מישהו ששנינו מכירים לא פעם ולא פעמיים "האם אתה כועס עלי?" "האם אנחנו ברוגז?". אל תתחסדי, ותתני לרגשות שאינן ממין הקומונה להשפיע על כתיבתך.
לו היית יודעת, ולו רק חצי ממה שהלך מאחרי הקלעים, וכמה פעמים התבקשתי שלא להגיב לו כפי שאני רוצה ויכול, הרי היית מעריכה את זו שביקרת אותה בכזו חריפות, קצת יותר.
היומרנות שלך להבין את מה שהתחולל אצל דאג, מתוך הרצונות שלך, היא צביעות במיטבה. אני חוזר ואומר- אינך יודעת כלום אלא אם כן צד אחד טיפטף לך את מה שברצונו לומר. את נכנסת ברגל גסה למקום שהוא לא מקומך, ולו רק בגלל שלא היית צד בעניין. קצת צניעות.
הביטוי שהשתמשת " להניח לו לנפשו", מעיד טוב יותר מאלף עדים, על ראייתך "האובייקטיבית" של הדברים.

אתה שקרן! או מעוות שאין לו תקנה.

בקומונה לא השמעתי ולו מילה על פומה(פרט לכך שהצבעתי בעדה), נהפוך הוא, אני הייתי זה שזעק נגד ה"ניתוח" שעשיתם לה כולכם, חבורת פלצנים.
לגבי 'אחורי הקלעים' כנראה שגם אתה לא הכל יודע...וד"ל.
אם בא לך להגיב, תגיב מדוע אתה צריך לרשותו של מי.

poseidon111

Active member
כבר הערתי לך על הבנת הנקרא שלך, ולא לקחת זאת

לתשומת ליבך. הניתוח היה, אם כבר לדבר על סילוף, מדוע היא ראויה להיות בקומונה. אני יצאתי נגד אלו שלא רצו אותה. זה מתועד, כידוע לך. שאל את מיק מי המליץ עליה מלכתחילה, במסרים פרטיים וגם על גבי הקומונה.
אוטוטו, גם את תואר "העברית התקנית" אקח ממך עקב משפטים רבים שסתומים לחלוטין.
"תגיב מדוע אתה צריך לרשותו של מי". מה התכוון המשורר?

תרד, תרד קצת ממרומי אולימפוסך, נדבר עובדות

1. לא אמרתי שאתה הייתה נגדה.
2. אני הייתי הראשון ששלך
לצרופה של פומה.
3. אתה רומז כאילו אני לכלכתי עליה מאחורי גבה וזהו שקר גס!
4. "אם בא לך להגיב, תגיב מדוע אתה צריך לרשותו של מי" זו עברית תקנית לכל דבר, אם אינך מבין תוכל לקבל הסבר.
5. טיפ, תפסיק לחלק תארים. אף אחד לא הסמיך אותך לכך.

poseidon111

Active member
1. לא טענתי זאת.3. הבנת הנקרא שוב.

4. הסבר
5.אני מעדיף לחלק תואר של אות העברית התקנית מאשר "פוסטמה".

ozi33

New member
תגובה מאוחרת

אתייחס לדברים שלא התייחסתי אליהם בתגובות אחרות:
פעמיים שאלתי שאלות - פעם אחת בתחילת הדרך, כשבתמימותי חששתי לרגע שאולי פגעתי במישהו, ושאולי אינני רואה הכל.
עם כל הגיחוך, אני די גאה בכך, והייתי מבקשת סליחה שוב ושוב לו הייתי דורכת באמת במקום אסור.
בפעם השנייה אמרת לי בנוסח לא ברור שאתה כועס עלי ,וביקשתי להבהיר את העניין. (ניפחת קצת את שאלתי כאן...)
בשני המקרים לא היה דבר שקשור כלל לאיזו תחינה. הייתה שאלה עניינית עם התחלה וסוף.
כבר כתבתי כאן מוקדם יותר, שיש לי אינטואיציה מעולה לגבי טבעם של אנשים. אני מודה שהיא הרבה פחות טובה כאשר מדובר בוירטואליה,
תקשורת פנים אל פנים הרבה יותר נוחה ונעימה לי. (אני שמחה בחלקי, יש אנשים שיכולים לתפקד רק מאחורי מקלדת.) גם אם זה לוקח לי
זמן רב יותר, לבסוף אני קוראת את המפה, ועושה אחד ועוד אחד. אני מציעה לך לא לזלזל במה שאני יודעת או משערת. ואל תיתן לעובדה
שאני שומרת את מסקנותיי לעצמי להטעות אותך.
לגבי הפסקה האחרונה שלך.. ברור לי שזה מה שהתרחש בעבר. אך אין בזה כדי לייפות את ההווה. אצילות של אדם נמדדת לא ברגעים שהוא
מנסה לקרב אליו את מי שהוא חפץ בו. אלא גם ביכולת שלו להתעלות על רגשי הנקם כאשר הוא לא מקבל את הסוכרייה לה ציפה.
המעניין הוא שאתה כן רואה את עצמך צד בעניין, אתה כן שותה בצמא טפטוף חד-צדדי. וכהרגלך, אתה משוכנע שראייתך היא "האובייקטיבית"...
הרגל הגסה היחידה שאני רואה כאן היא ההשתלחות שלוחת הרסן והלא מכובדת לה הגבתי. אלא שכצפוי, שלל הביטויים הקשים שם – מאוד נעמו לאוזניך,
ורק המילה "פוסטמה" הטרידה את מנוחתך . אפשר להתייחס לזה ברצינות...?

מקווה שבזאת סיימנו את הדיון. ולו רק למען שאר גולשי פורום זה, אלו שלא חטאו בדבר.

ozi33

New member
די. די עם הצביעות...

ואיך אתה היית מגיב על ערימת דברי הבלע ?
שנינו, גם אני וגם אתה, הגבנו לעיתים תגובות חריפות יותר.
לגבי המושג "חברה..", הצחקת אותי. אולי מוטב שתקרא
שוב דווקא את דבריה.

למעלה