ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
דיון סרק מבחינתי. ראשית כי אני לא קונה את הסיפור שחורזת היא כל הניקים ששוייכו לה. שנית כי ברור לי שיש ניקים כפולים לרבות כאלו שלא עלו עליהם ואפשר ללמוד זאת משלל דברים. שלישית וזה העיקר, כי אני לא רואה כל סיבה מיוחדת שזה יעניין אותי לכתחילה :). אם לאנשים חשוב לכתוב ביותר מניק אחד, שיבושם להם. אני 'עובד' מול כל ניק בהתאם למה שהוא כותב. לא עושה מחקר על מה עומד מאחוריו. אז ברור לי שלמשל מתוך קבוצת התוקפים הפבלובים שלי, יש כמה וכמה ניקים כפולים. אבל זה בס"ה מלמד אותי שהקבוצה קטנה יותר מכפי שחבריה אוהבים להציג :). בתכל'ס אין לי מה לעשות עם המידע הזה מעבר לכך.

ממילא, אין סיבה שיעניין אותי. בוודאי לא לגבי חורזת אבל גם לא לגבי האחרים. לא מבין מדוע אלה מרגישים צורך לפתוח על זה דיון פעם בחודשיים. במיוחד לא כשדי ברור שזה באמת לא מעניין אף אחד.
זה לא נכון מה שאתה אומר
זה כן צריך לעניין אותך
אני כתבתי בפורום אצלה במשך כמה שנים.
וכשבסוף התחוור לי שאני כל אותן השנים בעצם התכתבתי עם דמויות פקטיביות, זה נורא מאכזב.
תתאר לעצמך שאתה נולד וחי במשפחה גדולה
וכשאתה מתבגר מסתבר לך שכל האחים שלך הם רובוטים
אתה לא תתאכזב?

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לא נכון מה שאתה אומר
זה כן צריך לעניין אותך
אני כתבתי בפורום אצלה במשך כמה שנים.
וכשבסוף התחוור לי שאני כל אותן השנים בעצם התכתבתי עם דמויות פקטיביות, זה נורא מאכזב.
תתאר לעצמך שאתה נולד וחי במשפחה גדולה
וכשאתה מתבגר מסתבר לך שכל האחים שלך הם רובוטים
אתה לא תתאכזב?
לדעתך אולי צריך לעניין אותי. בפועל לא מעניין אותי. ראשית כי אני יודע עובדתית שלפחות לגבי חלק מהמקרים שאתם מציינים דבריכם פשוט לא נכונים. שנית כי כאמור מעלה, זה לכתחילה לא מעניין אותי. שלישית כי אני יודע על מקרים אחרים שאינם קשורים לדמויות שאתם מדברים עליהם, של ניקים כפולים. כאלה שמופיעים גם באקטואליה ובחורזים ובפורומים נוספים.

תכל'ס מכל הטעמים שציינתי כבר בתגובתי הקודמת, פשוט לא רואה סיבה להתעסק עם זה. מכבד את חורזת כמנהלת הפורום בין אם יש לה ניק נוסף ובין אם אין לה, ונהנה להתדיין עם אלה שאפשר להתדיין איתם (לצערי לפחות בפורום אקטואליה, הדמויות האלה במיעוט קיצוני).

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
1. אתה תוכל (אולי) לומר זאת על זוגות אחרים, אבל לא על אמא של שון / חורזת באהבה. כי לגבי אמא של שון, אני יודע בוודאות מי היא. לכן, ממש ברגע שאתה תבין זאת, אתה גם תבין, עד כמה הצגת את עצמך כשוטה הכפר לאורך תקופה ממושכת. וכן. זה לא רק אתה; גם שחר ייאלץ לבלוע כובע מצופה בצואה.
2. ולראיה, כדאי שתסתכל גם במה שכתב לך הרינגטון. כי ללא כל תיאום איתי, הוא חזר במדויק על כל מה שאני כתבתי.
יש לי צילום של דף בוואטסאפ (אני לא הציג את זה כאן בפרהסיה) שבו היא מבקשת ממני לפתוח ניק בשם "אמא של שון".
כמובן שסירבתי..
אחרי כמה ימים XמX של Wון הופיעה.
משה, בבקשה, תפסיק להיות נאיבי.
אני לא ממציא דברים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לדעתך אולי צריך לעניין אותי. בפועל לא מעניין אותי. ראשית כי אני עובדתית שלפחות לגבי חלק מהמקרים שאתם מציינים דבריכם פשוט לא נכונים. שנית כי כאמור מעלה, זה לכתחילה לא מעניין אותי. שלישית כי אני יודע על מקרים אחרים שאינם קשורים לדמויות שאתם מדברים עליהם, של ניקים כפולים. כאלה שמופיעים גם באקטואליה ובחורזים ובפורומים נוספים.

תכל'ס מכל הטעמים שציינתי כבר בתגובתי הקודמת, פשוט לא רואה סיבה להתעסק עם זה. מכבד את חורזת כמנהלת הפורום בין אם יש לה ניק נוסף ובין אם אין לה, ונהנה להתדיין עם אלה שאפשר להתדיין איתם (לצערי לפחות בפורום אקטואליה, הדמויות האלה במיעוט קיצוני).
זכותך, תהנה לך בכייף.

שחר 676

Well-known member
מנהל
"רעהו המזדקן"? |חיוךרחב|
בן כמה אתה? משה.
אם אני לא טועה אתה בן 70 בערך..
אז מה זה אומר?
אני אומר לך מה זה אומר
אתה זקן לא פחות מרעהו המזדקן. :-D

אבל אני באמת לא נעלב, זה בסדר.
"רעהו המזדקן" חחחחח
הקשיש
לא כשאתה קובע, שכל ה0מולנים הם כאלה. אין לך שום הסמכה וזכות לומר זאת ובית דין לא יועיל לך, גם אם המנהיג הנערץ שלך מכנה את ה0מולנים "חמוצים" או שאר כינויים. לא אתה רשאי לקבוע מיהו המתבולל או המשומד, ולראיה, גם אתה אינך עובד אלוקים מוסמך.

חחח... עוד לא ראיתי שאתה מוכן לבוא יחד עם המנטור שלך, כשכל אחד מכם יניח על השולחן 20,000 ש"ח במזומן, כדי שאוכל להוכיח לכם את הטיעון שבו אתם שניכם הוזים ושוגים. אז ברצוני להזכירך: ההצעה הזו עדיין בתוקף!

הצרה היא שאין לך דעות. יש לך סיסמאות נבובות ועל כאלה אין שום עילה לחלוק.
מושון לדעתי הבלתי מקצועית אתה יצאת מדעתך... אתה סובל משגעון גדלות. זו אשכרה תמהונות במלוא מובן המילה.

כל מי שקורא אותך מבין היטב מדוע אתה כל כך בלתי נסבל - מי בכלל יכול לשרוד לצידך.

חייבים להוציא את הדיקטטורה ממוחך - לדעתי זו הדרך היחידה להשיב אותך אל ליגת הנורמלים.

אתה פשוט הזוי !

מי שמינה אותך לתפקיד ניהול בתפוז עשה טעות איומה....יבגני עשה טעות איומה וחטאו כפול ומכופל שכן הוא ידע היטב מי אתה , אני הבהרתי לכולם מי אתה טרם המינוי שלך לתפקיד מנהל פורום אקטואליה.

אתה כלל לא מבין מהו חופש ביטוי וכל מי שנחשף לדבריך מבין שקשה עד בלתי אפשרי לחיות לצידך.

שאלוהים יעזור לך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש לי צילום של דף בוואטסאפ (אני לא הציג את זה כאן בפרהסיה) שבו היא מבקשת ממני לפתוח ניק בשם "אמא של שון".
כמובן שסירבתי..
אחרי כמה ימים XמX של Wון הופיעה.
משה, בבקשה, תפסיק להיות נאיבי.
אני לא ממציא דברים.
אני מאד רוצה להיות זבוב על הקיר בביתך (למרות שאני סולד מאד מהרעיון להתקרב אפילו לביתך), כשאתה ואחיך החורג שחר תגלו מיהי באמת האמא של שון.
ואתה יודע למה איני מאמין לך, ש"היא" בקשה ממך לפתוח ניק בשם "אמא של שון"?
כי אמאשלשון המקורית לא הייתה דמות מוכרת שהופיעה אי פעם בפורום החורזים. אז מניין "לה" להכיר את הכינוי "אמאשלשון"?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מאד רוצה להיות זבוב על הקיר בביתך (למרות שאני סולד מאד מהרעיון להתקרב אפילו לביתך), כשאתה ואחיך החורג שחר תגלו מיהי באמת האמא של שון.
ואתה יודע למה איני מאמין לך, ש"היא" בקשה ממך לפתוח ניק בשם "אמא של שון"?
כי אמאשלשון המקורית לא הייתה דמות מוכרת שהופיעה אי פעם בפורום החורזים. אז מניין "לה" להכיר את הכינוי "אמאשלשון"?
אילו היה הדבר תלוי בי ובהצעותיי אליך, הייתי מציע לך דווקא לבחור בכינוי "אבא של זובון"; כי מה לך ולשון [או לאימהות]?
ובכלל: האם אתה יכול להזכיר לי מי היא אמאשלשון המקורית?

שחר 676

Well-known member
מנהל
ממש לא הבנתי מה אתה מנסה להוכיח. אתה הרי לא העתקת את מה שאמא של שון כתבה, אלא העתקת רק את התגובה של מקסים תחת שמה. ואגב, כל מגיב יכול לקצץ או לערוך את ההודעה המקורית שעליה הוא מתכוון להגיב. אבל כל זה לא חשוב. אמא של שון אינה החורזת. לגבי השאר? זה לא רלוונטי.. אז אתה שם 20,000 או לא?
כל התערבות עם אדם לא שפוי אינה תקפה אז מדוע להתערב בכלל ?

וכן , לדעתי הבלתי מקצועית אתה לא שפוי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא שאני רוצה להתערב בהשמצות שלכם, אבל אתה קולט שמה שצירפת זה בס"ה מקום בו אמא של שון מצטטת את דברי מקסים, נכון? כלומר, שום ראיה לשום דבר ממה שטענת :).

אז כאמור, אני ממש לא הולך להתערב בכל המשחק הילדותי הזה, בבחינת ניקים כפולים או חלופיים, ושאר מרעין בישין. אבל מה שצירפת כאן לא מאשר מאומה מטענותיכם בעניין :).
הרינגטון יקירי - לדעתי אתה יודע היטב שחורזת מתפעלת כעשרה ניקים מפוברקים במקביל - אתה מנהל לצידה ולכן אתה מתגייס לטובת הפורום אותו אתה מנהל.

זו כאמור דעתי - מי שרוצה להאמין אהלן וסהלן , מי שלא רוצה להאמין - זכותו.

אני את שלי אמרתי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כל התערבות עם אדם לא שפוי אינה תקפה אז מדוע להתערב בכלל ?

וכן , לדעתי הבלתי מקצועית אתה לא שפוי.
הו הו... כעת הוכחת שאתה הוא הלא שפוי - האחד שמאשים את האחר במחלתו שלו.
ואם אתה כל כך בטוח בצדקתך, למה שלא תרים את הכפפה ותוציא ממני 15,000 טבין ותקילין? למה לא בעצם?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הוא אינו אוויל - הוא בקשר נפלא עם כל בני משפחתו.
מה שייך בני משפחתו? גרוש פעמיים ונשוי לגויה? מצאת לך.... ואם אינו אוויל, מה הוא מתעמק כל הזמן בסטיות מיניות? בטפטופי מחזור ושאר ירקות? האם אדם נורמאלי מעלה דברים כאלה על הכתב בפורום שתכליתו היא בכלל BBBBBBB?
והלוא יש בפרדס גם פורומים לנושאים הספציציים הללו. אז למה להעלות זאת דווקא ב'מפלצת הליכוד'?

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינגטון יקירי - לדעתי אתה יודע היטב שחורזת מתפעלת כעשרה ניקים מפוברקים במקביל - אתה מנהל לצידה ולכן אתה מתגייס לטובת הפורום אותו אתה מנהל.

זו כאמור דעתי - מי שרוצה להאמין אהלן וסהלן , מי שלא רוצה להאמין - זכותו.

אני את שלי אמרתי.
שחר יקירי, על אף צווחות קבוצת התוקפים הפבלובים, אני לא מהשקרנים כאן :). אם דעתי הייתה כפי שאתה ממציא לי, פשוט הייתי שותק וכלל לא מתערב בדיון ביניכם לבין משה. אני מביע את דעתי כמות שהיא (ותמיד מתפלא האם חוסר המסוגלות לקבל את זה ולחפש 1001 דברים מאחורי ובין השורות, זה עניין של 'על ראש הגנב בוער הכובע' ;-)) :).

שחר 676

Well-known member
מנהל
הו הו... כעת הוכחת שאתה הוא הלא שפוי - האחד שמאשים את האחר במחלתו שלו.
ואם אתה כל כך בטוח בצדקתך, למה שלא תרים את הכפפה ותוציא ממני 15,000 טבין ותקילין? למה לא בעצם?
הרי בין כה וכה חייך אינם חיים - אתה אדם מסכן ואין לי ענין לתת לך להלחם בתחנות רוח.

מעבר לכך , בניגוד אליך יש לי חיים - יש לי משפחה ועיסוקים רבים - איני נמק מול המחשב.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחר יקירי, על אף צווחות קבוצת התוקפים הפבלובים, אני לא מהשקרנים כאן :). אם דעתי הייתה כפי שאתה ממציא לי, פשוט הייתי שותק וכלל לא מתערב בדיון ביניכם לבין משה. אני מביע את דעתי כמות שהיא (ותמיד מתפלא האם חוסר המסוגלות לקבל את זה ולחפש 1001 דברים מאחורי ובין השורות, זה עניין של 'על ראש הגנב בוער הכובע' ;-)) :).
אני כאמור כותב את דעתי ואיני חוזר בי מאף מילה.

לדעתי אתה יודע גם יודע שהיא מפברקת עשרה ניקים במקביל אבל בניגוד לחברתך לניהול - אותך ניתן להבין.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה שייך בני משפחתו? גרוש פעמיים ונשוי לגויה? מצאת לך.... ואם אינו אוויל, מה הוא מתעמק כל הזמן בסטיות מיניות? בטפטופי מחזור ושאר ירקות? האם אדם נורמאלי מעלה דברים כאלה על הכתב בפורום שתכליתו היא בכלל BBBBBBB?
והלוא יש בפרדס גם פורומים לנושאים הספציציים הללו. אז למה להעלות זאת דווקא ב'מפלצת הליכוד'?
הוא בקשר נפלא עם כל גרושותיו וילדיהם ואשתו עברה גיור אורתדוקסי.

לדעתי הוא רחוק מלהיות אוויל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נוטה להסכים עמך,
מצד אחד, שמלת תחרה הגיבה (תגובה #40) על תגובה שכתבתי וייעצה לי לפתוח שרשור |חדש| במקום להמשיך את השרשור הקיים והפלא בפלא, באותו היום, אין לי מושג תוך כמה זמן, ייתכן אף מיידית, כי לא גלשתי באותו זמן, השרשור ננעל (n) למרות שכתבתי שאני צריכה לערוך (תגובה #38) כשהפרק הנוסף ישודר ואדע את מערך כל זוגות הרוקדים (n)
מצד שני, חורזת אוהבת להתכתב מאחורי הקלעים במסרים, לכן ייתכן ששמלת תחרה ביקשה ממנה לנעול את השרשור.

בכל אופן, זאת הייתה חוצפה, ממש טרור ניהולי, אחרת לא ברור לי, למה שרשור שהיה בנושא ננעל|?| למה, לפחות, לא הכינו אותי מראש|?|
השרשור היה נטו על התוכנית, היה באווירה טובה, הושווה לרקדנים שרקדו אשתקד בתוכנית ודיי השקעתי בו מזמני לטובת הפורום.
לכן, פתחתי שרשור בנושא כאן בפורום כי כאן אני יודעת שהשרשור לא יינעל:
נשמה - חורזת מפברקת כעשרה ניקים במקביל וברגע בו השכלתי להבין זאת התעמתתי מולה באופן נחרץ מה שהוביל לחסימתי המיידית.

אתה יודע כמה שנים היא עשתה צחוק מכולנו ?

לקח זמן רב עד שעליתי עליה......

Harrington

Well-known member
מנהל
אני כאמור כותב את דעתי ואיני חוזר בי מאף מילה.
זכותך המלאה כמובן. הייתי מתפלא אם היית חוזר בך ממילה כלשהי :). אבל זה לא משנה את דברי ו/או את עמדתי כמובן.

לדעתי אתה יודע גם יודע שהיא מפברקת עשרה ניקים במקביל אבל בניגוד לחברתך לניהול - אותך ניתן להבין.
אני כאמור מאמין בחורזת ואוהב אותה, מעריך אותה מאוד כמנהלת (למדתי ממנה הרבה בתחום זה לאורך השנים, עוד לפני שמוניתי למנהל-שותף). אבל בעיקר כפי שכתבתי למעלה, פשוט לא מוצא ערך בדיון הזה. מעבר לכך, לכתחילה לא ארכל על אנשים מאחורי גבם. אמנם הקריאה פה פתוחה לכל, אבל אם אנשים לא נמצאים בוודאות לא אדבר עליהם יותר מדי עם אחרים.

בכל מקרה, מיצינו. איש איש ודעתו וכך זה יישאר כנראה :).

שחר 676

Well-known member
מנהל
זכותך המלאה כמובן. הייתי מתפלא אם היית חוזר בך ממילה כלשהי :). אבל זה לא משנה את דברי ו/או את עמדתי כמובן.

אני כאמור מאמין בחורזת ואוהב אותה, מעריך אותה מאוד כמנהלת (למדתי ממנה הרבה בתחום זה לאורך השנים, עוד לפני שמוניתי למנהל-שותף). אבל בעיקר כפי שכתבתי למעלה, פשוט לא מוצא ערך בדיון הזה. מעבר לכך, לכתחילה לא ארכל על אנשים מאחורי גבם. אמנם הקריאה פה פתוחה לכל, אבל אם אנשים לא נמצאים בוודאות לא אדבר עליהם יותר מדי עם אחרים.

בכל מקרה, מיצינו. איש איש ודעתו וכך זה יישאר כנראה :).
זכותך המלאה לחלוק עליי.

אני מבטיחך שהיא ועשרת הניקים המפוברקים שלה קוראים כל מילה אשר נכתבת כאן.

Harrington

Well-known member
מנהל
זכותך המלאה לחלוק עליי.
מאחר ודבריך מנסים להמציא לי דעה, זאת לא רק זכות, אלא זכות! :).

אני מבטיחך שהיא ועשרת הניקים המפוברקים שלה קוראים כל מילה אשר נכתבת כאן.
יש כשל לוגי קליל בדבריך. אם אכן עשרת הניקים זהים לחורזת הגדולה, אין כל צורך שכולם יקראו כאן :).

אבל די. מיצינו. הספיק לי לדבר על ח' מאחורי גבה להיום ולא אמשיך לקרוא או להגיב עוד בתת-השרשור הזה, בין אם היא קוראת כאן ובין אם לאו.

הרבה בריאות.

למעלה