ברכות לפורום הנפלא והפרקטי

שיהיה בהצלחה../images/Emo48.gif

כל הכבוד על הוגה הרעיון אני חושבת שיש צורך אמיתי בפורום כזה, מי יתן והמקום יהיה פורה ומפרה. רק אהבה תנצח...... (מטפלת ברפלקסולוגיה,עיסוי,הילינג......

ravitsh

New member
יש לי ילדה קטנה וסובלת ../images/Emo187.gif

ילדתי הקטנה בת שנה ועשרה חודשים והיא סובלת מאד. בשנה הראשונה לחייה הייתה ילדה בריאה כמעט לחלוטין. הבעיות התחילו בשנה השנייה לחייה. כשאנו מתקרבים אליה עם סירופ , היא בוכה בכי מרורים ומתאפקת בכל כוחה לא להקיא (לא תמיד זה מצליח לה). אני כבר בורחת, נותנת לבעלי את "התענוג". אני נזכרת כמה שנאתי תרופות בילדותי ואני נתקפת עצבים וחוסר אונים מלשמוע אותה. אני רוצה שזה ייפסק, אני רוצה טיפול מניעתי שיפסיק את המעגל הזה. יש לה פטרייה חוזרת ונשנית שמתחילה בפה וממשיכה לאורך כל מערכת העיכול עד למטה, מה שגורם לה להיות עצבנית, עם כאבי בטן חמורים (היא תופסת את הבטן ובוכה "בטן... בטן"), הלשון מציקה לה נורא, יש לה תנודות חריפות בתיאבון (היא נראית עכשיו כמו שלד), שורף לה למטה והיא לא יכולה לסבול מגע מים או סבון, שלשולים עצבניים... הטיפול "הרפואי" הינו למשך מספר ימים 3 פעמים ביממה (זה המון!!!) אבל הפיתרון זמני והבעיה חוזרת ונשנית. בשבועיים האחרונים היא לא ביקרה בגן כי היא תפסה סטרידו, על הסטרידו התווספה ברונכיט ספסטית ולאחר מספר ימים עלה החום ל 40 ובחדר מיון גילינו גם דלקת ריאות וויראלית דו צדדית. כל התקופה הזו היא קיבלה אינהלציות כל 4 שעות, תרופות מכייחות ומרגיעות (היינו חייבים משהו מרגיע אחרי הסטרואידים הנוראים שדחפו לה. פשוט לא הכרתי את הבת שלי). על כל אלו התווספה הפטרייה הנודעת. אני מיואשת בשבילה!!! כמה סבל ביצור קטן וחסר אונים מול הגדולים המאיימים האלה. כל הרפואה הזאת היא הימור תרופתי של יעבוד או לא, פשוט הרעלה!!! שמעתי שדיקור סיני עובד מצויין על ילדים קטנים ואני רוצה להיעזר במישהו בעל ניסיון בטיפול בקטנטנים, בטיפול בריא ומונע. מישהו יכול לעזור לילדה שלי???

מזל טוב על פתיחת הפורום הזה../images/Emo140.gif

ומבטיחה לקחת חלק . מעט על עצמי- שמי עינת , בת 27 מגדרה, מטפלת ברפלקסולוגיה ובעיסוי רפואי. בהריון שני (שבוע33). ושמחה למצוא מקום שבו מטפלים יכולים למצוא תמיכה יעוץ והפניה למקורות מוסמכים נוספים. בהצלחה
. עינת.

naturopathy

New member
מתנצלת על הודעות שנמחקו

שגיאות של מתחילים עמכם הסליחה מה שאוכל אשחזר אנא כתבו שוב כל מה שאמרתם ממש חשוב תודה

naturopathy

New member
לאם המודאגת

שלום אמא יקרה מאחר והגעת לפורום המיועד למטפלים ברשותך נשאיר את שאלתך כדיון פתוח למטפלים השונים וכך תוכלי לשמוע דעות שונות. לאור הסיפור המורכב שהעברת אני מציעה שלא תחכי ותפני לטיפול מקצועי מידי

naturopathy

New member
ברוכה הבאה עינת

תודה על הברכות. מאחלים לך הריון קל ולידה נפלאה אגב האם תעזרי במשהו טבעי/הוליסטי?

יעלי2

New member
../images/Emo41.gifלעינת האחת (בקשר לטיפול בהריון)

ציינת שאת בשבוע 33 ומעבירה עיסוי רפואי. רציתי לשאול אותך איך את מסתדרת והאם ההריון לא מפריע לטפל? האם הפחתת בכמותהטיפולים או שזה לא משנה? בתודה

ואני מציעה, אמא יקרה

שתפני לפורום רופואה משלימה. שם ישמחו לענות לך ויתנו לך תשובות מקצועיות.

eliahu51

New member
עצבים תועים

ברצוני לברר מהם עצבים תועים. היכן הם נמצאים? מהיכן הם יוצאים? ולאן הם מגיעים? אודה לכם על התייחסתוכם לשאלתי זו. תודה תודה

tanka

New member
עצבים

אליהו יקר כנס לפורום לרפואה משלימה, שהיה בהנהלתה של יעל ותמצא שם כבר תשובה לשאלתך

naturopathy

New member
לאליהו

אכן טנקה צודקת זהו פורום למפלים . בפורום רפואה משלימה תוכל לקבל תשובה ברכות ובריאות

סמייילי

New member
החלמה מהירה לבת שלך!!

אני רק אורחת פה.. ולא יכולה להמליץ.. יהיה בסדר, עם אהבה ותמיכה, היא תעבור את הטיפול, שקלת להחליף רופא? מאחלת לה החלמה מהירה!! ושלא תסבול ככה אף פעם! -עדי

naturopathy

New member
ברוכים המצטרפים

הודעתך חמקה ממני אז מתנצלת על האיחור בתשובה . מוזמנת תמיד לעזור ולהעזר .

ברכות לפורום הנפלא והפרקטי

מזל טוב מאחלת לפורום עושר בשיתוף הדדי פורה ומפרה דרך של אור לכל המטפלים דרך מוסר אמת וחמלה ישר כח תבורכו על עבודת הקודש

naturopaty2

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif תודות

לענת תודה על הברכות מצטרפת לאיחולייך ורד

למעלה