ברכות + שאלה

ברכות + שאלה

ראשית ברכות לפורום החדש ולשאלה כף רגל אשר החלק הדורך בה נראה יותר כמו עיסת בצק מאשר כף רגל [כולל הבדלים מטוששים אם בכלל של האזורים השונים] והעור בהיר לבנבנ ביותר על מה אמורה ללמד? ברור שמלמדת ל בעיות בריאות קשות השאלה היא על אילו? תודה!

avorly

New member
החלק הדורך-

לאיזה מן החלקים הכוונה? תנסה/י להיות יותר ספציפי/ת ואז יהיה ניתן לענות; אזור הדריכה הוא גדול מאוד.

**כל** כף הרגל בחלקה התחתון

מהעקב עד האצבעות אותו החלק הבא במגע עם הרפידה בנעל
להבדיל מגב כף הרגל נראה כמו עיסה ובצבע בהיר מאד אחיד [אולי שינויי גוון קלים] בדרכלל רואים בברור אז אזור העקבים - הקשת והכריות כאן מדובר שהגבולות מאד לא ברורים לא מבחינת הצבע ולא מבחינת מרקם העור מקווה שכעת אני ברור יותר

avorly

New member
ישראלאחת,

לוקחת תרופות כלשהן? הכוונה לתרופות כרוניות.

לא

אבל לא להתבלבל אין זה אומר כי אין בעיות הן ישנן רק שלא בדיוק יודעים מהן המצב בכללותו הוא מאד מוזר לציין הכל יהיה צורך במגילה מצד אחד מצד שני אנחנו כבר נצא מתחום ה"רגליים ומה הם אומרות"
[משמע הנחות יכולות לנבוע ממידע אחר ולא מכפות הרגליים] שאלתי כאן היא הו כי כף רגל כזו היא מאד מוזרה מעולם לא ראיתי כמוה ולמעשה קשה לי לראות אותה ככף רגל [בכל אופן בדרכלל יש שינויי צבע בולטים , גיזרות בולטות של החלקים השונים וכו וכאן הכל מטושטש] קראתי בספר רפלקסולוגיה על הנ"ל אבל קטונתי מלהבין בכל מקרה זה כלך מוזר שאמרתי לעצמי שאם יש מת ברפלקסולוגיה אז בטח יש לכך התיחסות [בכל אופן משהו חריג מאד]

nutricom4health

New member
../images/Emo96.gifסיפורי רגליים על רגל אחת...

כדי אולי שתפתחי את לינק המפות של כפות רגלים ,לראות איזה חלק מתאים לתלונות שאת כבר שמעת מהרופא. אנחני נעזור למצוא פתרונות, או שתשתפי כאן את הרפלקסולוג שלך.

????

לתומי חשבתי שהפצינט משמיע התלונות לרופא ולא להפך
כאמור דוקא פתחתי ספר אבל מין הסתם על רגל אחת זה לא בדיוק אפשרי וממש אין לי כוונה ללכת וללמוד כעת רפלקסולוגיה מדובר על כך הרגל... אז הנך מצפה שאתיחס לכל דבר ודבר שבמפה?! נא להבדיל בין טיפול לאחר אבחון לבין איבחון אני שואל לגבי אבחון ולא לגבי טיפול אם אפשר לאבחן דרך כף הרגל [יש העושים זאת דרך העינים אז למה לא דרך הרגל] אזי לדבר יוצא דופן זה יש משמעות.

avorly

New member
ישראלאחת,

ניסיתי להסביר כבר קודם- אין כמראה עיניים. נכון שניתן לאבחן לפי גלגל העיין לפי האוזן, לפי הלשון, לפי כף הרגל- אבל בשביל זה צריך לראות את האיבר הספציפי לאבחון. סימן אחד לא תמיד מספיק, אלא צריך לראות את התמונה הכוללת. אם כל הרגל במצב כזה, כנראה שהגוף מנסה להסביר שהוא צריך עזרה. בכל מקרה הייתי פונה לרפלקסולוג, כיוון שהוא יצליח לזהות הבדלים קטנים ביותר שקיימים ברגל וכך לכוון אותך לטיפול בבעיה העיקרית. בהצלחה.

תדה לכולכם

אורלי צר לי אבל כלל לא >>ניסיתי להסביר כבר קודם- אין כמראה עיניים<< בתגובה הראשונה ביקשת ממני הבהרה לאיזה חלק כוונתי בשניה שאלת על תרופות על כך שהגוף צריך עזרה אין חולק והרי כך כתבתי בעצמי תודה על התגובות

למעלה