גברים - פעם היא קראה לכם "אבא" ?

הפוסט של ליבי הביא לי פלאשבק של כמה שנים אחורה שהייתי בקשר עם חיילת מתוקה שצעירה ממני בהמון שנים והיה חשוב לה כל הזמן לקרוא לי "אבא".
היא הודתה שיש לה משיכה סמויה לאבא שלה והודתה שהיא נדלקת מגברים מבוגרים ורוצה להרגיש איך זה להיות עם מבוגר כדי להרגיש כאילו עם אבא שלה.
אין לי בעיה עם תסביך האב הפרטי שלה.
התכתבנו הרבה, שוחחנו טלפונית כמה פעמים
וגם נפגשנו פעם אחת סתם להכיר פנים מול פנים - והיא היתה מתוקה אמיתית.
אבל לא נפגשנו שוב....
משהו במילה הזו "אבא" היה קצת יותר מדי בשבילי ואין לי אפילו הסבר לעצמי למה.
ניסיתי להבין מה מפריע לי - אולי תחושה טיפה של גועל או של מישהי שרוצה לשכב איתי אבל לחשוב על מישהו אחר.....

אבל לא היתה סיבה שאוותר על סקס עם צעירה וחמה שרוצה אותי בגלל מילה.

מישהו מהגברים פה מזדהה עם זה ? או עבר חוויה דומה ? או שהשריטה המוזרה הזו מפריעה רק לי ?!

Yakir4179

Well-known member
תסביך אבא או דמות אב , חבל שלא שלחת אותה לטיפול , כי כל מי שישמע אותה יזדעדע ידחה אותה מקשר זוגי רציני
הפוסט של ליבי הביא לי פלאשבק של כמה שנים אחורה שהייתי בקשר עם חיילת מתוקה שצעירה ממני בהמון שנים והיה חשוב לה כל הזמן לקרוא לי "אבא".
היא הודתה שיש לה משיכה סמויה לאבא שלה והודתה שהיא נדלקת מגברים מבוגרים ורוצה להרגיש איך זה להיות עם מבוגר כדי להרגיש כאילו עם אבא שלה.
אבל לא נפגשנו שוב....
ניסיתי להבין מה מפריע לי - אולי תחושה טיפה של גועל או של מישהי שרוצה לשכב איתי אבל לחשוב על מישהו אחר.....

מישהו מהגברים פה מזדהה עם זה ? או עבר חוויה דומה ? או שהשריטה המוזרה הזו מפריעה רק לי ?!

Ellis Murphy

Well-known member
אבל לא נפגשנו שוב....

לנצל מינית מישהי עם בעיה שאולי נאנסה בילדותה או משהו כזה?
במילה אחת - לא
בשתי מילים - בשום פנים לא.

ולאלה ששמו לב - אני יודע לספור.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אבל לא נפגשנו שוב....

שריטה קשה ביותר..להימשך באופן "סמוי"לאבא שלך..חולני בעייני,בדיוק כמו להמשך לאח/אחות ,לי זה גורם בחילה קשה

אבח"י

Well-known member
אני גם לא שוכב עם מי שיקרא לי "אחי".
עד כאן גילוי עריות.

alongrin100

Well-known member
אבל לא נפגשנו שוב....

לא חסר בחורות שיש להן תסביך אבא מבלי שנאנסו או הותקפו מינית.
יש כאלה שפשוט נמשכות למבוגרים מהן.
זה נסיון החיים, הבשלות, הביטחון העצמי וחלק לא מבוטל מהעניין זה הכסף.
מה לעשות שלגבר בשנות ה-40+ יש יותר משאבים מאשר לסטודנט תפרן בן 20+ ונשים כידוע אוהבות פינוקים.
קח לדוגמא את אייל גולן, איציק זוהר, רוני מאנה וכו'... אף אחד מהם לא הולך עם נשים בנות גילם או קרוב לזה.

לי בתור אבא לבנות בגיל המתאים יש סוג של דחייה מהקטע הזה.
הייתי מרגיש די רע אם אחת הבנות שלי הייתה הולכת עם גבר עם פער גילים כזה.
בנוסף לי אישית, אין סבלנות להיות "אבא" של מישהי צעירה ממני...
זה דורש יותר מדי השקעה.
מעדיף מישהי בטווח הגילאים שלי, שתבוא, תיתן עבודה ותלך. בלי הרבה זיוני שכל.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא חסר בחורות שיש להן תסביך אבא מבלי שנאנסו או הותקפו מינית.
יש כאלה שפשוט נמשכות למבוגרים מהן.
זה נסיון החיים, הבשלות, הביטחון העצמי וחלק לא מבוטל מהעניין זה הכסף.
מה לעשות שלגבר בשנות ה-40+ יש יותר משאבים מאשר לסטודנט תפרן בן 20+ ונשים כידוע אוהבות פינוקים.
קח לדוגמא את אייל גולן, איציק זוהר, רוני מאנה וכו'... אף אחד מהם לא הולך עם נשים בנות גילם או קרוב לזה.

לי בתור אבא לבנות בגיל המתאים יש סוג של דחייה מהקטע הזה.
הייתי מרגיש די רע אם אחת הבנות שלי הייתה הולכת עם גבר עם פער גילים כזה.
בנוסף לי אישית, אין סבלנות להיות "אבא" של מישהי צעירה ממני...
זה דורש יותר מדי השקעה.
מעדיף מישהי בטווח הגילאים שלי, שתבוא, תיתן עבודה ותלך. בלי הרבה זיוני שכל.
הוא לא רק התייחס לקשר עם מבוגר/צעירה אלא "למשיכה הסמוייה לאביה"ופה יש לי בעיה קשה עם גילוי עריות ובכלל.
תתאר לך שגבר צעיר שיתחיל איתי יאמר לי"וואלה,אני נמשך אלייך בטרוף כי את מזכירה לי את אימא שלי שאליה יש לי משיכה "סמוייה".
אם בא לו קשר עם צעירונת סבבה זה כבר עינינו אבל ממה שתאר-סטייה.

alongrin100

Well-known member
הוא לא רק התייחס לקשר עם מבוגר/צעירה אלא "למשיכה הסמוייה לאביה"ופה יש לי בעיה קשה עם גילוי עריות ובכלל.
תתאר לך שגבר צעיר שיתחיל איתי יאמר לי"וואלה,אני נמשך אלייך בטרוף כי את מזכירה לי את אימא שלי שאליה יש לי משיכה "סמוייה".
אם בא לו קשר עם צעירונת סבבה זה כבר עינינו אבל ממה שתאר-סטייה.
איככככס... :sick:

אישון34

Well-known member
אבל לא נפגשנו שוב....

אנשים נכנסים ליחסים או שלא בגלל מילה?

בלי הבנה של האירוע - קשה לי להחליט.

הבנה של האירוע היא שמיעה של הקונוטציה הכוללת. זה נישמע מגעיל מראש - אבל הקונוטציה הכוללת יכול ותשנה את נקודת ההשקפה.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

בגדול אני לא מזיין נשים שאני רואה פעם אחת.

אני לא ניפגש עם נשים שיש להן בעיה עם בוחן המציאות - לבטח שלא ילדות שמחפשות דמות אב.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

האמת בתור אבא לשלוש בנות, הגדרה של מישהי את עצמה כביתי - היא אירוע שלא יכול להיחשב כמיני עבורי.

בתור אחד שמתחכך בעבירות במשפחה לא אחת - הסוד הוא מניעת חשיפה.

אז לא, לא הייתי ניפגש מראש, לא הייתי מדבר, לא הייתי מתייחס.

אישוניאיש.
שומר נפשו ירחק.

Yakir4179

Well-known member
ידוע שאבות קשורים יותר לבנות וגם הבנות יותר קשורות לאבא ומסתדרות איתו טוב יותר מאשר עם האימא, הבנים קשורים יותר לאימא!
כתבו ודיברו על זה לא מעט, יכולה להיות משיכה מינית ופנטזיות גם על ידי האבא או הבת בגלל הקשר הדביק בינהם , לכן תמיד רצוי ונכון לא להיות דבוקים לילדים כמו נשיקות או לישון ביחד במיטה וכו והמבין יבין!

אני זוכר אפילו מקרה שבת התעברה נכנסה להריון , וגילו שאבא היה באמבטיה נפלט לו זרע , הבת נכנסה אחריו ואופס נקלטה, לכן מכיר לא מעט נשים שחוששות להכינס לגקוזי של זרים בבית וכו

נסיך.333

Well-known member
ידוע שאבות קשורים יותר לבנות וגם הבנות יותר קשורות לאבא ומסתדרות איתו טוב יותר מאשר עם האימא, הבנים קשורים יותר לאימא!
כתבו ודיברו על זה לא מעט, יכולה להיות משיכה מינית ופנטזיות גם על ידי האבא או הבת בגלל הקשר הדביק בינהם , לכן תמיד רצוי ונכון לא להיות דבוקים לילדים כמו נשיקות או לישון ביחד במיטה וכו והמבין יבין!

אני זוכר אפילו מקרה שבת התעברה נכנסה להריון , וגילו שאבא היה באמבטיה נפלט לו זרע , הבת נכנסה אחריו ואופס נקלטה, לכן מכיר לא מעט נשים שחוששות להכינס לגקוזי של זרים בבית וכו
למיטב זכרוני זה קרה בביתו של הברון מינכהאוזן..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

תסלח לי אם אתנגד נמרצות למה שכתבת"יכולה להיות משיכה מינית ופנטזיות גם על ידי האבא או הבת בגלל הקשר הדביק בינהם , לכן תמיד רצוי ונכון לא להיות דבוקים לילדים....אם היית הורה היית מבין שזה שטויות ברסק עגבניות משום שאהבת הורים לילדים היא עצומה ומיוחדת ורק מי שחולה מסוגל להימשך לילד שלו.
הבכור ישן איתי עד גיל 4,5 לערך ואז הייתי בהריון עם הפונדקאות והגעתי להחלטה שהוא עובר באופן רשמי לחדר שלו.

Yakir4179

Well-known member
תסלח לי אם אתנגד נמרצות למה שכתבת"יכולה להיות משיכה מינית ופנטזיות גם על ידי האבא או הבת בגלל הקשר הדביק בינהם , לכן תמיד רצוי ונכון לא להיות דבוקים לילדים....אם היית הורה היית מבין שזה שטויות ברסק עגבניות משום שאהבת הורים לילדים היא עצומה ומיוחדת ורק מי שחולה מסוגל להימשך לילד שלו.
הבכור ישן איתי עד גיל 4,5 לערך ואז הייתי בהריון עם הפונדקאות והגעתי להחלטה שהוא עובר באופן רשמי לחדר שלו.
אני התכוונתי שלא כל הורים כך , יש אחוז קטן שזה יכול לרצות לקרוא במחשבה וגם במעשה !מה לא קראת לא שמעת על פגיעות מיניות בילדים בתוך המשפחה, רק השבוע בניו יורק אבא בדיון בבית משפט רוצה להתחתן עם בתו וגם היא רוצה וזה אסור גם אצל גויים !

נכון שאהבת הורים עצומה וכו , אבל יכולים לקרות מקרים כמו בנות לוט שחשבו שאין גברים בעולם אחרי הפיכת סדום ועמורה והשקו את אביהן ושכבו ונכנסו להיריון! ומלך המשיח ודוד המלך ורות המואביה הם הצאצאים של גילוי עריות במשפחה!

להבדיל שימי אותי באח הגדול עם נשואות רק אני עם כל האמונה שלי וכו אני יפול שם כי אין לאן לברוח וכו

אני זוכר ילדים היו מתקלחים עם הורים לא בגירים ולא עולל קטן, אז ילדה נערה שתנשק את אבא בפה או תשב עליו בסלון מה יקרה לו טבעית ?ספרי לי

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני התכוונתי שלא כל הורים כך , יש אחוז קטן שזה יכול לרצות לקרוא במחשבה וגם במעשה !מה לא קראת לא שמעת על פגיעות מיניות בילדים בתוך המשפחה, רק השבוע בניו יורק אבא בדיון בבית משפט רוצה להתחתן עם בתו וגם היא רוצה וזה אסור גם אצל גויים !

נכון שאהבת הורים עצומה וכו , אבל יכולים לקרות מקרים כמו בנות לוט שחשבו שאין גברים בעולם אחרי הפיכת סדום ועמורה והשקו את אביהן ושכבו ונכנסו להיריון! ומלך המשיח ודוד המלך ורות המואביה הם הצאצאים של גילוי עריות במשפחה!

להבדיל שימי אותי באח הגדול עם נשואות רק אני עם כל האמונה שלי וכו אני יפול שם כי אין לאן לברוח וכו

אני זוכר ילדים היו מתקלחים עם הורים לא בגירים ולא עולל קטן, אז ילדה נערה שתנשק את אבא בפה או תשב עליו בסלון מה יקרה לו טבעית ?ספרי לי
אתה ואני נמצאים במקומות אחרים לצערי משום שרק אנשים סוטים מקבלים גירוי עם נשיקה מהילדה או אחר ואם עדיין לא הבנת אז נעזוב את זה,אצל אנשים נורמטיבים זה לא יקרה וגם לא במחשבה ולדאבוני יש לך חשיבה מעוותת כי אם היו לך ילדים והיית צריך לחשוב"אם הבת שלי תשב עליי יעמוד לי -אתה בצרות.

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
אגב, ורק בגלל שחשבתי שלי לא מתאים להתקלח עם ילדה בת שש,[ לא נוח, הקולות, הטיפול בגוף, הרצון להשתין, רעשי גוף וכו'] שוחחתי עם בת זוגי, והיא אמרה - הילדה עוד לא מוכנה לא להתקלח אתך. אז בגיל 7 היא הפסיקה לבד להתקלח אתי. לא קרה לי כלום, רבש"ע, איך יקרה? זו הבת שלי! הבן שלי היה עצמאי מאוד, ובגיל חמש כבר התקלח לבד - לא אמא לא אבא ואל תעזרו לי.
החתן שלי מסורתי ובעד צניעות - לכן הוא לא מקלח את הבנות, כמעט לא החליף להן חיתולים [ אנחנו צוחקים שהוא השתמש בציעות כסיבה לא לבצע את המשימה הזו ;-) ], אבל מעולם לא חשב, התנגד או העיר על הבן והבנות שלו שמתקלחים יחד. מגיע רגע בו הם כבר לא מעונינים בשותפים.

אישון34

Well-known member
אתה מער

אתה מערבב מציאות ושקר. (ופנטזיות אישיות).

חבל.

אישוניאיש.
שומר נפשו יירחק משקר.

Yakir4179

Well-known member
אתה מער

אתה מערבב מציאות ושקר. (ופנטזיות אישיות).

חבל.

אישוניאיש.
שומר נפשו יירחק משקר.
אני רק כותב מה שאני שומע וקורא , לי אין פנטזיות בנושא, היה לי חבר בליין במילואים שהראה לי סרטון סודי שלו ששכב עם אימא ובת תיירות מחול בסיני !
לך תבין אבל גם דברים כאלו קוראים!
קח את וודי אלן ובתו החורגת אפילו שזאת לא בת ביולוגית ועוד ועוד

אישון34

Well-known member
אני רק כותב מה שאני שומע וקורא , לי אין פנטזיות בנושא, היה לי חבר בליין במילואים שהראה לי סרטון סודי שלו ששכב עם אימא ובת תיירות מחול בסיני !
לך תבין אבל גם דברים כאלו קוראים!
קח את וודי אלן ובתו החורגת אפילו שזאת לא בת ביולוגית ועוד ועוד
שוב משקר.

זה מה שרשמת: " אני זוכר אפילו מקרה שבת התעברה נכנסה להריון , וגילו שאבא היה באמבטיה נפלט לו זרע , הבת נכנסה אחריו ואופס נקלטה, לכן מכיר לא מעט נשים שחוששות להכינס לגקוזי של זרים בבית וכו".

אתה לא זוכר מקרה כזה כי לא היה מקרה שכזה.

זה סיפורי אלף לילה ולילה - אולי מפרשנים יהודים - אבל לא מציאות.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

בארץ אנשים לא ניכנסים לאמבטיה מלאה במיים וזרע.

מיים חמים/סבון משמידים זרע מלהיות פעיל.

אלה סיפורי אלף לילה ולילה של לפני 2000 שנה - שלמישהו חיפש תירוץ לאחר שזיין את הבת שלו.

הבת שכניראה הייתה תלויה בו לפרנסה שיתפה פעולה בסיפורים - זאת לא מציאות של אז וגם לא של היום לבטח.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

תמשיך לספר סיפורים.

אם מישהו שכב עם אימא ובת בסיני - אני מקווה שהבת בגירה.

אישוניאיש.
כנראה ממש משעמם לי.

Like Reply Only הוספת תגובה
Report

למעלה