גם אני באותה סיטואציה..

shiran266

New member
גם אני באותה סיטואציה..

אני בקשר עם בחור מסויים, שמאוד רוצה לנסות איתי אנאלי.. אני כבר המון זמן מושכת אותו, ואומרת לו שאני אחשוב על זה, אבל אני דיי מפחדת מזה. כי כמו שאמרת, זה לא טבעי. :)

אין חוקים או תפיסה של טבעיות במיניות

יקרה כל מה שעושה לך נעים ונעשה בהסכמה הוא בסדר אין סיבה להרגיש לא נעים או לא טבעי אם יש משהו שמתאים לך אם בא לך לנסות סקס אוקאלי אז לכי על זה אם לא, אז תגידי לבן זוגך שלא מגרה אותך לנסות את זה ותנסו למצוא דרכים אחרות או דברים אחרים שמתאימים לך ולו יחד. יש המון אפשרויות ספרי הדרכה וסרטים יכולים לגוון לכם את האפשרויות

shiran266

New member
את צודקת :)

תודה רבה, אני חושבת שאני אקח את הזמן, לחשוב אם זה באמת מה שאני רוצה...

BabyLove9

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo45.gif

מוכר.. מוכר.. ומה תגיד על הנשים שלא עושות את כל הדברים האלו? להן "מותר" להגיד לא לאנאלי כי זה כואב?
נ.ב. מי שמספרת שחזיות ועקבים זה מכאיב פשוט לא יודעת לבחור את החזיות והנעליים שנוחים לה.... הארון שלי מלא בחזיות (כמובן.. חח) ובעקבים (אני לא הולכת בלי), ואני לא סובלת משום כאבים! פינצטה ושיוף ציפורניים זה כואב?? זה חדש שלי... נ.ב. כן כן.. הבנתי שהכל בהומור, ועדיין........................

shiran266

New member
אז ניסיתי.. :)

היי לי, הקשבתי בעצתך.. והחלטתי לפחות לנסות, ולראות אם זה נעים לי.. זה היה דווקא פחות מפחיד בסופו של דבר, וגם קצת נחמד. תודה ! שיהיה לך לילה מעולה..

נשמע מעולה

איזה כייף שסקס יכול להיות מפתיע ומהנה ושאנחנו יכולים לגלות כל הזמן דברים חדשים שעושים לנו נעים....

למעלה