גמירה בפה....

liraziraz

New member
גמירה בפה....

מקוה שאני לא דוחה כאן אף אחת.... אבל בעלי די לוחץ שננסה שהוא יגמור לי בפה שאני מעניקה לי מין אוראלי אני בטוחה שיש המון נשים שעושות את זה ואני עוד יותר בטוחה שיש המון נשים שלא עושות את זה מה דעתכן? זה מגעיל? זנותי? מוסיף ? מגרה? אשמח לדעות והארות

אישית לא מתה על זה

אבל עשיתי את זה עם בעלי כחלק מהתנסות. אני חושבת שלא מזיק לנסות פעם אחת על מנת לראות איך ההרגשה ומשם להחליט האם טוב לך עם זה או לא. מה שבטוח זה שאסור לך לתת לו ללחוץ עלייך בנושא, ואם זה יבוא אז זה אך ורק מרצונך.

הדר96

New member
גמירה בפה

זה כל כך עושה להם את זה שלדעתי לא נורא לתת לבעל את התענוג, בסך הכל אז יהיה לך בפה משהו לא הכי טעים ל10 שניות, ובעל מרוצה עד הגג. הקרבה קטנטונת....רק תתני לו לאכול משהו מתוק וטעים באותו ערב זה נורא משפיע על הטעם.

אניהיא25

New member
אני בעד לבדוק

שווה לנסות, אני הופתעתי לגלות שזה דווקא עושה לי את זה

liraziraz

New member
שאלת המשך....

לפי חוסר התגובות אני מבינה שלא הרבה נשים בכלל מתעניינות בנושא הזה... אבל חייבת לנסות ללמוד בנוגע לגמירה בפה... מה נהוג לעשות אחרי זה....לבלוע או לירוק? יש משחקי סקס שקשורים לזרע שגברים מגורים מהם יותר מהרגיל מצטערת אם אני נשמעת בחורה הזויה אבל התחום הזה של משחקי זרע ממש לא מוכר לי אשמח לתובנות בתחום תודה..

קרמבה19

New member
לא מכירה משחקי זרע.

אבל לבלוע או לירוק זה עניין שלך ומה הטעם של בעלך... אם הוא יאכל משהו מתוק או ליתר דיוק הכי טוב- קינמון. מובטח לך קינוח טעים. מקסימום יורקים את זה. זה ממש לא ביג דיל. יש גברים שדווקא מתגרים מזה שמנשקים אותם אחרי. יש כאלה שיכולים להרוג בגלל זה. הכל עניין של ניסוי ותהייה אני משערת. בהצלחה. תגידי לנו איך היה :)

Hadas 87

New member
אני תמיד יורקת

גם כי זה דוחה רצח הטעם של זה אבל בעיקר בגלל סיבה בריאותית. משום מה עד עכשיו הייתי בטוחה שמבחינת מחלות וכאלה זה הרבה יותר בטוח לרוק מאשר לבלוע. אבל לאחרונה אמרו לי שזה בדיוק אותו דבר כי החיידקים נמצאים באיבר מין עצמו ולא בזרע. מה אתן יודעות בנושא? עד כמה מסוכן זה לתת לו לגמור בפה?

סליחה שאני מתפרץ

והגעתי לפורום הזה ממש במקרה...אבל נראה סבבה לחלוטין. אני לא יודע האם מקובל שגברים יגיבו כאן אבל אנסה בכל זאת ומקסימום תמחקו את ההודעה שלי. אני אתן כאן את 2 הסנט שלי כגבר מנקודת מבט של גבר ובהתבסס על ניסיוני האישי. אני נשוי + 2 וחיי המין שלי ושל אשתי מעולים ורק משתפרים אם יורשה לי להעיד ולא באוביקטיביות
- אנו כגברים מאוד מגורים מגמירה בפה כתוצאה ממין אוראלי, יש לי אפילו כמה חברים שהיו נחרצים בנדון והיו אומרים: " מי שלא רוצה שיגמרו לה בפה שלא תרד, ואכן הם לא היו יוצרים אינטראקציות כאלו עם נשים". - כמו בכל דבר החיים יש דברים שאוהבים יותר ויש דברים שאוהבים פחות, מין אוראלי הוא אחד מהם, לכן יש כאן משהו סובייקטיבי, אבל עם זאת.......עברו לנקודה הבאה). - "סבל" של כמה שניות (אם בכלל יש כזה כתוצאה מגמירה) או טעם רע בפה, שווה את עושרו של בן זוגך. - גם לנו כגברים יש דברים שפחות מתאים לנו לבצע, אבל כאן נמדדים מאהב/ת טובים, הם מגלים התחשבות ויוצרים הנאה לבני זוגם, גם אם זה פחות מתאים להם (עד גבול הסביר כמובן). - אני מניח כי כמו כל דבר יש כאן גם עניין פסיכולוגי, כיצד הסביבה התייחסה לכך בגיל בה עוצבה האישיות שלנו, ולכן זה מקרין על ההסתכלות שלנו כעת. - כמו להרבה דברים לכל דבר ניתן להתרגל, ומי שלא אהבה או תאהב זאת על הפעם הראשונה יתכנו אחד משני דברים בעתיד: או שהיא תאהב את האקט וזה ידליק אותה, או שהיא לא תאהב את זה אבל תתרגל לכך בכדי לענג את בעלה. הייתי ממשיך ומפרט אבל בטח הבנתם את הראש, אני חושב שיחסי מין הם עניין לא רק של שותפות אלא גם עניין של הענקה, כשזה בא משתי הצדדים זה רק מעצים את העניינים. בהצלחה, משקיע בב"ש (שבד"כ משתתף בדיונים פיננסיים יותר....
)

למעלה