דיגדוגים בכפות הרגליים

woodstone

New member
דיגדוגים בכפות הרגליים

כשאני נוגעת בכפות הרגליים של הילדים שלי (16, 14, 11) הם מתחילים לצחוק בגלל שזה מדגדג. יש מה לעשות או לעסות?

*g99

New member
בכללי זה מעיד על כאב עמום,אבל אין

צורך להיבהל כלל. מה שאפשר לעשות זה להמשיך לעסות את המקום בהנאה ועם הזמן זה בקושי מדגדג. גם לי בהתחלה היה קשה לקבל טיפול,לקח לי רבע שעה עד שנרגעתי,והיום זה ממש נדיר שאני מרגישה דגדוג.

woodstone

New member
לשלשת ילדי אין זרימת דם טובה?

אני לומדת רפלקסולוגיה ורוצה לתרגל עליהם, אבל לא מצליחה כי הם מקפצים מצחוק כל הזמן, שזה כיף בפני עצמו. חשבתי שיש איזה שהוא "פטנט". בינתיים אמשיך לנסות תודה על התשובות. עירית

nutricom4health

New member
../images/Emo62.gifצחוק מראה של בריאות

ה"פטנט" שלי הוא לפי גיל לקטנים מאוד עושים אמבטיה ואח"כ עם קצת שמן זית או אחרים .הם מאוד רגועים ועייפים והטיפול אז מרגיע עוד יותר. לגדולים יותר וגם למבוגרים שיש רגישות למגע בכפות הרגליים (זה מראה בדרך כלל על חוסר איזון פנימי מסיבות שונות שצריך לאבחן) או שלוחצים קצת יותר חזק ואז החיישנים של כאב ושל דיגדוג משדרים בו זמנית ואין ביכולתו של המוח להתרכז בשני גירוים בני עוצמה זהה ואז למעשה אין תגובה לא לזה ולא לזה, או שמורחים קצת שמן (אני אישית נגד שמן אלה אם הטיפול מיועד להרגעה בלבד) וחשוב לשמור שטח מגע גדול עם כף הרגל שבה מטפלים. צריך להניע את היד וללחוץ בכל השטח, ואז שוב המוח מקבל איתות של יותר ממקור גירוי אחד ואינו יכול לעשות הפרדה. חזרי אלינו ושתפי בתוצאות.בהצלחה

woodstone

New member
ניסיתי ללחוץ קצת בחוזקה

וזה עבד באופן חלקי. אנסה לטפל בשטחים רחבים יותר. תודה על התשובה המפורטת והמקצועית עירית

nutricom4health

New member
ה"פטנטים" שמסרתי

יעזרו גם לאיבחון רמת הרגישות של מטופל חדש או אם צריך להרגיע במצבים קשים "אקוטיים" זאת אומרת תמיד ניתן להסית את ריכוז מוח ממקור גירוי בודד ומרוכז ואז כאבים פוחתים חום יורד ועוד...שתפי אותי בהמשך. בהצלחה

woodstone

New member
עידכונים לדיגדוגים

ניסיתי לעשות טיפול כפי שהצעת ואכן זה הצליח. יש פחות דיגדוגים ואנו מוצאים דרכים אחרות לצחוק. האם יש איזה שהוא טיפול רפלקסולוגי שיכול לפתור את בעיית הבאלאגן בחדרי ילדי המתבגרים........? כמובן שסתם התלוצצתי. עירית

למעלה