דילמה

yuval keren or

New member
דילמה

אני נמצאת בטיפול פסיכולוגי שנה וחצי ומנועה מלספר מס' דברים הקשורים לחבר לשעבר שלי לפסיכולוגית. אני יודעת שעדיף שאשתף. בשביל זה היא שם כדי שנעבד את הדברים והיא תנחה אותי מה לגבי אפשרויות שונות בנוגע לקשר איתו. היינו יחד שנה. מצד אחד אני תוהה אם לספר ולהוריד את הדברים האלה מהלב שלי. היות ואהבתי אותו כשהיינו זוג ועודני אוהבת אז אני לקחתי את הדברים בפרופורציה, הכלה והבנה. וכך עלי להמשיך לעשות? להבליג על מעשיו ולהמשיך הלאה. ואין טעם להתעסק מעבר כי זה קשר שהיה ועכשיו אינו, ואין מה להתעסק בקטנות ומה שלא רלוונטי ו"לחפש בכוח".. הוא חס וחלילה לא היה אלים פיסית. איזה פעולה עליי לנקוט לגבי מה שאני הולכת לספר? אציין שההתלבטות הזאת ליוותה אותי במהלך הקשר אך לא פציתי פה לגבי העניין. לא עם הפסיכולגית, לא עם חברות. חשוב לי לבדגיש שהיה לנו קשר מעולה וכנה. הוא היה קשוב אליי הרבה וסבלני ונותן מעצמו. וכן אני כלפיו. לא הגדרנו את הקשר כקשר פתוח. שכל אחד מאיתנו יכול להיות עם כמה פרטנרים. הפתיחות בינינו היתה מעלה קנאה בעיני רבים. היות שהוא שיתף אותי בעניין לא הרגשתי קנאה, כעס ושאני מאויימת. הרי הוא לא פלירטט מאחורי הגב שלי. לדברי התמיכה ש שלי חיזקה אותו בשביל לבצע מהלך כמו פלירטוט (לשם השגת מטרותינו). וגם אם זה היה פלירטוט ותו לא (לשם ההתנסות) הרגשתי סבבה ותמכתי. במידה מסויימת זה אפילו הדליק אותי.. אילולא אני הוא לא היה מפלרטט עם אף אחת. לא הרגשתי שזה מאיים על הקשר כיוון ששיתפנו אחד את השני לגבי הנושא הזה ואחרים והרגשתי בטוחה בקשר. כמו כן זו הזדמנות לגיוון והנאה. מה שאני הולכת לספר קרה בחודש הרביעי לזוגיותינו. במוצאי חג לפני שנתיים אני ובן זוגי ביקרנו אצל דודים שלו. לפני שבאנו לביקור אצלם נפגשתי איתו מתחת לבניין של דודיו. (אח שלי הסיע אותי לשם והתעקב טרם יצאנו מהבית) באתי באיחור קל שלא ממש מצא חן בעיניו והא העיר לי על כך ע"י ביקורת בונה (לפחות לפי ראות עיני..) וגם נתן כמה חיזוקים וזו היתה הפעם הראשונה שאמר "אני אוהב אותך". (לא יודעת אם נפלט לו והוא לא אמר את זה במתכוון..) אח"כ בקרנו אצל סבתא שלי וכל המשפחה המורחבת היתהכמובן . לאחר מכן הלכנו לבלות במועדונים בנמל ת"א. יש לציין שאנו בד"כ לא שותים וגם באותו בילוי. וובדאי שאנו לא לוקחים חומרים ממסטלים..חזרנו מבילוי ב4:00 לדירה שלהבחור. האמת שהיינו קצת מאוכזבים מכך שלא מצאנו בחורה שתסכים להיות צלע שלישית לסקס. בדרך הביתה הוא ניסה לעבוד עלי ואמר שאנו נוסעים לשיכון ל', היכן שגרות הבחורות שפלירטט איתן באחד הבארים בנמל בשביל לבלות. אחרי זמן מה של רונדלים בת"א הבנתי שהוא סתם קשקש.. ועוד דבר, הוא העלה את זה שהוא רוצה להפרד. בן זוגי היה הרבה יותר מתוסכל ממני ולכן היה אגרסיבי במהלך הסקס. שזה היה סבבה. אח"כ נכנסנו להתקלח. הוא נוהג להשתין בבקבוקי פלסטיק על מנת לחסוך בצורך בהדחת המיכל.. במהלך המקלחת (להזכירם, הוא יחסית היה אגרסיבי מבד"כ) המשותפת הוא קצת השתלח עליי בנוגע לכל מיני דברים, ושאני מלוכלכת וגורמת לאבק להצטבר אצלו בדירה. עוד איכשהו אפשר להבין אותו, הוא היה מתוסכל גם בגלל שלא מצאנו צלע 3 וקרוב לוודאי שהמפגש עם משפחתי הלחיץ אותו, הוא התפקח מעצם העובדה שאמר לי שהוא אוהב אותי.. ונבהל מזה.. ולכן התנהג כמו שהתנהג אחרי שחזרנו..... נכון, הוא יכל למתוח עלי ביקורת בצורה אחרת. ושום דבר לא מצדיק להתייחס אלי בחוסר כבוד בשלב מסויים הוא שפך עליי השתן שלו מאחד הבקבוקים. רגע לפני ששפך עלי את הבקבוק הבחנתי בכך שהבקבוק נמצא בידו וניסיתי להתנגד לכך ללא הועיל. והצידוק לכך היה שהשתן שלו ינקה אותי.. יום למחרת הוא הלך לעבודה ואני המשכתי לישון. התעוררתי ובתוך זמן מה התארגנתי לצאת מהדירה. אלא שאז הבחנתי שאין מפתח. חפשתי מפתח בכל הבית. התייאשתי והתקשרתי לנייד שלו. הוא אמר שהשאיר לי מפתח כחול והיכן שם אותו. אז חיפשתי איפה שהוא אמר, למרות שכבר חיפשתי באותו מקום. וחיפשתי גם במקומות אחרים שוב ושוב. לבסוף התייאשתי אז הייתי כל היום בדירתו עד שהוא חזר בסביבות 18:00. לבסוף הוא התנצל ש"שכח" להשאיר לי את המפתח ונתן לי אותו שיהיה לי באופן קבוע. אשמח לשמוע את דעתכם וגם עיצה מכם. איזה פעולה עליי לנקוט ? במקרה של המקלחת שתן יש עילה להתלונן עליו? אם כן אני אחוש אשמה. זה כמו לתקוע לו סכין בגב ? אני מרגישה שזה לא יהיה הגון כלפיו.. או שוב, זה להתעסק בקטנות..?

שירולים

New member
לדעתי...

לא הבנתי כל-כך, ההתלבטות היא לגבי-להתלונן או לא? החבר שלך משפיל,המערכת יחסים הזו רומסת כל-כך...שפך עלייך את השתן שלו למרות שהתנגדת?! איזה בן אדם עושה דבר כזה למישהי שהוא אוהב?!! תברחי ומהר. לבן אדם אין טיפת כבוד אלייך,לגופך, או למערכת יחסים שלכם. בקשר לתלונה,אני לא חושבת שתלונה עליו תעשה משהו רציני, זה סתם יגרום לך לקשר נוסף איתו שלא רצוי לדעתי...תנתקי קשר כמה שיותר מהר ותיעלמי מהשטח,ותבהירי לו שלא יתקרב אלייך יותר.

bulb

New member
קשר לבקבוקים במקלחת - קינלי מבינה במשקאות

אורמור

New member
לא נראה לי שיש עילה

להתלונן אבל יש אחלה עילה להיות שם יותר זה נשמע רע.

Gaga boy

New member
מפלצת

איכס מה זה הבן אדם הזה! אל תתלבטי הרבה וזרקי אותו, והכול היה בסדר.

למעלה