ד"ש מהמרפאה בתל השומר

• פותח הנושא gui1
  • פורסם בתאריך

gui1

New member
ד"ש מהמרפאה בתל השומר

ביום רביעי הייתי שם בבדיקה חיכיתי בחוץ יחד עם 3 אנדומטריות הסתכלתי עליהן ואמרתי בליבי מעניין אם הן מהפורום האם בואינג/רומיה להי ו...יושבות כאן לימיני פתחתי איתן בשיחה אבל הם אפילו לא הכירו את הפורום ולא ידעו שהמחלה ככ נפוצה -אחת מ 10 סובלת מאנדו !!!! אז שמחתי לבשר להן ולהמליצ עליו בחום ואהבה אצל דר. סוראינו כבר היה פחות נחמד הוא כמו דודה זקנה לחץ עליי הריון בקשתי שימצא לי גם חתן..
וכעס עליי
שאחרי 3 דקא עוד לא לקחתי גלולולת -כאילו שזה יעזור הרי גם עם גלולולת האנדו חוגג ובקשתי ממנו את הפרוגרסטרון הטבעי או זריקת דפו או מדבקה והוא אפילו לא הסכים הוא אמר שבמצבי לא עושים ניסויים ועליי להתחיל מיד עם גלולות פן תוך 3 חוד' אחזור למצב הקודם ואפילו לגרוע מזה.. למרות שגלולות לא עשות לי טוב והן אינן פותרות את הבעיה וסתם מריעלות את הגוף אין תשובה עשיתי לו קצת נחת רוח סיפרתי לו על הפורום והוא ברך ואיחל הצלחה
והזכיר לי שוב לקחת גלולות כבר מחר

ר ו מ י ה

New member
זו באמת לא הייתי אני שם../images/Emo3.gif

מדהים כמה המחלה נפוצה אחת מעשר וכל כך מעט ידוע על המחלה הזאת בקרב האוכלוסיה, פשוט לא ייאמן. כבר כתבתי על זה בעבר ,אבל אני תמיד תוהה כמה מאחיותינו בפוריות מאובחנות לא נכון ולכן נאלצות לעבור את המסכת הקבועה של: תנסו שנה--->איקוקלמין(במיוחד בשביל בואינג)--->זריקות--->IUI --->ורק כאשר החליטו שבוזבז מספיק זמן הן עוברות ל-IVF . גם בלתי אפשרי שלא לחשוב על כל אותן ילדות /נערות/נשים אשר סובלות מכאבי תופת ואף אחד לא מאמין להם...לנו. אחת מעשר באמת נתון מדהים. נהדר שפרסמת לאותן הנשים את קיומו של הפורום, כל כך עצוב שנשים המתבשרות שהן חולות במחלה מרגישות לבד. אז את חוזרת לגלולות? מקווה שהפעם ילך יותר בקלות ומי יודע אולי סוריאנו יפתיע עם חתן
. שיהיה המון המון הצלחה ומחזיקה אצבעות לדיכוי המחלה

איקאקלומין מומלץ - לא ידעת? ../images/Emo6.gif

זה גם מרפא על הדרך
תודה שהפצת את הפורום-אני מתכוונת להעביר מודעה לתליה במרפאה. מקווה שגלולות ישפרו את מצבך ואת איכות חייך. וכמו רומיה, זאת לא הייתי אני שם אבל אם תרצי לראות אותנו ב"לייב" תבואי למפגש.
שבת שלום

שושי @:-)

New member
אם איקקלומין מומולך....

אז עכשיו אני מבינה למה עשיתי יותר מ-20 IUI עם איקקלומין

ר ו מ י ה

New member
בטח עדיין לא ניסית אנטיביוטיקה

ע"פ רופא המשפחה שלי תוך שלושה חודשים תהיי כמו חדשה!

ר ו מ י ה

New member
ממש לא. התסכול מדבר מגרונינו../images/Emo122.gif

איקוקלומין הוא כדור לביוץ הניתן בטיפולי פוריות לנשים ללא ביוץ או עם ביוץ לא סדיר. אבל בלי שום קשר להאם יש לאישה בעיות ביוץ או לא ,רופאים מסויימים נותנים אותו כאשר אישה לא מצליחה להרות וזאת לא בדיקה מעמיקה של הסיבה האמיתית לאי כניסתה להריון. כמובן שלחולות אנדומטריוזיס זה כמעט תמיד כמו כוסות רוח למת. בקיצור הבחור הזה ממש לא מתאים לשכונתנו המלבבת.

gui1

New member
בנתיים על שמן קיק ופורמולות סיניות

כשהגוף יהיה מוכןאתחיל גם גלולות ובא לציון גואל ולאנדומטירוס ישועה שבת שלום

איקקלומין וטיפולים, בטיפולי האחרון

וגם בלפני האחרון.... הרופאה אמרה שהיא רוצה לנסות משהו חדש אצלי, איכות ועוד יותר כמות הביציות שלי
והחליטה (בהסכמתי) לנסות לשלב בתחילה איקקלומין עם מנוגון (שבסוף הוחלף לגונל F), אז ב- 5 הימים הראשונים, חזרתי (כמה מוזר היה לי לחזור לאחר 6 שנים לאיקקלומין
) לבליעת איקקלומין בשילוב הגונל F (עט) ואכן התוצאה (חוץ מתוצאת הבטא
) היתה טובה מבחינתי, היו יותר ביציות וגם יותר עוברים מופרים (כמובן שאצלי תמיד ב- ICSI) לכן בטיפול האחרון עשינו בדיוק את אותו פרוטוקול (אבל עם שילוב של CO CULTURE, שזה לא מבחינתי, אלא מבחינת המעבדה, טיפול ניסיוני) אז אני בטיפולים האחרונים גם עם איקקלומין, למרות שבפגישה הבאה שלי עם הרופאה, רוצה לשאול מה הלאה ואולי לא כדאי שוב איקקלומין (בכל זאת, פוגע גם ברירית). סתם סיפור ליום שבת על עצמי

סדני

New member
אני לא מבינה

לפי הדברים שלך להיות עם גלולות זה לא טוב למה? אני עכשיו עם גלולות כבר שנה אז לצפות למשהו לא טוב? האם ד"ר סוריאנו רופא טוב? ואשמח לדעת איפה יש לך אנדו' וכמה זמן? מצטערת על ההצפה בשאלות.

למעלה