האם הייתם מתפשרים במראה החיצוני בשביל זוגיות?

dori78

New member

Lee Rock

New member
אני כמובן לא בעד מה שהבחור מציע

אבל בואי נודה באמת, הדרישה של רוב הנשים היא לא "שגברים לא יראו אותן כחפץ".
אלא בחור שמרוויח יותר מהן, עם דירה משלו (בלי קשר אם היא בעצמה גרה עם ההורים) עם רכב (וזה לא משנה שלהן אין בכלל רשיון). ואת זה לא אני אמרתי אלא נשים בפורום הזה ביומיים האחרונים... אז מי פה באמת רואה את מי כחפץ (כספומט, מונית) בחברה שלנו? וכולנו יודעים שמה שאני אומר לא חדש אלא נורמה בחברה. ועוד לא בכלל נכנסתי לדרישות רבות אחרות של נשים שהן בעצמן לא עומדות בהן.

TheShining

New member
יש גברים שלעולם לא אמשך אליהם, לא יעזור

בית דין. במקרים הללו לא אתן צ'אנס.
אני מסוגלת לראות תמונה של גבר, להביט בה דקה ארוכה, ולפסול על המקום. זאת משום שהספקתי לצבור נסיון, והאינטואיציה שלי קולטת דברים שמעבר למראה ה"אבסולוטי". תמונות אומרות המון דברים. המון.
יחד עם זאת:
לא אפסול גבר עם מראה ממוצע, אם יש לו חיוך מקסים/מבט מסוים שעושה לי את זה.
לא אפסול גבר נמוך/שמנמן/עם כרס, אם יש לו גוף פרופורציונלי ופנים גבריות (לא בייבי פייס).
החספוס הגברי, הגבריות המסוימת שאני מחפשת, לא חייבת להופיע רק אצל גברים נאים מאוד/חתיכים. היא בהחלט יכולה להופיע אצל גברים רגילים לגמרי.
בהחלט יש לי טעם מסוים בגברים, ואם אין לי "חיבור" אינטואיטיבי עם פרצוף של מישהו... כלום לא יעזור....
חשוב לציין, מי שעדיין אינו יודע בדיוק "מה עושה לו את זה", לא הייתי ממליצה לו לפסול על המקום. הוא יכול בהחלט להיות מופתע לטובה.

mcTom32

New member
אני לא יודע להתפשר או לא

אני יכול להגיד שאצלי יש לפעמים הפתעות
יש מראה מסוים שאני אוהב אבל הבנתי שזה משתנה עם הזמן
ויש גם את העניין של המשיכה, אני יכול להימשך למישהו בגלל משהו מסוים ולאו דווקא בגלל שהוא הטעם שלי בכללי

Lee Rock

New member
לא פעם קרה לי

שמישהי נראתה לי רגילה, כלומר לא נמשכתי אליה בצורה מובהקת ולא חשבתי עליה בכיוון הזה, ואחרי שיצא לי להכיר אותה, ולהתחבר אליה היא נראתה לי יפה בצורה מדהימה...
כך שאלא אם כן היא ממש לא בטעם שלי, ואני כן מתחבר אליה אישיותית, אז אני לא אראה את זה כהתפשרות.
אם זה מרגיש לי התפשרות אז אני לא יהיה בזוגיות איתה.

למעלה