הגביע שלנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STEVE NASH

New member
הגביע שלנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

השירשור הרשמי!! יאללה הפועל!

inbalinbal1

New member
רבע אחרון מדהים!!!

דרור שרון גיא ג'יימי כולם פשוט כולם

רן 888

New member
רפי

אתה רואה שהסבלנות השתלמה. אני מקווה בשבילנו ששמיר יישאר איתנו לשנים ארוכות. מקווה שגם הסגל יישאר.

חחחחחחחחחחח אעזה אהבל אתה אפילו לספור זרים את

שני זרים????ארנולד(מתאזרח) בווארס פיליקס ןןלס קארי ארלנד כמה זרים יש?

Pure M

New member
פשוט מדהים!

אני אצא בגילוי.. גילוי חשוב ונאות. בחודשים האחרונים פשוט מאסתי בהפועל, זה היה כבר בגדר מזוכיזם, ולא הרגשתי קשר אל הקבוצה. מדי פעם הצצתי במשחקים, עקבתי באדיקות אחרי המצב בליגה\יול"ב, אבל לא יותר מדי. היום.. היה משהו מיוחד. זה משהו שלא רואים כל יום, וזו ווינריות. זה מה שחיכיתי לראות שנים, מאז שכילד בן 7-8 ראיתי את עדי גורדון "הקוסם", מוביל את הפועל לניצחון 89-82 (את זה אני לא אשכח בחיים) על מכבי ולזכיה בגביע. זה היה הדבר שהיה חסר לי בהפועל כל כך. זה לא שחקן כזה או אחר, זה לא הניצחון. בדקות האחרונות אמרתי שפשוט לא איכפת לי מה יקרה בסוף. עצם הלחימה, החזרה.. זה זה. הנשמה, האהבה - זה מה שחזר. פעם, פעם, על החולצות שלנו, אוהדי הפועל, היה כתוב "יש בנו אהבה, והיא תנצח". אני חושב שהגיע הזמן להדפיס אותן מחדש. היום הפועל הרוויחה את זה ביושר.

../images/Emo45.gif כל מילה סלע

הקמבאק של החיים. גם אני בזמן האחרון די הפסקתי לראות משחקים. אבל היום דווקא ראיתי, חסר לי שהייתי מפסיד משחק כזה לא הייתי סולח לעצמי בחיים. אחרי הביזיון ברוסיה אמרו שהנה עוד עונה סתמית. רבותיי העונה לא נגמרה היא רק התחילה. עם כל הבעיות וכל דם שירקנו, טאכלס אנחנו עדיין ביול"ב ובליגה במקום שני. יאללה להמשיך להילחם כמו ברבע הרביעי, עוד שבועיים במלחה צריך לרוקן עליהם עוד כמה מחסניות

RockTheFuckOut

New member
אני עדין בהלם את הדקות האחרונות

של המשחק העברתי במתח שאי אפשר לתאר בסוף פשוט התפרקתי קלישאה קלישאה, אבל דמעות של שמחה דרור חגג פשוט נשמה, ידע מתי להגיע למשחק ובסוף עם דן שמיר היה ענק לגבי הירידה של מכבי אין משהו ששימח אותי יותר! מי צירך את חבורת הלוזרים האלה לצידנו במגרש בהנפת הגביע!!!

vatta 1000

New member
כבר מזמן לא בכיתי

כמו הערב. הניצחון מתוק יותר כזה קרה נגד מכבי. כמה זמן לא ניצחנו את מכבי? מ 2005-06. ושוב, אין לי מילים לך דרור וגימ`י.

רן 888

New member
ג`יימי לקח, ג`יימי נתן

לא ייאמן. בכיתי מהתרגשות. ג`יימי היה מעל כולם, והגביע הזה שייך בעיקר לו. הוא הביט לשחקני מכבי בלבן בעיניים, ולא רעד מהם אפילו לדקה, והדביק את כולם בדרך לניצחון. תודה אלוהים! ירושלים אדומה.

Pure M

New member
אפילו שוש פה?../images/Emo2.gif

זהו, עכשיו אפשר להחזיר את הפורום

יפה

כל הכבוד הגיע לנו חח מאז שהתחלתי לאהוד טפה תפועל היא רק מצליחה אני מעכשיו אתחיל ממש לאהוד אותה ואת מכבי באירופה

למעלה